|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 22:40:25   
FIONA
Cure,
nisam jedna od onih koja sate i sate provodi kod frizera, pedikera i ne znam ti ja koga sve ne. Isto tako volim se srediti, našminkati, da svaka dlaka na glavi stoji kak ja hoću i između ostalog patim na duge nokte koji su svako malo sa drukčijim uzorkom. Patim i na luđačke cipele ali to nije za ovu temu.
Znam da u rodilište nesmije sa dugim panđama i nesmiju biti nalakirani. Danas mi je frendica rekla da su jednoj ženi popili krv zbog ekstenzija(koje ja nemam) i da se sve mora skinuti... Ja sam invalid bez panđi! Mislila sam skratiti ali ih ne odrezati do jagodica. Naravno da ću maknuti lak ali da nesmiju biti geliraniuser posted image user posted image user posted image
Da li koja od vas ima sa tim iskustva... i nadam se da nisam ispala jedna od onih koja daje sliku da niš ne dela i samo rašpa nokte... ja delam sve i bez njih sam ko bez prsta....navikauser posted image user posted image user posted image ....kaj češ nitko nije savršen
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 22:43:41   
mirna
ja ne lakiram nokteuser posted image , ali ne kužim zašto ne bi smjela u rodilište s nalakiranim noktimauser posted image Meni je to prva vijest...

Znam da trebaš skinuti nakit, ali lakuser posted image



(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 22:51:08   
njanja
čula sam Fiona, da se to odnosi samo na nokte na nogama....jer da im palac valjda govori nešto o cirkulaciji ukoliko dođe do frke....ja sam išla sa bezbojnim lakom i sve ok.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 22:53:17   
FIONA
navodno da ako se kaj zakomplicira i ako moraš u salu nokat mora biti čist jer se na njima prvo vide znakovi da nešto nije ok!!! Moj komentar za ekstenzije je bio da su sigurno našli nečiji pramen koji je pao jer nije dobro napravljeno pa im se zgadilo...dgrugog mi nema. Ja sam u petom mjesecu ležala u bolnici i doktor mi je rekao da estetika kod njega ne znači ništa i da takva drugi put ne dolazim gore jer bumo se posvađali!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 22:55:18   
FIONA
njanja ali meni je rekao za moje na rukama, bilo je hladno tak da papke na nogama nije ni vidio od čarapa... i bolje, bili su žarko crveniuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 22:58:19   
mirna
Zaboravila sam komentirati umjetne nokte: da sam ih ja imala završili bi u muževoj ruci, jer su mi bili nokti zarinuti u njegovu kožu..user posted image   Što se toga tiče razumljivo mi je da su zabranjeni: zbog sigurnosti naših muževa...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:00:08   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna

Zaboravila sam komentirati umjetne nokte: da sam ih ja imala završili bi u muževoj ruci, jer su mi bili nokti zarinuti u njegovu kožu..user posted image   Što se toga tiče razumljivo mi je da su zabranjeni: zbog sigurnosti naših muževa...user posted image
 user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:03:30   
piggy
ja sam isto imala gelirane nokte i jedna mušterija mi je rekla da ću ih morati skinuti,tak da sam mjesec dana prije to skinula,upravo je Fiona rekla da se na noktima najbolje vidi jel sve ok.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:04:06   
FIONA
vidiš, vidiš, pa nije on to rekao bezveze!!! Muško štiti muško... a nećeš majci... sad ih i ne kratim...ako patim ja  patit će i onuser posted image user posted image user posted image !!!
Šalu na stranu ali sve mi se čini da se bum napravila mutava kao da niiiiiiišta ne znam pa nek me nateraju da se u porođajnim mukama primim rašpanja jer gel nemrem grukčije skinuti niti skratitiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:04:14   
tiha
dugacke i prirodne nokte smijes imati ali nikako nalakirane ja imala manikuru jer sam ranije zavrsila u bolnici i sestra mi donjela aceton i zamolila me da skinem lak jer se po noktima sve vidi!! i naravno sav nakit skinula  i jednu nausnicu nisam mogla pa mi i dr pomogao hehe dr popovic iz osjecke bolnice!!!!! za pohvalu nije vikao samo uvatio i otkopcaouser posted image
svasta sam ja dozivjela od doktora osim sto mi je svaki zavukao ruku jer sam im bila usput!!!!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:08:59   
mirna
Sada me stvarno zanima kaj se sve vidi na noktima? Da li netko zna?

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:09:21   
FIONA
znači nije zeka peka... fakat bum se morala primiti rašpanja... koliko kužim bitno da se vidi nokat. ..znači može samo proziran gel...user posted image user posted image user posted image ... cure samo se farbam inače nisam tak crna prirodnouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:11:11   
FIONA
mirnič, ak ti poplave spasa ti nema....user posted image user posted image user posted image user posted image ...he,e he ...šala, šala...i mene zanima jer mi baš i nema smisla ili???

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:28:12   
koka
Pa Njanja vam je rekla, ako nešto pođe po zlu ispod noktiju se pojavi plavkasta boja. Tako su nama rekli na tečaju.  

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:31:28   
njanja
Koka, a jesmo štreberice....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
19.8.2008 23:46:41   
koka
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
20.8.2008 0:02:15   
tiha
user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
20.8.2008 7:49:30   
FIONA
user posted image user posted image user posted image niš vidim da obavezno moram na tečaj.... puno saznam od mladih mama koje su ga prošle... thx... i ja moram postati user posted image user posted image user posted image kako bi olakšala dolazak točkici na svijet!!!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
22.8.2008 12:53:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
22.8.2008 14:58:59   
Magda
Kako su cure već prije rekle, ukoliko bi došlo do operacije (carski) nokti ne smjiju biti nalakirani. To mi je jasno, ali mi nije jasno za nakit. Dobro prstenje ako ti oteknu ruke ali neće mi valjda oteći uho ili vrat?user posted image
Ja sam bez naušnica kao gola. Užasno se osijećam.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
22.8.2008 15:08:30   
FIONA
u potpunosti te shvačam... meni uz naušnice dugi nokti moraju biti jer se ne znam počohati. Ok ne bum nalakirala ali mi je u salonu cura rekla da moram skinuti sve i proziran gel da je već imala takva iskustav???
A kaj kroz proziran gel ne vidi boju nokta, koja nonsenc!!

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
22.8.2008 15:15:25   
Magda
S prvom trudnoćom sam bila naivna i sve sam poskidala pa sam onda vidjela ženu do sebe u krevetu do s naušnicama i lančićem. Pa sad mislim da ću se napraviti luda bar za naušnice.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
22.8.2008 15:19:21   
maja
Ja sam imala naušnice, na svu sreću nije ih nitko vidio! Ili jesu pa nisu ništa rekliuser posted image Mislim da bi se prije porodila nego što bi ih uspjela skinuti, ni dan danas nisam uspjelauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Magda)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
22.8.2008 18:54:36   
blanka
znam da ne dozvoljavaju ništa u rodilištu u Vinogradskoj.
Ja sam morala odrezati nokte do kraja, a kako sam bila na carskom, nakon 8 dana me dr. napal koliki su mi nokti i da ih stalno moram rezati. Za razliku od mene, frendica je rodila u Petrovoj i došla doma sa panđama od 3 cm i tam joj nitko ništa nije rekel.

Nema naušnica, prstenja, lančića, laka na noktima... s time da su mi u operacijskoj sali prije anestezije još gurnuli i prste u usta, da vide nemam li možda koji umjetni zub (došlo mi je da ga ugrizem da onaj prst koji mi je porinul u zube) - odvratno!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Umjetni nokti i ekstenzije u rodilištu
22.8.2008 19:16:27   
FIONA
trebala si stara, trebala siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(Odgovor članu blanka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!