|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   treca trudnoca....
11.7.2015 0:10:23   
ducatino
Veliki pozdrav svima dugo dugo vremena vas pratim i evo napokon sam se registrirala.Ukratko majka sam dvoje predivne djece u dobi od 7 god i 5 god.Sada nakon eto toliko vremena suprug i ja odlucili smo se za trece dijete. Bila sam kod doktora napravila papa test i briseve i nalazi su uredu. Pila sam Folacin i nakon njih nadtavila piti elevite na savijet lijecnika.Cikluse imam od 27-34dana.Medutim u nazad 14dana imam mucnine i grceve abdomena, a M treba stici za tjedan dana.Ksko sam jako nrstrpljiva osoba napravila sam test na 23dc i negativan, vjerojatno prerano.Oprostite ako je post predugacak voljela bi ako ima tko sl.iskustva i iskustva pokusaja zatrudnjivanja s trecom bebom.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: treca trudnoca....
12.7.2015 9:05:18   
kisica
Mislim da si prerano radila testić, no ne znači da nisi uspjela. Pokušaj opet malo kasnije.
Kod mene je razmak između trudnoća bio po 2 godine. Nije da smo htjeli takav razmak nego jednostavno ništa se nebi dogodilo prije. Sretno.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: treca trudnoca....
12.7.2015 23:09:52   
ducatino
Hvala na odgovoru! Jos tri dana do slijedece M pa cemo vidjeti, ostalo sve nepromjenjenouser posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: treca trudnoca....
16.7.2015 22:21:27   
zima1995
Ja ti želim da što prije vidiš +++++ user posted image

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: treca trudnoca....
16.7.2015 22:31:24   
SILVA123
Sretno ti user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: treca trudnoca....
17.7.2015 8:42:14   
ducatino
user posted image

< Poruku je uredio ducatino -- 17.7.2015 8:54:55 >

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: treca trudnoca....
17.7.2015 8:44:03   
ducatino
Ispricavam se prošli post sam krenula tipkati i poslan je slucajnoeuser posted image

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: treca trudnoca....
17.7.2015 8:50:38   
ducatino
Hvala vam na podršci. Situacija sljedeća M kasni 3 dan, mučnine na mahove osobito mi kava ne odgovara.Grceve imam posebno navečer, grudi bolne, s obzirom da je mala razlika između pms i trudnoce vidjet ćemo dalje kako ce se situacija razvijati. Pisala sam kako nemam redovite cikluse pa cu zbog toga jos koji dan sacekat sa testom, ako me u međuvremenu ne iznenadiuser posted image jer sve je moguće iako se toplom nadam da valjda nece doci.Svim trudilicama želim da sto prije ugledaju svoj plusic

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: treca trudnoca....
17.7.2015 10:18:17   
zima1995
Ajme, slatko iščekivanje user posted image Ja sam u drugoj trudnoći jednostavno znala da sam trudna, M je kasnila, a grudi su mi tako bile osjetljive i bolne da sam jednostavno znala da je to to. Ali, eto ipak sam kupila i dva testa za svaki slučaj user posted image Držimo fige, i tebi i svim ostalim koji žele zatrudniti user posted image

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: treca trudnoca....
17.7.2015 15:01:15   
ducatino
U prvoj trudnoći nisam ni slutila da sam trudna, radili smo na user posted image ali M je bila prisutna, imala dan nizak tlak i vrtoglavice ali radi M nisam mislila da sam T, bila je oskudnija i to sam povezivala da je to radi razočaranja, jer sam dobila, jer previse razmisljam, dok jedan dan jednostavno mi se pocelo biti zlo kod pranja zubi, napravila nakon par dana test i ono plus ko kuca bila T 8 tjedna.Druga trudnoca nista apsolutno nikakvog simptoma osim grceva kao da cu svakog casa dobit M zakasnila test pokazao plusic. E a ksko ce biti sa trecom user posted image to cemo tek vidjeti . Jedan dan osluskujem svoje tijelo, drugi sam svijesna da nemogu utjecati ako jos nisam T da budem jer nemogu ništa promjeniti, eto drzite fige...

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: treca trudnoca....
18.7.2015 0:22:21   
ducatino
Situacija je slijedeća dobila sam M doduse cudna je al dosla je...ovaj mjesec nazalost od plusica nista al nadam se da ce plusic biti ubrzo. .

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: treca trudnoca....
18.7.2015 13:11:11   
ducatino
Drage moje, ovih dana nisam htjela puno razmišljati o plusicu i nadati se unaprijed da lakse podnesenim razocaranje, sinoć sam postavila post u kojem sam napisala da je M stigla i da je cudna, oprostite na opisu al sinoc sam primijetila da je M koja je kao stigla prvo bila roze boje, nakon toga je uslijedilo kao nekoliko kapi krvi, da bi danas bilo cijelo jutro apsolutno nista i kasnije jedna kap, to me zbunilo, grudi i dalje bolne, mucnine prisutne ako prava M ne krene u ponedjeljak idem doktoru i sada se osjećam tek zbunjeno.Iako u prvoj T sam imala M i bila T menstruacije su bile braon ovo sad je eto neznam ni ja sto...Nadam se samo da ce sve biti uredu

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: treca trudnoca....
21.9.2015 13:45:08   
Simbica
Kakva je situacija, trudite se još ili je uspjelo? user posted image

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: treca trudnoca....
21.9.2015 15:04:29   
ducatino
Ej, situacija je sljedeća jos se trudimo, napravila sam test na blef prekjučer i postavila sliku u album jer je test raden 13dana prije ne/ocekivane menstruacije i sad neznam dal je pozitivan ili nije jer de pojavila mikroskopski vidljiva crta i to na nekoluko testova koje sam ponavljala ok rano je raden test pa mozda zato al nisam se susrela s takvom dituacijom a sliku neznam postaviti ovdje na posz vec dam postavila u album sliku ispricavam se sko ima koja pravopisna greška mob mi šteka

(Odgovor članu Simbica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!