treca trudnoca.... (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


ducatino -> treca trudnoca.... (11.7.2015 0:10:23)

Veliki pozdrav svima dugo dugo vremena vas pratim i evo napokon sam se registrirala.Ukratko majka sam dvoje predivne djece u dobi od 7 god i 5 god.Sada nakon eto toliko vremena suprug i ja odlucili smo se za trece dijete. Bila sam kod doktora napravila papa test i briseve i nalazi su uredu. Pila sam Folacin i nakon njih nadtavila piti elevite na savijet lijecnika.Cikluse imam od 27-34dana.Medutim u nazad 14dana imam mucnine i grceve abdomena, a M treba stici za tjedan dana.Ksko sam jako nrstrpljiva osoba napravila sam test na 23dc i negativan, vjerojatno prerano.Oprostite ako je post predugacak voljela bi ako ima tko sl.iskustva i iskustva pokusaja zatrudnjivanja s trecom bebom.




kisica -> RE: treca trudnoca.... (12.7.2015 9:05:18)

Mislim da si prerano radila testić, no ne znači da nisi uspjela. Pokušaj opet malo kasnije.
Kod mene je razmak između trudnoća bio po 2 godine. Nije da smo htjeli takav razmak nego jednostavno ništa se nebi dogodilo prije. Sretno.




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (12.7.2015 23:09:52)

Hvala na odgovoru! Jos tri dana do slijedece M pa cemo vidjeti, ostalo sve nepromjenjeno[sm=zmeden.gif]




zima1995 -> RE: treca trudnoca.... (16.7.2015 22:21:27)

Ja ti želim da što prije vidiš +++++ [sm=duda.gif]




SILVA123 -> RE: treca trudnoca.... (16.7.2015 22:31:24)

Sretno ti [sm=duda.gif]




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (17.7.2015 8:42:14)

[sm=smiley1.gif]




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (17.7.2015 8:44:03)

Ispricavam se prošli post sam krenula tipkati i poslan je slucajnoe[sm=smiley1.gif]




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (17.7.2015 8:50:38)

Hvala vam na podršci. Situacija sljedeća M kasni 3 dan, mučnine na mahove osobito mi kava ne odgovara.Grceve imam posebno navečer, grudi bolne, s obzirom da je mala razlika između pms i trudnoce vidjet ćemo dalje kako ce se situacija razvijati. Pisala sam kako nemam redovite cikluse pa cu zbog toga jos koji dan sacekat sa testom, ako me u međuvremenu ne iznenadi[sm=hudicek1.gif] jer sve je moguće iako se toplom nadam da valjda nece doci.Svim trudilicama želim da sto prije ugledaju svoj plusic




zima1995 -> RE: treca trudnoca.... (17.7.2015 10:18:17)

Ajme, slatko iščekivanje [sm=duda.gif] Ja sam u drugoj trudnoći jednostavno znala da sam trudna, M je kasnila, a grudi su mi tako bile osjetljive i bolne da sam jednostavno znala da je to to. Ali, eto ipak sam kupila i dva testa za svaki slučaj [sm=duda.gif] Držimo fige, i tebi i svim ostalim koji žele zatrudniti [sm=duda.gif]




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (17.7.2015 15:01:15)

U prvoj trudnoći nisam ni slutila da sam trudna, radili smo na [sm=duda.gif]ali M je bila prisutna, imala dan nizak tlak i vrtoglavice ali radi M nisam mislila da sam T, bila je oskudnija i to sam povezivala da je to radi razočaranja, jer sam dobila, jer previse razmisljam, dok jedan dan jednostavno mi se pocelo biti zlo kod pranja zubi, napravila nakon par dana test i ono plus ko kuca bila T 8 tjedna.Druga trudnoca nista apsolutno nikakvog simptoma osim grceva kao da cu svakog casa dobit M zakasnila test pokazao plusic. E a ksko ce biti sa trecom [sm=duda.gif] to cemo tek vidjeti . Jedan dan osluskujem svoje tijelo, drugi sam svijesna da nemogu utjecati ako jos nisam T da budem jer nemogu ništa promjeniti, eto drzite fige...




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (18.7.2015 0:22:21)

Situacija je slijedeća dobila sam M doduse cudna je al dosla je...ovaj mjesec nazalost od plusica nista al nadam se da ce plusic biti ubrzo. .




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (18.7.2015 13:11:11)

Drage moje, ovih dana nisam htjela puno razmišljati o plusicu i nadati se unaprijed da lakse podnesenim razocaranje, sinoć sam postavila post u kojem sam napisala da je M stigla i da je cudna, oprostite na opisu al sinoc sam primijetila da je M koja je kao stigla prvo bila roze boje, nakon toga je uslijedilo kao nekoliko kapi krvi, da bi danas bilo cijelo jutro apsolutno nista i kasnije jedna kap, to me zbunilo, grudi i dalje bolne, mucnine prisutne ako prava M ne krene u ponedjeljak idem doktoru i sada se osjećam tek zbunjeno.Iako u prvoj T sam imala M i bila T menstruacije su bile braon ovo sad je eto neznam ni ja sto...Nadam se samo da ce sve biti uredu




Simbica -> RE: treca trudnoca.... (21.9.2015 13:45:08)

Kakva je situacija, trudite se još ili je uspjelo? [sm=smiley1.gif]




ducatino -> RE: treca trudnoca.... (21.9.2015 15:04:29)

Ej, situacija je sljedeća jos se trudimo, napravila sam test na blef prekjučer i postavila sliku u album jer je test raden 13dana prije ne/ocekivane menstruacije i sad neznam dal je pozitivan ili nije jer de pojavila mikroskopski vidljiva crta i to na nekoluko testova koje sam ponavljala ok rano je raden test pa mozda zato al nisam se susrela s takvom dituacijom a sliku neznam postaviti ovdje na posz vec dam postavila u album sliku ispricavam se sko ima koja pravopisna greška mob mi šteka




Stranica: [1]