|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: curi nosić
27.9.2009 11:04:12   
inna
joj da mi je taj aspirator bio noćas pri ruci...jedino me muči kaj se Domi boji usisavača i miksera i svih tih naprava kaj buče user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: curi nosić
20.10.2009 14:54:03   
Indy
ja bila u ljekarni s patrikom i ljekarnica vidjela da mu curi nos. rekla mi je da je fiziološka samo za higijenu nosa, no da nema ljekovitog učinka i preporučila mi je ephedrin 0,005%  kapi za nos, ja mu stavljala i nakon 2 dana prestao curiti nosić.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: curi nosić
7.11.2009 19:37:04   
Marta j
IZVORNA PORUKA: plavka

i ja sam se mučila prije s pumpicom dok nisam nabavila aspirator i preporodila se

Konceptualno predstavljanje proizvoda nosni aspirator: user posted image Curenje iz nosa kod beba i djece do navršene druge godine života vrlo je česta pojava. Jedan od najvećih problema jest taj da malo dijete još uvijek nije sposobno ispuhati svoj nos i trebat će vremena prije nego dojenče ili beba nauči disati kroz usta. Začepljeni nos ometat će disanje, uzrokovati neugodu, a može dovesti i do ozbiljnijih zdravstvenih problema koji se odnose na uho, nos, grlo i donje dišne putove. Stoga je iznimno važno nosnu šupljinu održavati čistom. Arianna nosni aspirator (Nasal Vacuum) je najbolje sredstvo za postizanje toga cilja. Naravno, ništa ne može zamijeniti liječnički pregled. Samo liječnik može dijagnosticirati uzrok nazalne sekrecije. Uklanjanje sekreta iz nosne šupljine ubrzat će oporavak u slučaju bolesti, poboljšat će disanje i općenito blagostanje, te će pomoći u sprječavanju bolesti.     Korištenje proizvoda Arianna nosni aspirator: Postavite dijete ili dojenče u sjedeći/ uspravan položaj. Preporučujemo držati dijete u krilu dok se on/ona ne navikne na napravu.
Postavite uklanjač (A) tako da u potpunosti zatvori jednu od nosnica i zadržite ga tako nekoliko sekundi promatrajući iscjedak koji se taloži u cilindrasti spremnik. (B)
Možete nježno rotirati uklanjač kružnim pokretima.
Ponavljajte ovaj postupak na istoj ili/i drugoj nosnici svakodnevno ili po potrebi. user posted image Sterilizacija: Čistite dijelove prije i nakon svake uporabe pranjem u vrućoj sapunastoj vodi. Ispirite s vrućom ili toplom vodom. Zabranjena je uporaba detergenata, kemikalija ili grubih materijala na proizvodu. Sastavljanje: 1. Umetnite uklanjač (A) u cilindrasti spremnik (B)
2. Uključite kućni usisivač.
3. Umetnite adaptor za usisivač (C) u priključnu cijev na usisivaču. Rastavljanje: Uklonite adaptor za usisivač (C) iz usisivača dok je u radu, te ga zatim isključite. U kutiji možete pronaći dva uklanjača user posted image






Kupila sam ovo i spasila i Matu i sebe toliko smo izvukli iz nosica.Super je stvar i jos smo i inhalator kupili


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: curi nosić
7.11.2009 19:38:06   
zaba
bravo za tebe,matu,tm,inhalator i mene tražilicu user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: curi nosić
7.11.2009 19:40:26   
Marta j
IZVORNA PORUKA: zaba

bravo za tebe,matu,tm,inhalator i mene tražilicu user posted image


Hvala ti zaba punooooo ja trazila pod imenom inhalatori


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: curi nosić
29.11.2009 20:12:10   
cupko
ja sam kupila isti za 100 kn! evo link www.nosni-aspirator.com

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: curi nosić
10.12.2009 13:57:31   
natalijax
moj muž danas kupio u mađarskoj 36kn,dok je u apoteki isti taki 180kn,pa ako vam je od pomoći da znate gdje ima jeftinijih

(Odgovor članu cupko)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: curi nosić
10.12.2009 13:59:30   
mala pcelica
mi smo uzeli onaj Aijana sto id na usisivac i nikako da izvuce sve iz nosa nego joj nosic i dalje škripiuser posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!