|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pomoć-nema stolicu
21.6.2009 9:52:31   
ket
beba ima 6tjedana i nije imao stolicu dan i pol,znam da to ne zvuči puno ali njega boli,napreže se satima,plače i neda dirnuti trbuh...user posted image user posted image user posted image sad više ni ne prducka....stenje,crveni se a bez učinka...šta da radim?probala sam toplomjer...kamilicu...masiranje...ništauser posted image user posted image ..šta još mogu tako maloj bebi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 9:54:59   
Njofra
E a nisi nam napisala da li je na prsima ili jede nekaj drugo jer to je bitno

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 9:55:51   
miha
kamilicu sa malo šećera,to su nam rekli na trud.tečaju

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 9:58:41   
lema
Neznam šta je moglo naškodi možda nešto što si jela? Ja sam mojoj maloj jer je imala velikih problema sa time njoj bi guza natekla koliko bi se mućila njoj sam stavila komadić sapuna  u guzu i kad bi krenulo a u roku od 5 min bi onda sam sa nevenom joj namazala guzu i pomogla joj. Imaš i čepiće baš za to. Ali možda ti samo ima grčeve jer bebe znaju ne imat stolicu i po par dana .user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 10:06:25   
ket
na prsima je uz nadohranu hipp 1 s probiotikom....i inače ima jednom dnevno jaaako tvrdu pa se patimo ja dignem nogice i malo toplomjera i ide ali sad više ništa...žao mi ga je...
kamilicu sam davala ovu hippovu u njoj ima šećerauser posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 10:11:29   
Njofra
Sjetila sam se jedne stvari, budući je hraniš i na prsima bilo bi ok da piješ puno sokića od jabuke, nama je baš to pomoglo (sjećam se kod svog Njofrića). Pazi na hranu koju uzimaš. I sjećam se da toplomjerom (rekla pedijatrica) nije baš dozvoljeno izazivati stolicu ok jednom ali ne često pa probaj samo masirati trbušćić i vježbati bebicu malo.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 10:13:16   
dami
Potpisujem njofru. probaj tako da ti konzumiraš puno stvari koje otvaraju stolicu.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 10:17:42   
BruMa

IZVORNA PORUKA: lema

Neznam šta je moglo naškodi možda nešto što si jela? Ja sam mojoj maloj jer je imala velikih problema sa time njoj bi guza natekla koliko bi se mućila njoj sam stavila komadić sapuna  u guzu i kad bi krenulo a u roku od 5 min bi onda sam sa nevenom joj namazala guzu i pomogla joj. Imaš i čepiće baš za to. Ali možda ti samo ima grčeve jer bebe znaju ne imat stolicu i po par dana .user posted image

Stvarno,probaj sa komadićem sapuna.Trebalo bi djelovat.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 10:53:10   
miha
probaj skuhati obični čaj od kamilice-kad prokuhaš vodu umači vrećicu čaja par puta na sekundu tako da čaj bude blago žućkaste boje i na dva deci možeš staviti čajnu žličicu šećera,ohladi tako da bude mlako pa mu probaj dati.trebalo bi upaliti.nemoj mu stalno davati takav čaj,samo kad ti se ovo dešava da se muči.sretno.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 11:40:39   
miha
jel ide ket?

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 12:33:34   
ket
kakali smo....tvrdo i zeleno i nije ništa puno ali kakali smo....user posted image user posted image user posted image user posted image sad spava kao topuser posted image
hvala svima

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 13:26:17   
Ruža
I mi smo imali takvih problema. Nikako često toplomjer, skuhaj jaču kamilicu, na 1 dl 2 žličice šećera i masiraj trbuščić u smjeru kazaljke na satu. Po savijetu pedića.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 13:44:14   
miha

IZVORNA PORUKA: ket

kakali smo....tvrdo i zeleno i nije ništa puno ali kakali smo....user posted image user posted image user posted image user posted image sad spava kao topuser posted image
hvala svima


jeeeeeuser posted image user posted image !stigo drekec!user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 13:46:32   
ket
šta sve majčinstvo nosi......nisam ni pomislila da ću se u životu GOVNU veselit

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 13:50:00   
Ninaa
Joj mi s tim stolicama muku mučimo od prvog dana, kod nas je ispočetka bilo koma pa sam joj navečer davala sab simlex pa je kakala svaki dan. Poslije se unormalilo, a sad je opet počelo, svaki drugi, dan pa treći, a sad nije kakala 6 dana. Normalno se ponaš, nije ništa nervoznija nego inače jedino dosta prdi. SAd sam joj počela davati kamilicu zašećerenu, neznam jel će to kaj pomoći. Neznam jel to ima kakve veze s mojom prehranom jel bi trebala jesti stvari koje otvaraju ili kak?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 14:01:19   
miha
a kolika je beba? ako se samo doji,onda probaj ti jesti hranu koja ne zatvara. nije čudno da djeca koja se samo doje nemaju dugo stolicu,ipak bilo bi lijepo da se pokaka nakon 6 dana.
ako prducka vjerovatno bude uskoro,a i kamilica će pomoći.ako hoće biti na trbuhu probaj ju malo staviti,ako neće masiraj trbuščić u smjeru kazaljke na satu(u tom smjeru ide i probava).

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 22:27:02   
uciteljica
I mi smo imali istih problema u istom razdoblju (6-7 tjedan). Paula je znala ne Imati stolicu i p 6 dana. Bilo nam je grozno!!!!
Ja sam  jela suhe šljive i čaj od njih sam radila, ali ništa nije pomoglo dok nisam skuhala čaj od komorača i kamilice. Od tada kaka bez problema. user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 22:56:48   
dominik
moj domi od malena pici ko grlica...i sada sa tri godine ima stolicu do dva puta dnevno i to meksu rijetko kada ima tvrdu stolicu...

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pomoć-nema stolicu
21.6.2009 23:33:16   
novamama
bebama se nikako ne gura ništa u guzu, eventualno čepić kad ima temperaturu...

općenito vrijedi pravilo da ono što sebi ne radite, ne radite ni bebi...

za bebe je normalno da ne kake po par dana kada su na dojenom mlijeku, jer sve iskoriste...

kada su i na dohrani, potrebno je pronaći adaptirano mlijeko koje ne stvrdnjava stolicu...

ja izbjegavam šećer za bebe u širokom luku, tako da kod nas ne bi to išlo...lagana masažica trbuha, topla kupkica i tako...



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
22.6.2009 8:40:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ket)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:27:38   
ket
što znači postupno?...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:28:38   
ZVRK
malo pa malo
nemoj odmah cijelu dozu

< Poruku je uredio ZVRK -- 23.6.2009 9:29:00 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
23.6.2009 9:31:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ket)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:33:13   
ket
a kako da to izvedem kad jeon pohlepan i jede puno i nakon cijele boce traži još(nedam) kako da mu dam pola bočice i uzmem ostatakuser posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pomoć-nema stolicu
23.6.2009 9:35:17   
FIONA
ket...-nikako...ja sam to imala pa znam kak je...napraviš samo sranje i naguta se zraka!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!