|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 10:54:38   
jipi
moja beba ima 7,5 mijeseci,u zadnji mijesec dana muku mučimo sa mlijekom.Papa voće i bez problema ručkić,počela san mu davati i dukatino jogurt i sir što također prihvaća.Mlijeko ne želi ni da okusi.Pokušala sam promijenit vrstu mlijeka ali ista stvar,neće ni mliječne kašice keksolino,grizolino itd.Molim iskusne mame POMOĆ

_____________________________

Jan ima plan da svojoj mami razveseli dan
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 11:07:30   
novamama
vjerojatno misliš na kravlje mlijeko?
ja ti tu nisam od velike pomoći....moj oliver nikada nije pio kravlje mlijeko, već rižino i sad zobeno...tako da ti jedino mogu predložiti da to probašuser posted image

a inače, ako nešto ne voli, nemoj forsirati, možda će mu kasnije doći želja....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 11:09:44   
jipi
Mislim na adaptirano mlijeko,čak sam probala i obično kravlje ali ništa,ne želi nikakvo mlijeko

_____________________________

Jan ima plan da svojoj mami razveseli dan

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 11:40:38   
ejmama
To ti je samo faza, moje su obje bile takve. Ova mlađa bi vrištala kad bi vidjela bocu, onda bi joj dala čaja i kad bi počela piti, izvadaila bi bocu i dala joj bocu s mlijekom tako bi je uspijela zeznuti.
Starija nikad nije htjela mlijeko kad bi joj zubi izlazili, valjda ju je duda iritirala, tako da bi joj prvo namazale desne s gelom i pričekala da počne djelovati i tek onda dala bocu.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 12:29:26   
marija0
moj je isto oko te dobi počeo tako zezat- nije tio vidit bocu pa bi mu napravila čokolino ali na žlicu samo, na bocu neće ni dan danas, samo čisto mliko ali samo navečer...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 13:03:09   
inna
u znam draga kako ti je. Tako je i Domi odbijao mlijeko kad je počeo jesti kašice...ima ti tu na forumu cijela tema na kojoj kukam...počeo ga je opet jesti sam od sebe...

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: odbija mlijeko -pomoć
29.5.2010 22:27:00   
Thea
Tako je i moj odbijao mlijeko.Čim je vidio da držim flašicu s mlijekom nakašljavao se kao da će povraćati.Nisam forsirala jer je jeo sve ostalo ako nije bilo bijele boje ko mlijekouser posted image .Nakon jedno dva-tri tjedna ga je to prošlo i sad obožava mlijeko.Sam nosi flašicu u kuhinju i pokazuje ne mikrovalnu(gdje grijemo mlijeko), stavim mu malo kakaa ili čokolina i popije bez frke najmanje tri flašice po 250 ml na dan...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!