|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sto da radim
15.6.2009 19:55:57   
natalijax
nekako mi se cini da mi je stomak nisko ginicka mi nije nista rekla al danas mi je tesko kao da mi stomak hoce silom da se pusti,tesko mi je nositi stomak kao da mi je beba prevelika,neosjecam ni trudove niti ikakve znakove trudova a kosti me bole pogotovo kad hodam,prejela se nisam al tako se osjecam,jedino ako me nije komadic torte s bananama napiriouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neznam jel imala koja takve necu reci probleme mislim jel se koja osjecala tako ko ja
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sto da radim
15.6.2009 20:10:29   
lema
A kada je tebi termin? Možda ti se stomak poćeo spuštatiuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sto da radim
15.6.2009 20:22:50   
natalijax
kraj devetog mjeseca

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sto da radim
15.6.2009 20:58:51   
sanjica23
cao
ja sam od veceras tek ovdje, sad pre 10-ak min sam se uclanila
sve me zivo zanima u vezi trudnoce
i ja sam trudna
to mi je prva trudnoca pa ne znam sta me ceka i kakav je porod u stvari
priznajem da se bojim toga svega i poroda samog a i cinjenice da cu biti majka


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sto da radim
15.6.2009 21:02:13   
inna
hej dobrodošla. Ako imaš puuunooo pitanja i puuunooo te strah onda si na pravom mjestu user posted image user posted image
Na većinu pitanja već možeš naći odgovor, ali ako ga i ne nađeš samo pitaj, cure će te zasuti odgovorima. Isto tako i ako te je strah i samo trebaš potporu. Sve smo to prošle. Uživaj s nama u iščekivanju svog anđela. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu sanjica23)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sto da radim
15.6.2009 21:05:26   
natalijax
sanjica dobrodosla cestitam na bebacu,inna ti je sve napisala samo pitaj

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sto da radim
15.6.2009 21:07:11   
sanjica23
hvala ti puno
svaki savjet je dobrodosao ma sve sto procitam znaci mi puno, ja za dva dana ulazim u 9 mjesec i to je jos malo samo... pa bebica
to me puno raduje a i nosim curicu a ja ih bas obozavam....
u srijedu idem da radim ctg i ne znam sta je to ali sam uspjela ovdje pronaci odgovor na to pitanje
user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sto da radim
15.6.2009 21:09:35   
sanjica23
hvala natalijax na cestitkama...
sve sto me bude zanimalo pitacu vasuser posted image

(Odgovor članu sanjica23)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sto da radim
15.6.2009 21:27:14   
dikac
IZVORNA PORUKA: natalijax

nekako mi se cini da mi je stomak nisko ginicka mi nije nista rekla al danas mi je tesko kao da mi stomak hoce silom da se pusti,tesko mi je nositi stomak kao da mi je beba prevelika,neosjecam ni trudove niti ikakve znakove trudova a kosti me bole pogotovo kad hodam,prejela se nisam al tako se osjecam,jedino ako me nije komadic torte s bananama napiriouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neznam jel imala koja takve necu reci probleme mislim jel se koja osjecala tako ko ja


meni je trbuh bio nisko u obje trudnoće, pogotovo u drugoj trudnoći. čim sam ušla u drugo tromjesječje, nosila sam trudnički pojas jer bez njega ne bi mogla funkcionirati, trbuh bi me odmah bolio, zatezao, općenito bih osjećala veliki pritisak i nelagodu. pomagao mi je magnezij 300 šumeće, ali o tome su neki dan cure pisale. osim što magnezij pomaže kod grčeva i nemira u nogama, mene je spašavao po pitanju bolova u trbuhu.
jednom sam otišla raditi bez pojasa i mogu ti reći da sam jedva izdržala cijeli dan. trbuh mi je bio ogroman, kao da nosim dvojke, pa je i to možda razlog tog velikog pritiska.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sto da radim
15.6.2009 22:03:33   
natalijax
moze bit jer kad sjednem nesmijem prekrizit noge ,jer mi odma udaraju u trbuh doslovce ih moram rasirit

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sto da radim
15.6.2009 23:57:17   
Ninaa
ja sam cijelu trudnoću nisko nosila i trbuh mi je bio dolje,kad sam ušla u 7mj. me jako boljelo u zdjelici i osjećala sam pritisak. reko ginić da je to zato jel je beba nisko pa udara u zdjelicu. možda je to,ak je nemoj se brinuti ja sam brzo i relativno lako rodila.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sto da radim
16.6.2009 7:29:36   
ejmama
Meni je cijelu ovu trudnoću takav osijećaj.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sto da radim
16.6.2009 7:52:02   
ela`
bokic user posted image i ja sam jedna user posted image
i isto imam taj pritisak,kao da me preponi i usce maternice boli,pa kad ocu da se okrenem s boka na bok me zaboli,ili kada ustajem... a u 35+3 sam . dali je to dobro ?? ili ?? posto znam da sve user posted image to nemaju !!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sto da radim
16.6.2009 7:57:06   
dominik
sve je to u nnajboljem redu, tjelo se priprema za porod, beba se spusta...u prvoj nisam imala takve probleme a u drugoj trudnoci jesam...sretno vam bilo

(Odgovor članu ela`)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sto da radim
16.6.2009 7:58:53   
koka
Dobrodošle Sanjica i Elauser posted image prekrasna beba tu na avataru tvoja ili samo avatar? btw, ja sam isto mislila da nosim nisko jer mi je stomak doslovce visio i imala sam udarce dole , a to što kažeš morala sam sjedit raširenih nogu...al u knjižici mi je pisalo da nosim visokouser posted image . al pritisak je bio pa kroz cijelu drugu polovicu trudnoće.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ela`)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sto da radim
16.6.2009 7:59:40   
ejmama
Ti si isto trudna kao i i ja i imaš iste probleme, samo su mene vće i križa počela boliti kao da ću dobiti stvaRI. Sve je to Ok je r se pripremaš za porođaj, meni je ovo druga trudnoća pa dr. kaže da je to normalno.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ela`)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sto da radim
16.6.2009 8:19:11   
ela`
nije to moja bebica ..samo avatar user posted image

ejmama mi smo za koji dan razlike hehe , i ja ti imam bolove u krizima pa kad me zaboli stomak kao da cu dobit samo se pocne sirit po krizima...ah nadam se da cemo rodit lako user posted image ja sam se namucila malo ..ali ide ...sve za moje zlato malo user posted image
babica mi je rekla da je to zbog polozaja bebe pa se kosti sire isto ... ma da se hocu sva da prosirim user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sto da radim
16.6.2009 10:31:07   
m600
ja isto imam nisko stomak i imam bolove u stomaku i u leđima...magnezij 300 mi je puno puno pomogao

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ela`)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sto da radim
16.6.2009 11:05:42   
ela`
meni nije niskouser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sto da radim
16.6.2009 11:07:43   
natalijax
vidit cu sutra idem na pregled konacno nikad docekat taj ultrazvuk e a mozda ima veze ono musko zensko sto vi mislite kad kazu da je musko pa je niskouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ela`)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sto da radim
16.6.2009 13:26:11   
lana05
ej natalijax, ja sam bila u istoj situaciji kao i ti prije 15-tak dana, pa sam pošla na pregled i ginic mi je rekao da mi se beba skroz spustila al nisam se pocela otvarat i sve je ok, na kontroli nakon 7 dana beba se bila vratila gore i sve je bilo ok. samo sam morala lezat i odmarat tih par dana... eto nista strasno nemoj se uznemiravat bez potrebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lana05 -- 16.6.2009 13:27:41 >

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sto da radim
16.6.2009 14:30:43   
sanjica23
cao koka i tebi
kao sto si videla ja sam nova ovde
sve me zanima ja sutra ulazim u deveti mesec pa sam sva neka nervozna ne znam sta me ceka.... ja ne nosim nisko, bar mi tako doktor kaze
termin mi je 17.07 i tada cu dobiti napokon svoju malu milicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!