|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Visnje....
15.6.2011 13:09:23   
Marta j
Dajte mi neku ideju sto da radim s njima imam ih jako puno i neznam sto bi s toliko visanja.
Jedan dio je isao u prodaju al sada je prodaja stala a njih ima puno.
Neki sok,visnjevac sto i kako napraviti...


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Visnje....
15.6.2011 13:12:38   
ZVRK
marmelada ili u škrinju za kolače ili kompote


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Visnje....
15.6.2011 13:56:51   
Bebys
super LIKER OD VISANJA....user posted image user posted image user posted image


u veliku doboku staklenku stavi kg jedan visanja otprilike ili koliko hoces moze i vise...zavisi kolika je staklenka ili ti dunsflasa  dobro dobro natopi secerom preli ustvari te visnje secerom...jako jako puno dok ne puste puno soka...NEMOJ DA PRORADE...TO NE..recimo par sati tako ostavi stavi ujutro i cekaj vecer i onda ZALIJ DO VRHA SA RAKIJOM....ne poklapaj samo lagano nekim tanjuricem...za pocetak...promijesaj to dobro sa kuhacom...
redovno danima ....tako mozda tjedan dana...svaki dan vise puta na dan i nakon tjedan dana ostavi mozes i celofanom ili poklopcem zatvoriti...


BUDE SAVRSEN LIKER...SAVRSEN...

serviras sa malo sa dna visanja u casi i ostalo za dva tri prsta u casi likera....mmmmmmmmmmmmmmmm

bude super



a ako imas jako jako puno

onda pravi pekmez od njih to je odlicno....user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Visnje....
15.6.2011 13:57:38   
Bebys
moja mama ima TONU skoro visanja i svake godine napravi masu GUSTOG SOKA KOJI SIPA U BOCE LITRE i onda ima cijele godine

razrijedjuje ga i super je ....user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Visnje....
15.6.2011 13:58:48   
Bebys
ako te sok ili liker zanima tocno kako ide...bas ono precizno....javi mi se pa cu mamu pitati i prepisati ti tocno kako ide sve da nebude moja koja greska....user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Visnje....
15.6.2011 13:59:34   
cuba
E ovaj recept šta ti je Bebys napisala je dobar, tako i moja mama radiuser posted image  stvarno višnjevača bude odlična. Prava domaćauser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Visnje....
15.6.2011 14:01:16   
mariola
glasam i ja za likeruser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Visnje....
19.6.2011 14:25:01   
Zvonki
Cure, imam nešto višanja ali su jako kisele pa bi ih htjela spremiti kao kompot ili u škrinju da ih sačuvam barem za kolače. Savjeti?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!