|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovi
25.2.2010 14:05:22   
L.P.
Cure evo da vam se malo požalim.Već par dana mi nije baš ok a sinoć kad smo se vratili iz Mullera(usput ,super je trgovina,hvala vam na savjetima) uhvatili su me bolovi,preko noći se malo smirilo ali ujutro opet.Nema krvarenja i beba se rita ali ne mogu baš ni stajati ni puno hodati.U drugoj trudnoći mi je bilo slično(Isto u 23 tj.) pa su me ostavili u bolnici.Jutros sam nazvala svog gin. pa navečer idem da me on pregleda pa ćemo vidjeti.Samo se bojim da ne moram u bolnicu,nema mi tko biti s djecom.Nije sad da ne mogu izdržati bol ali ipak nije bezazleno što me odjednom boli.Imam osjećaj kao da me peče iznutra pogotovo na desnoj strani.Nadam se da nije ništa strašno,možda ću morati samo mirovati i smanjiti obveze u kući.
Držite mi fige da je sve ok.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:07:00   
lema
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:08:03   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:08:20   
ninolina
a joj nadam se da će biti sve ok... mene cijelu trudnoću bolilo takouser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:08:36   
FIONA
uspori i držim fige da ne moraš opet u bolnicu kao u prijašnjoj trudnoći...lakše je mirovati doma...znam po sebi....aj javi se...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:10:32   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držim fige da sve bude ok..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:11:04   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da će bit sve ok, da češ morat samo malo smanjit aktivnosti.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:36:15   
karoca
Nadam se da će bit sve ok, da češ morat samo malo smanjit aktivnosti

Potpisujem! Drži fige! Javi što je bilo.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bolovi
25.2.2010 14:38:28   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolovi
25.2.2010 15:11:48   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolovi
25.2.2010 15:13:33   
CallamityJane
uspori tempo malo
bice sve ok user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolovi
25.2.2010 15:15:41   
zaba
uuu,daleko je termin,znam da je lakše reći,ali stani na loptu i javi nam kako je bilo

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bolovi
25.2.2010 15:31:16   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bolovi
25.2.2010 16:02:37   
Anoniman
prikoči, draga!
ostavi obaveze drugima koji nisu trudni...
bit će sve ok!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bolovi
25.2.2010 16:40:36   
marija0
IZVORNA PORUKA: Mariachi

prikoči, draga!
ostavi obaveze drugima koji nisu trudni...
bit će sve ok!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem, nadam se da je sve u redu, drž se.....aj pa javi šta kaže dok. user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bolovi
25.2.2010 16:46:26   
Tsmee

IZVORNA PORUKA: Mariachi

prikoči, draga!
ostavi obaveze drugima koji nisu trudni...
bit će sve ok!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Slažem se. Bit će sve OK. Držim fige!

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bolovi
25.2.2010 16:59:34   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: Mariachi

prikoči, draga!
ostavi obaveze drugima koji nisu trudni...
bit će sve ok!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bolovi
25.2.2010 17:17:24   
lidac0605
Daj zalegni i miruj...evo i ja sam u horizontali još od početka skoro,Apaurini,magnezij i ležanje...
Vidim da smo tu negdje po terminu-pa bumo skupa brojale dane iz kreveta user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bolovi
25.2.2010 17:32:30   
ZVRK
nadam se da ipak budeš morala mirovati ali doma
user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bolovi
25.2.2010 17:55:39   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bolovi
25.2.2010 17:57:51   
Domy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bolovi
25.2.2010 18:01:01   
Ninaa
~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nek sve bude dobro!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bolovi
25.2.2010 19:04:00   
novamama
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bolovi
25.2.2010 19:27:01   
L.P.
Evo mene vratila sam se od doktora.Kaže da sam malo otvorena ali to je normalno s obzirom na treću trudnoću u 4 god.Bebino srce normalno kucauser posted image .Kaže da sam se preforsirala i da moram mirovati jer ću morat u bolnicu.Moram piti magnezij.Do sada sam mogla sama obavljati poslove po kući i oko djece a sada će se morati drugi oko mene malo više angažirati.Glupo je to što mi je mama daleko a i radi a svekrva otišla u Njemačku radit.Muž će mi pomoći koliko može kad dođe s posla,svekar nek se malo s djecom igra i tako,nekako ćemo izgurati.Hvala Bogu nije ništa strašno!user posted image
Hvala vam na potpori,super ste!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio L.P. -- 25.2.2010 19:34:30 >


_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bolovi
25.2.2010 20:30:20   
lidac0605
user posted image user posted image Eto vidiš...super user posted image ...
Lijepo miruj i skupa brojimo dane user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!