|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam napravila II
20.3.2013 9:06:04   
mamino zlateko
evo sad se bas bacam na prozore u kuci,zavjese a onda na vrt,moram sloziti gredice i posaditi mrkvu,persin i luk.

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Danas sam napravila II
27.3.2013 22:26:16   
maryann01
bila na poslu od 7 do 14,a zatim doma oprala prozore i zavjese u kuhinji i dječjoj sobi,sveki mi je oprala u dnevnom u prizemlju,a ja u dnevnom na katu i hodniku,usisala cijelu kuću,oprala dvije mašine veša i jednu suđa,i još tonu suđa oprala na ruke,ispeglala sav veš,za sutra mi ostala kupaonica i kuhinjski elementi.

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Danas sam napravila II
21.7.2013 14:30:04   
cuba
Ovdje nitko već mjesecima ništa ne radiuser posted image user posted image

Ja sam jutros skinula i promijenila kompletnu posteljinu na bračnom krevetu, R krevetu i D krevetiću. Obrisala prašinu u obje sobe i u hodniku. Oprala dvije mašine veša i stavila sušiti. Bacila smeće, skuhala ručak, oprala suđe i sredila kuhinju. Usisala sve podove i poslije oprala pločice u kuhinji, hodniku i dnevnom boravku. Oprala svoje i R japanke. Bila u dućanu i na kaviuser posted image Sad se otuširala i oprala kosu dok dječica spavaju.
Mislim da je za danas od mene dostauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Danas sam napravila II
5.8.2013 23:49:43   
maryann01
stvarno već mjesecima ne radimo ništa,ja sam po cijele dane na poslu jer su godišnji,pa zato ovakav dan iskoristim za kućne poslove. znači danas sam oprala tepih iz dnevne,oprala prozore i zavjese u kuhinji,oprala četiri mašine veša,objesila ga,presvukla posteljinu u spavaćoj sobi,pomela i oprala sve podove obrisala prašinu izribala sudoper i sanitarije u kupaonici.obrisala prašinu i uključila perilicu suđa.

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 129
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!