|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   torta sa ticinom - da li se može zamrznuti?
7.6.2011 22:57:10   
magma
S obzirom da uživam u ukrašavanju torti sa ticino masom, odlučila sam maloj sama napraviti tortu za krštenje. Ali pošto mi to uvijek oduzme puno vremena dan prije proslave, htjela bih tortu napraviti tjedan-dva prije i gotovu ukrašenu tortu sa figuricama zamrznuti i onda je samo izvaditi večer prije proslave da se  polako odmrzne u frižideru.
Radila bih ovu tortu: http://www.coolinarika.com/recept/laganajednostavnafina-torta Ne bih na vrh stavljala kremu, nego bih stavila kremu i na nju još jednu koru, pa onda glazuru od čokolade i na kraju ticino.
Molim profesionalke da mi odgovore da li je tako nešto moguće zamrznuti i jel netko to već probao. Kako su figurice izgledale nakon odmrzavanja i da li je torta po okusu izgledu ostala Ok?

_____________________________

www.domidona-it.hr
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: torta sa ticinom - da li se može zamrznuti?
8.6.2011 9:00:23   
lidac0605
Radim s ticinom al nije mi padalo na pamet da smrznem.Po nekoj logici,rekla bi da ne-jer će se kondenzirat voda na ticinu i smrznut pa kad odmrzneš bu ta vlaga deformirala i topila ticino pošto je osjetljiv na vodu i mlijeko...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 8.6.2011 9:02:32 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu magma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: torta sa ticinom - da li se može zamrznuti?
8.6.2011 21:49:09   
magma
ma to je i meni palo na pamet. šteta mi je smjese, neću riskirati sa smrzavanjem.

_____________________________

www.domidona-it.hr

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: torta sa ticinom - da li se može zamrznuti?
9.6.2011 11:46:05   
maja
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Radim s ticinom al nije mi padalo na pamet da smrznem.Po nekoj logici,rekla bi da ne-jer će se kondenzirat voda na ticinu i smrznut pa kad odmrzneš bu ta vlaga deformirala i topila ticino pošto je osjetljiv na vodu i mlijeko...


Ne, nikako, ovo potpisujem lidac, ali zato možeš napraviti ticino masu tjedan dva ranije pa ukrasiti tortu dan dva prije nego ti treba...a i ne znam kako bi i sama torta bila nakon odmrzivanja user posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!