|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zdravstvo
16.6.2009 9:41:09   
bubamara787
Dobro jutro!
Imam jedno pitanje, pa mi mozda netko moze pomoci. Uglavnom u prvoj trudnoci koja nije bila tako davno jos uvijek se je placalo za bilo kakve posjete, uputnice i recepte kod doktora onih 10 kn, no kako sam ja bila trudna nisam se susrela sa tim placanjem. Uglavnom bila sam par puta kod zubara, no zubarica mi nije nista naplatila.
Dok mi se je jucer desilo to da prilikom dizanja uputnice za dermatologa doktorica opce prakse mi je naplatila 15 kn (posto nemam uplaceno dodatno zdravstveno osiguranje) gdje mi je receno da mi uputnica za dermatologa nije vezana za moju trudnocu. Jednostavno mi nije jasno da svako kroji svoju politiku. Da li mozda netko zna gde mogu provjeriti za takvo sto?
Toliko za sada...

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
16.6.2009 9:48:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bubamara787)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zdravstvo
16.6.2009 10:04:45   
pikachu
Ma, ne znam baš kako ćeš to provjeriti jer po novom zakonu i stoji da sve što nije vezano za trudnoću, trudnica plaća ako nema dopunsko (koje ja iz principa ne plaćam)... A onda ti sve ovisi o doktoru koji ti ispisuje uputnice i recepte da li će na njih napisati da si trudnica user posted image ... To je onda potvrda...
Isto tako sam prošli tjedan radila hrpu pretraga za koje bi u principu morala šetati preko pola Zagreba, a pošto imam policu Sunce osiguranja sve sam obavila na jednom mjestu za 2 sata pa bar znam što plaćam user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zdravstvo
16.6.2009 10:52:39   
natalijax
joj ja neznam ja imam preko socijalnoguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos me muz nije prebacio na svoje pa neznam kak je to al u svakom slucaju najbolje koristit socijalno mislim oni koji nerade imaju od drzave

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zdravstvo
16.6.2009 11:41:05   
zlato_tatino
Nazalost opravdano ti je naplaceno,sve sto nema direktne veze sa trudnocom se naplacuje...eto glupo je ,ali je tako...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zdravstvo
16.6.2009 11:44:11   
FIONA
aahahhaha..ja još nisam iz principa platila participaciju jednog pregleda koji su mi radili u bolnici dok sam čuvala trudnoću...kao sve je plaćeno trudnicama ali ovo nije a bilo je hitno!!!!...niš nema logike..-samo kam god ideš ponesi nekaj sitnog, možda ti zatreba...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zdravstvo
16.6.2009 11:49:12   
apika
Da nažalost po novom zakonu je to tako.Ja sam počela uplaćivat dopunsko iz razloga ak se djete razboli pa moram s njim u bolnicu i kad se to stvarno desilo oni meni-pa ne mama vi morate platiti(navodno se ne plaće boravak s djetetom u bolnici do djetetovih 6mj)za poluditi-onda mi nešto idu pričat o natalitetu...

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zdravstvo
16.6.2009 12:51:26   
tikica_69
Imas dopunsko osiguranje vec za 80kn mjesecno i izbjeci ces time sve neugodnosti prilikom raznoraznih pregleda

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zdravstvo
16.6.2009 15:31:08   
ELISABETH
Ja sam u 8.mjesecu zavrsila na hitnoj zbog jake upale ociju i dozivila sok kad su mi u apoteci naplatili kapi i mast skoro 100 kn, ali mi je teta objasnila da su trudnice osloboden placanja pregleda i lijekova vezanih za trudnocu. Sad sam pocela placati dopunsko, zlu ne trebalo.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!