odbija mlijeko -pomoć (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


jipi -> odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 10:54:38)

moja beba ima 7,5 mijeseci,u zadnji mijesec dana muku mučimo sa mlijekom.Papa voće i bez problema ručkić,počela san mu davati i dukatino jogurt i sir što također prihvaća.Mlijeko ne želi ni da okusi.Pokušala sam promijenit vrstu mlijeka ali ista stvar,neće ni mliječne kašice keksolino,grizolino itd.Molim iskusne mame POMOĆ




novamama -> RE: odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 11:07:30)

vjerojatno misliš na kravlje mlijeko?
ja ti tu nisam od velike pomoći....moj oliver nikada nije pio kravlje mlijeko, već rižino i sad zobeno...tako da ti jedino mogu predložiti da to probaš[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley2.gif[/image]

a inače, ako nešto ne voli, nemoj forsirati, možda će mu kasnije doći želja....




jipi -> RE: odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 11:09:44)

Mislim na adaptirano mlijeko,čak sam probala i obično kravlje ali ništa,ne želi nikakvo mlijeko




ejmama -> RE: odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 11:40:38)

To ti je samo faza, moje su obje bile takve. Ova mlađa bi vrištala kad bi vidjela bocu, onda bi joj dala čaja i kad bi počela piti, izvadaila bi bocu i dala joj bocu s mlijekom tako bi je uspijela zeznuti.
Starija nikad nije htjela mlijeko kad bi joj zubi izlazili, valjda ju je duda iritirala, tako da bi joj prvo namazale desne s gelom i pričekala da počne djelovati i tek onda dala bocu.




marija0 -> RE: odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 12:29:26)

moj je isto oko te dobi počeo tako zezat- nije tio vidit bocu pa bi mu napravila čokolino ali na žlicu samo, na bocu neće ni dan danas, samo čisto mliko ali samo navečer...




inna -> RE: odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 13:03:09)

u znam draga kako ti je. Tako je i Domi odbijao mlijeko kad je počeo jesti kašice...ima ti tu na forumu cijela tema na kojoj kukam...počeo ga je opet jesti sam od sebe...




Thea -> RE: odbija mlijeko -pomoć (29.5.2010 22:27:00)

Tako je i moj odbijao mlijeko.Čim je vidio da držim flašicu s mlijekom nakašljavao se kao da će povraćati.Nisam forsirala jer je jeo sve ostalo ako nije bilo bijele boje ko mlijeko[sm=smiley36.gif].Nakon jedno dva-tri tjedna ga je to prošlo i sad obožava mlijeko.Sam nosi flašicu u kuhinju i pokazuje ne mikrovalnu(gdje grijemo mlijeko), stavim mu malo kakaa ili čokolina i popije bez frke najmanje tri flašice po 250 ml na dan...




Stranica: [1]