|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u rebrima
16.6.2009 11:34:05   
Bubu
Zadnjih tjedana (sad sam u 28.) me bole rebra u području između grudi i trbuha. Imam osjećaj kao da me stalno nešto steže, a tek kad stavim grudnjak...user posted image
Jeste li imale slične bolove? Predpostavljam da se šire zajedno sa trbuhom pa je to to...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 11:42:00   
FIONA
Bubu, svaki komarac i mi se uplašimo...takva sam i ja bila u trudnoći!...nažalost ne zove se to drugo stanje zabezveze...sve se mjenja, pomiće....ja bi uvijek pitala ginekologicu, ako je nesnošljivi i prije redovne kontrole, zato ih imamo...inače, probaj što manje pratiti svaki mig i uživaj u trudnoći!...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 11:55:37   
ejmama
Mene bole rebra za poluditi, tako da jedva spavam. Znam si staviti jastuk ispod trbuha kad ležim na boku.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 12:10:10   
m600
probaj magnezij 300 piti...mene od tog više ništa ne boliuser posted image user posted image user posted image
a imala sam iste probleme kao i ti

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 12:11:58   
mala pcelica
i mene su bolila u trudnoci.a i sad poslje poroda me malo bole na dodir,valjda se jos nisu vratila na mjesto user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 12:13:17   
inna
čuj izraz "blaženo stanje" su izmislili muškarci. user posted image u trudnoći sve boli i sve je to normalno (tako mi rekao moj dr), ali ako te baš strah, pitaj, zato ih plaćamo. Ako ništa drugo budeš mirnije spavala

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 12:13:29   
ket
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

i mene su bolila u trudnoci.a i sad poslje poroda me malo bole na dodir,valjda se jos nisu vratila na mjesto user posted image

potpisujem

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 12:17:14   
Sagem
Joj da i mene isto bole rebra i to samo ispod desne dojke. Kad sam pitala gin, ona mi kaže da je to možda zbog razvoja mliječne žljezde... ali svejedno me nije baš uvjerila.  Ipak me boli više prema rebrima nego dojki....
Ma ako se nastavi, idem kod dr opet.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bol u rebrima
16.6.2009 15:05:44   
Bubu
ma nisam paničar, mislila sam da je normalno samo još nisam nigdje pročitala pa sam htjela provjerit s vama..user posted image
Kakve grudnjake koristite? Ja imam 3 različita tipa i bole me bez obzira kakav je...user posted image

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!