|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi
25.2.2010 20:33:46   
BUMBIKA
Bitno da je sve ok,ti sad samo malo pripaziuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bolovi
25.2.2010 20:34:28   
Domy

IZVORNA PORUKA: L.P.

Evo mene vratila sam se od doktora.Kaže da sam malo otvorena ali to je normalno s obzirom na treću trudnoću u 4 god.Bebino srce normalno kucauser posted image .Kaže da sam se preforsirala i da moram mirovati jer ću morat u bolnicu.Moram piti magnezij.Do sada sam mogla sama obavljati poslove po kući i oko djece a sada će se morati drugi oko mene malo više angažirati.Glupo je to što mi je mama daleko a i radi a svekrva otišla u Njemačku radit.Muž će mi pomoći koliko može kad dođe s posla,svekar nek se malo s djecom igra i tako,nekako ćemo izgurati.Hvala Bogu nije ništa strašno!user posted image
Hvala vam na potpori,super ste!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

samo ti lijepo miruj i čuvajuser posted image
joj kad se ja sjetim sa svakom trudnočom strogo mirovanje pola u bolnici pola kuči...al neka sve za našu dječicuuser posted image user posted image



(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bolovi
25.2.2010 20:35:48   
leilany
lp cuvaj user posted image i sebe user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bolovi
25.2.2010 20:40:11   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: leilany

lp cuvaj user posted image i sebe user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bolovi
25.2.2010 20:41:19   
Anoniman
bit će dobro, samo ti lezi... posao neće pobjeć nikuda a djeca se mogu igrati i oko tebe, dok ti ležiš na npr. na kauču u dnevnoj sobi.
i ja sam u sve 3 trudnoće u tom periodu bila malo otvorena i morala mirovati... i bilo je sve ok na kraju.
sretno user posted image

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bolovi
25.2.2010 21:05:54   
Manda
Ne znam točno koji si tjedan trudna, ali i mene je tako primilo negdi u 34 tj. Preforsirala sam se. Mislila da mogu svašta, a na kraju u krevetu završila s uputom mirovanje, magnezij i normabel. Prva dva savjeta sam prihvatila i tražila pomoć od svih oko mene.
Sada sam 39 tj i forsiram se ne bi li se ubrzalo, bolucka me trbuh, ali ne mirujem user posted image
Ono glavno je prošlo.
Sretno tebi, laganini nek ide.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Koliko često čistite frižider?
BruMa



Jednom tjedno! (14%)

Jednom mjesečno! (15%)

Jednom u kvartalu! (22%)

Jednom polugodišnje! (22%)

Jednom godišnje! (17%)

Nikad! ne da mi se :-) (10%)


Broj svih glasova: 162

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!