|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam napravila II
13.7.2012 23:53:15   
stars777
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Danas sam napravila II
1.8.2012 10:13:05   
mala pcelica
juče sam od 1 popodne do pola 9 naveče radila generalku u kuci,raspala sam se,sjela bi samo da zaplim i škicnem šta ima na raji i fb... dve sobe,kupatilo,hodnik,špajz,kuhinja i dnevni,stepenište i dvorište ...sad me opet bole kičma i rame,valjda sam se preforsirala...za danas mi je ostao podrum,pranje prozora,zavjese i da očistim gornji kat kuće(ne koristimo ga al se nakupi paučine i prašine)...i da,staviću prati deke i jorgane da ih osvježim ...

< Poruku je uredio mala pcelica -- 1.8.2012 10:16:15 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Danas sam napravila II
2.8.2012 11:05:27   
BUMBI
Objesila veš,upalila perilicu za suđe,opeglala dio veša i spremila kompletno ormar od mm-a.Mislim da je to i previše od meneuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Danas sam napravila II
2.8.2012 11:13:37   
Indy
baš ste vrijedne, ja sam s djecom zbrisala kod mojih u os, da malo odmorim, jer sljedeći tj. će biti naporan. treba sve pripremiti za rođoš.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Danas sam napravila II
14.9.2012 23:07:07   
maryann01
cijeli tjedan sam bila na godišnjem odmoru tj. umoru pa sam danas cijeli dan radila generalku po kući,skuhala ručak,oprala dvije mašine veša i jednu suđa,usisala cijelu kuću,obrisala prašinu,očistila kupaonicu,speglala sav veš i pospremila ga u ormare.napravila reda u ormarima posložila gaće i čarape,oprala podove i prebrisala lamperiju sa prontom.

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Danas sam napravila II
20.9.2012 22:13:31   
mariola
Oprala prozore u kuhinji i dnevnom. U kuhinji skinula zavjese, oprala, vratila ih nazad. Obrisala sve elemente kuhinjske,od vrha do dna,sve površine.Posložila čisto suđe iz suđerice, napunila ju prljavim. Isto tako u boravku svaki djelić namještaja namazala sredstvom za drvo, kauče premazala sredstvom za kožu. Sve kauče izmakla, digla tepih(vjerojatno sutra pranje),sve slike prebrisala. napravila razmještaj u boravku,oprala podove, sve 3 puta prešla.Skuhala ručak.Skinula navlake s autosjedalica i ljuljačke, oprala, vratila nazad. Večeras s djecom pravila kekse.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Danas sam napravila II
20.9.2012 23:26:01   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kad to sve stigneš i još k tome kraj malog djeteta? ja jedva ručak skuham kraj nje,a za sve ostalo nit imam volje nit vremena

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Danas sam napravila II
21.9.2012 13:08:21   
BUMBI
Ajme mariola svaka častuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Danas sam napravila II
21.9.2012 13:16:23   
mariola
A sve to sam prije podne napravila. Popodne samo kekseuser posted image
Sjećate se kako je T bio dobra beba, L je još boljauser posted image user posted image
Danas sam pomela cijeli parking i sve oko kuće, pomela ljetnu kuhinju, posložila suđe iz suđerice, skuhala ručak, odvela T u vrtić, bila u plodinama u spizi, napravila krevete, popodne ću oprati dva tepiha i dvi mašine plišanih igračaka.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Danas sam napravila II
21.9.2012 13:17:38   
BUMBI
Stvarno ti svaka čast što sve to napraviš,a i za tako dobru dječicuuser posted image user posted image user posted image
3 će ti sigurno biti zločestouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Danas sam napravila II
1.10.2012 21:19:04   
cuba
Mijenjala kompletnu posteljinu na krevetima, obrisala prašinu u obje spavaće sobe, oprala parkete u sobama. Oprala prozore u R sobi. Ispeglala dvije mašine robe, pospremila. Veliki poplun oprala + još dvije mašine robe. Usisala cijeli stan i oprala pločice.
Generalno očistila kupatilo, čak sam i prašinu sa bojlera brisalauser posted image
Skuhala ručak, sredila kuhinju, sve kuhinjske elemente sa obje strane obrisala. Oprala kantu za smeće, 2x smeće bacala. Sa Prontom sva vrata prebrisala, komodu, tv i police u dnevnom boravku sredila. Stavila čiste navlake na kauč. Stol i stolice u blagavaoni generalno čistila, namazala sa mlijekom stolice.
Bila u Tommya u kupovini sutra za ručak i u Dm-a. Išla i u carinarnicu pokupiti paket. Odvela i dovela R iz vrtića, popodne bili i u šetnji.
Uspjela sam i kavu popiti sa kumomuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Danas sam napravila II
1.10.2012 21:21:19   
BUMBI
Ajme draga pa ti si ludauser posted image ...sad si mirna jedan period

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Danas sam napravila II
1.10.2012 21:28:37   
cuba
Da, osim što sutra imam još za popeglati ovo što sam danas opralauser posted image
Al dobro, iduća 3 tjedna dok se mm ne vrati ne radim nikakve generalkeuser posted image  čisto osnovno održavanjeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Danas sam napravila II
1.10.2012 21:31:12   
danery
iss,kako vam se samo da pisati što ste radile user posted image
meni svaki dan već tipičan,pa ni ne znam što jesam,a što nisam napravila user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Danas sam napravila II
1.10.2012 21:37:54   
cuba
Ovdje vidim kad sam zadnji put prozore oprala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Danas sam napravila II
1.10.2012 21:39:10   
BUMBI


IZVORNA PORUKA: cuba

Ovdje vidim kad sam zadnji put prozore oprala user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Danas sam napravila II
1.11.2012 13:30:25   
maryann01
danas sam samo skuhala ručak jer sam se jučer ubila cijeli dan od posla. dakle jučer sam skuhala ručak,ispekla tortu,oprala 3 mašine veša objesila ga,sve usisala,obrisala prašinu bila u shopingu zatim sam išla na posao i radila od 13 do 20,došla doma napravila zagrebačke i francusku nisam ni sulejmana gledalauser posted image zato danas odmaram i čekam da mi dođe cijela svita muževe rodbineuser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Danas sam napravila II
23.11.2012 12:52:54   
cuba
Jutros sam odvela R u vrtić, obavila kupovinu u dućanu. Oprala i stavila na sušenje dvije mašine robe. Promijenila kompletnu posteljinu sa našeg kreveta i iz R sobe. Usisala cijeli stan i poslije oprala parkete i pločice. Oribala cijelo kupatilo. Čisto suđe iz suđerice obrisala i složila, nešto suđa oprala na ruke, očistila kuhinjsku ploču i oprala elemente sa vanjske strane. Obrisala prašinu u dnevnom boravku, promijenila navlake na kauču.
Ručak sam skuhala jučer pa imam samo podgrijatiuser posted image te ostatak dana odmarati sa svojim mališanom i dočekati mm večeras da dođe s putauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Danas sam napravila II
23.11.2012 13:16:52   
BUMBI
Draga dobro si bila vrijedna danasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Danas sam napravila II
21.2.2013 12:11:09   
BUMBI
Danas sam nakon dugo vremena bila malo i vrijednauser posted image
Usisala,obrisala prašinu,presvukla krevete,upalila mašinu veša prati,skinula suhi veš,promjenila vodu ribicama,izvadila suđe iz perilice,stavila prljavo,sad još čekam da se veš opere i da ga objesim

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Danas sam napravila II
21.2.2013 12:46:44   
cuba
user posted image user posted image user posted image draga
Ja sam isto cijelo jutro u kući, čistim. Skinula kompletnu posteljinu sa kreveta, stavila na pranje i poslije objesila veš. U sobama obrisala prašinu, sredila papirologiju i sitnice u noćnim ormarićima, usisala cijeli stan, brisala prašinu u dnevnom boravku. Očistila generalno kupatilo, bacila smeće, skuhala ručak i oprala suđa što je bilo ručno. Jutros odvela R u vrtić i bila u dućanu, sad već idem po njega.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Danas sam napravila II
21.2.2013 19:09:19   
BUMBI
user posted image user posted image i ti si danas bila dobro vrijedna

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Danas sam napravila II
23.2.2013 23:46:03   
maryann01
baš ste bile vrijedne cure.
ja pošto ne stignem sve obaviti od kad radim koristim slobodni dan za to. jučer sam bila slobodna pa sam doma radila generalku po kući,skuhala sam ručak,oprala 4 mašine veša i jednu suđa,objesila veš i pospremila čisto suđe,oprala pločice,umivaonik i kadu,izribala wc školjku,usisala sve sobe i stepenice,promjenila posteljinu oprala laminat i ispeglala sve nakupljeno od prošlog tjedna,a to je bilo valjda za 10 mašina,hvala onom tko je izumio parnu postajuuser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Danas sam napravila II
24.2.2013 7:34:54   
BUMBI
I ti si bila dobro vrijednauser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Danas sam napravila II
24.2.2013 9:14:02   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image
Al nemoj više slobodni dan koristiti za takve generalke

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!