|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Karijes u trudnoci
19.11.2013 15:36:30   
Irmah
Pozdrav u 34. Tjednu trudnoce sam. Prije dva dana pocelo me boljeti zubno meso na djelu gdje vec godinama nemam zub isto tako primjetila sam naslage karijesa na tom djelu. E sad citam po forumima kako polvareni zub ili zubno meso moze stetiti bebi ali nigdje ne pise kako tocno i sada ne znam treba li me hvatati panika ili ne. Odlazak zubaru nije upitan i idem kroz par dana ali me strah da to sve ne naskodi bebici a nigdje ne mogu pronaci odgovor na svoje pitanje pa se nadam da mozda netko pd vas zna. Unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Karijes u trudnoci
20.11.2013 14:48:32   
keyt
Irmah,

liječenje zuba, tj. karijesa, ne može naštetiti bebici tako da svakako odi zubaru. Meni se pred sam porod upalio zub, odnosno, stvorio mi se gadan proces na zubu, tako da sam bila na antibioticima. Tako da bolje spriječiti, a zubar će ti sve objasniti i reći ima li potrebe za intervencijom ili ne. Sretno sa zubima, a osobito s bebicom user posted image

(Odgovor članu Irmah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Karijes u trudnoci
20.11.2013 17:48:57   
Irmah
Hvala na odgovoru idem sutra kod zubara pa se nadam da cemo to rijesiti. Ja sam se malo uspanicila jer sam procitala kako karijes i problemi sa zubima mogu nastetiti bebici, ne brine me kada mene nesto boli ali se uvijek zabrinem kako to utjece na bebu a kao sto sam rekla nigdje ne pise sto mu tocno moze biti od mojih problema sa zubom

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Karijes u trudnoci
21.11.2013 9:17:49   
keyt
Ma mislim da je to malo i zastrašivanje, premda puno nas još pokvarene zube doživljava više kao estetiku nego kao stvaran zdravstveni problem. Hajde javi što ti je dr. rekao, baš me zanima što će ti reći na koji način nezdravi zub može utjecati na trudnoću.

(Odgovor članu Irmah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Karijes u trudnoci
21.11.2013 15:32:45   
Irmah
Evo izvaden mi je zub i sve ok :) nema nikakvog utjecaja na bebicu. I mislila sam si da je zastrasivanje ali ipak se zapitas kada procitas tako nesto jer nisam ni doktor ni stomatolog da bi znala provjereno da se nista ne moze dogoditi

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Karijes u trudnoci
11.11.2015 8:42:05   
MilanNS
Ili vadi zub ili moras da krenes saljecenjem zuba :D

(Odgovor članu Irmah)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!