|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
7.3.2013 22:03:55   
emaemily
Curke.. evo me u 16. tjednu..danas bila na pregledu..sve super izgleda da je deckic.. :))) Problem..moje vene.. uzasne su na desnoj nozi, genetski imam predispoziciju za takvo sto.. s prvom trudnocom vrlo malo se pojavile i to pred kraj sad..na pocetku odmah i to grozno ..doktorica me narucila na color dopler vena i rekla da pijem andol protect. Odem ja u ljekarnu ove mi kazu da ima samo aspirin protect ne andol..e sad aj budi pametan..doktorica na put otisla.. citam da andol i nije preporucljiv ali kao aspirin protect je dobar da ne bi doslo do tromboze..ima li tko iskustva u trudnoci s aspirinom protect ?? Hvala :)

_____________________________

Today I'm thankful <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
8.3.2013 3:10:00   
mišica 666
jel imaš neku drugu apoteku pa uzmi što ti je doktorica rekla

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
8.3.2013 8:11:48   
Piturica
nemam sa tim iskustva, ali si mislim ako pise da andol nije preporucljiv ja ga ne bih uzimala. Radije odi u neku drugu ljekarnu i kupi sta ti je doktorica rekla ili pricekaj da se vrati s puta.
inace, ove tete u ljekarnama isto znaju samo podvalit nesto drugo ili trece samo da te se rijese.
pricekaj doktoricu ili odi u drugu ljekarnu. user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
8.3.2013 20:30:06   
inesica
Koliko vidim Andol protect uopce ne postoji. Inace Aspirin i Andol su ista stvar, ali drugi proizvodjac, acetilsalicilna kiselina. Nije bas nesto sto se preporucuje u trudnoci, pogotovo u zadnjem tromjesecju. Ali ako ti je dr. rekla da uzmes, uzmi. Pravilo je kao i kod svih drugih lijekova u trudnoci...ako je korist od uzimanja veca od stete koju moze prouzrociti lijek-onda se daje trudnici.


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
8.3.2013 21:10:20   
LorVer
Ja sam u trecoj trudnoci isto zbog vena morala uzimati aspirin c. Pila sam ga do 36 tj i onda morala prestati da kod poroda ne dođe do jaceg krvarenja.
Uzimanjem aspirina poboljsava se cirkulacija u tijelu ali ne daje nikakvu zastitu kod tromboze. Ako si sklona trombozi, a ti se vidi iz krvne slike, morala bi do kraja trudnoce uzimati heparin šprice.
I svakako koristi carape za vene, meni su jako pomogle i nige mi nisu bile nikad natecene.

_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
8.3.2013 21:12:57   
lanac3101
To ti je isti lijek samo je drugi proizvodjac , tj. isti je sastav lijeka ne brini.Ako ce te smiriti uguglaj jedan I drugi pa usporedi, danas su bar informacije dostupne svima , bar putem neta.

_____________________________

Matija 04.06 2010.
Domagoj 25.03.2013
Eva 08.08.2014

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ANDOL ILI ASPIRIN PROTECT??
9.3.2013 13:45:23   
emaemily
Da..citala sam..ista je stvar.. doktorica je rekla da ga uzimam do 28. tjedna jer nakon toga ne smije se zbog razvoja pluca.. veca steta moze biti jer ce mi oticati noge i moguca je ''ne daj Bože'' da se dese i gore stvar..radit cu color dopler vena pa cemo vidjeti sto dalje..Hvala vam :)

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu lanac3101)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!