|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   duda varalica?
29.5.2010 10:28:10   
MiniMama
nisam našla temu, ako postoji, recite gdje je..
zanima me kada ste počele s odvikavanjem od dude varalice.. mame oko mene samo pričaju da ih je maca pojela ili neka druga živina.. ali se nitko ne sjeca KADA.

i kako je prošlo odvikavanje? jel bilo puno plača, jeste samo jedan dan presjekle, rekle NEMA dude ili ste ipak dopuštale dudu onako za zaspati itd.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: duda varalica?
29.5.2010 10:41:58   
mariola
Ja sam nećakinju odvikla bez problema kad je imala godinu i par mjeseci. Rekla sam joj : ti si velika šta će ti to, bacit ćemo je u smeće. Ona mi ju je dala da je bacim. Ja kao bacila i nije se bunila. KAd je navečer pošla spavat pitala je dudu. Ja sam nju pitala da šta je jutros radila s njom, ona rekla :bacila mećeuser posted image  i skužila da je više nema. Dva tri dana je još pgovorila : bacila meće i to je to.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: duda varalica?
29.5.2010 10:46:48   
leilany
moja duda samo kad ide spavati....tak da nemam potrebe za tim naprasnim prekidanjem dudanja....

a sve one price o losim zubima itd meni to beze jer sam ja pravi primjer...
jbte do 4 god sam imala dudu..al kad sam isla teti cca 200m hodanja...do pola kad sam dosla onda sam dudu stavila u đep jer su me zezali,i kad sam isla nazad doma,opet na pol puta sam ju vracala u ustauser posted image user posted image a imam dobre,zdrave zube i ravne....tak da kod mene one price ne drze vodu....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: duda varalica?
29.5.2010 11:46:27   
ejmama
mi smo je odvikli s negdje 1, 2mj, počela ju je stalno povlačiti po ustima i stalno je govorila duda, duda. Najviše smo je makli jer je trebala u jaslice pa nas je bilo strah da će se tamo dijeca navlačiti s tim dudama. Riješili smo se ovako jer drukčije nije išlo, mm umočio dudu u sol i dao joj, čim je osijetila šutnula je dudu, a mi smo joj rekli da je duda bljak. Jednu noć je pitala gdje je duda i više nikada, poslije je svima govorila da je duda bljak kad bi vidjela dijete s dudom.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: duda varalica?
29.5.2010 14:13:55   
cuba
IZVORNA PORUKA: leilany

a sve one price o losim zubima itd meni to beze jer sam ja pravi primjer...
jbte do 4 god sam imala dudu..al kad sam isla teti cca 200m hodanja...do pola kad sam dosla onda sam dudu stavila u đep jer su me zezali,i kad sam isla nazad doma,opet na pol puta sam ju vracala u ustauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: duda varalica?
29.5.2010 15:15:35   
njanja
IZVORNA PORUKA: leilany

moja duda samo kad ide spavati....tak da nemam potrebe za tim naprasnim prekidanjem dudanja....


 i jan....od cca 5-6 mj više ju nikada nije iamo preko dana...da sada pitate nekoga da li jan duda, svi bi potvrdili da ne jer ga nikada nisu vidjeli sa dudom...niti doma, niti vani...a dam mu je samokada ide spavati, s tim da ju nekada baci i zaspi bez nje...nemam potrebe mu je uzeti jer čak ni ne spava s njom, nego ju pljune kada zaspi....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: duda varalica?
29.5.2010 17:34:17   
lidac0605
S Laurom sam imala problema jer ona je imala 2 dude(jednu u ustima,drugu za draganje po nosu user posted image ) i natezala ih je po cijele dane i na jedvite jade ih maknuli sa 3,5 god. uz puno protestiranja...znam da je već imala onaj otvoreni zagriz koji joj se ispravio čim je prestala s dudama...
Dečki su imali dudu samo za spavanje i ostavili je se bez beda sa 3 godine...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: duda varalica?
29.5.2010 23:34:45   
L.P.
Nina mi je dudala samo kad ide spavati ali bilo je teško odviknuti je od toga.Nije joj bilo važno kakva je duda, anatomska ili simetrična,niti kake je boje;glavno da ima dudu.Dudu smo bacili tek nedavno(znači nakon 3 god) kad je bila bolesna i povračala pa smo ju nagovorili da ju bacimo jer "kao" zbog dude povrača.Marko isto duda kad ide spavati i stvarno neznam kad i kako ćemo njega odviknuti od toga.
Sretno odvikavanje!!

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: duda varalica?
29.5.2010 23:44:06   
MiniMama
a mi iduci vikend slavimo prvi rođendan, i brzo nakon toga idemo na more pa sam mu mislila pustit još koji tjedan na moru da se navikne na novi tempo i onda krenuti s odvikavanjem.. tada ce biti otprilike godina i mjesec dana..
malo me frka zbog zubica jer mu ne rastu nešto savršeno pravilno, a opet kad mi nema dudu škripi s njima i toga me jednako strah...

baš nisam pametna šta da radim.. user posted image

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
30.5.2010 7:57:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: duda varalica?
30.5.2010 9:31:20   
MiniMama
takav je bio i moj plan, a onda sam nesto bila bolesna i v je bio stalno s tatom, bakom, didom.. a svima njima je bilo lakse dati dudu nego se poigrati.. dajem mu jos malo, cisto zbog tog puta i navikavanja, a onda nastupa Maca user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: duda varalica?
30.5.2010 10:51:37   
ZVRK
zvrkiću su tete polagano počele ukidati oko 2,5godinejer je teta bela samo jedna a n je zaspao dok bi mu teta donijela dudu a morao je imati 2.jedna za u usta a druga u rukamauser posted image .
kada su počeli u vrtiću tako da ide na spavanje počela sam odmah i doma i bilo je bezbolno.
pitao je ali smo uspijeli bez problema.
mi smo ih imali jaaaako puno tako da sam ih svukuda skrivala po ormarima a bilo ih je i u autu jer nisam nikada bila sigurna da li sam je uzela kada bi nekuda išli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!