|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 12:15:46   
emamma
Zanima me kako vam je smještena posteljica,meni moj doc neki dan na kontroli kaže da je posteljica smještena sprijeda.Do sada iskreno nisam ni znala da može biti i sprijedauser posted image ,pa me zanima dal je još netko imao posteljicu smještenu sprijeda i dal je to utjecalo na porod i trudnoću?Čak mi je rekao da mi ni spol nemože vidjeti od posteljice....

< Poruku je uredio anaxx -- 14.2.2013 14:10:15 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 12:42:15   
seraphyme
meni je posteljica smještana na fundusu sprijeda.  to znači da je gore. za porod nije bitno, jedino ne smije biti preko ušća grlića(placenta praevia) jer se onda ne moš poroditi vaginalno zbog krvarenja. moj dr je spol uredno vidio bez problema.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 12:43:19   
kiar
I meni je sprijeda i vidio mi je spol!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 12:48:18   
kiar
ako te to brine uvijek možeš potražit drugo mišljenje i otić na uvz kod drugog doktora radi posteljice,i usput i drugog pitati za spol ako te spol zanima!

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 12:52:28   
emamma
za spol ću vidit na sljedećem pregledu ako nebude mogao vidjeti onda ću poć kod privatnika,a za posteljicu mi je rekao da je sprijeda i da nije toliko nisko pa sad.user posted image ,u prošloj trudnoći mi je bila nisko al se opet do kraja trudnoće povukla dovoljno za normalan porod pa nisam morala na carski

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 12:54:02   
seraphyme
a koliko si tjedana trudna?

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 13:01:47   
kiar

IZVORNA PORUKA: emamma

za spol ću vidit na sljedećem pregledu ako nebude mogao vidjeti onda ću poć kod privatnika,a za posteljicu mi je rekao da je sprijeda i da nije toliko nisko pa sad.user posted image ,u prošloj trudnoći mi je bila nisko al se opet do kraja trudnoće povukla dovoljno za normalan porod pa nisam morala na carski

vidi sama moj ginić je inače jako škrt na riječima,zadnji put mi je u par stvari ostao nedorečen,ja se nakon 7 dana naručila kod privatnika na uvz ,platila 200njak kuna i mirno spavala,a ovaj mi sve detalje ispričao i objasnio!

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 13:06:50   
emamma
18 punih danas

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 13:08:38   
emamma
pa tako sam nešto i razmišljala al govorim opet pričekat ću još idući pregled pa ako nebude opet htio ništa malo više reć poć ću kod privatnika i kao što si rekla mirno spavati

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 13:08:48   
seraphyme
a dobro, možda je beba stidljiva pa ne može vidjeti user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 13:16:54   
emamma
može biti i to user posted image zanimljivo je da me u početku trudnoće nije spol ni zanimao al vremenom kako su me svi pitali zanm li što je tako je i mene počelo zanimati sve više al ono klinac zainat neće da se pokaže,a sad jel zbog posteljice il user posted image neznam.čitala sam neku babsku na netu da ako je posteljica sprijeda da je onda curica a da dečki mogu bit i kad je posteljica straga i sprijedauser posted image eto ugl.kratim si dane čitajući te babske i slično

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako vam je smještena posteljica?
19.11.2012 14:45:38   
cuba
Meni je i u prvoj i sada u drugoj trudnoći posteljica sprijeda. Vidio mi je spol oba puta u 17 tjednu trudnoće.
Možda ti se bebica jednostavno tako namjestila da se spol još nemože utvrditi. A za posteljicu je to normalno jel sprijeda ili straga, bitno je da nije jako nisko tj na ušću.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako vam je smještena posteljica?
13.12.2012 19:08:00   
Piturica
moja je straga smjestena. isto tako, kao sto kaze cuba, nije bitno da li je sprijeda ili straga. bitno je da nije prenisko i da ne zatvara ulaz, odn.izlaz za bebu

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako vam je smještena posteljica?
20.1.2013 14:27:03   
lopuža
da,da meni je u ovoj trudnoći posteljica na ušću grlića maternice a u 24 tjednu sam, i to se otkrilo sad na ztadnjem pregledu, nemam za sad nikako krvarenje i zanima me pošto sam ćitala da se u takvim slućajevima treba mirovat a ginićka mi nije ništ napomenula u vezi toga, što znaći mirovanje kod takvih slućajeva?user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako vam je smještena posteljica?
22.1.2013 11:36:29   
aries
Ima razlike ako je do usca ili preko, tebi jos postoji sansa da se digne/povuce jer si u 24.tjednu pa te nije htjela brinuti. I meni je bilo dosta nisko oko 22.tjedna pa se podiglo i sad je ok. A mirovanje ti je bas, bas mirovanje, koliko ja znam. Pisat ce ti netko tko je morao mirovati, mozes procitati vise pod placenta praevia. Ti u svakom slucaju malo pripazi, ne dizi nista teze od 1 kg, odmaraj kad god mozes, vidjet ces sto ce reci na sljedecem pregledu.

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako vam je smještena posteljica?
22.1.2013 11:39:57   
aries
Ima razlike kad je do usca i preko usca. Inace mislim kad se mroa mirovati, d aje to bas mirovanje-lezanje. Tebi se jos uvijek moze dignuti/povuci, mozda te zato nije brinula. U svakom slucaju ti malo pripazi, ne dizi nista tesko (teze od kilogram po ruci), odmaraj kad mozes, vidjet ce na sljedecem pregledu sto se desava. I meni je bilo dosta nisko pa je se podiglo.

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako vam je smještena posteljica?
22.1.2013 12:11:40   
lopuža
o hvala! ma mene je to dosta psihićki uzdrmalo jer u prvoj trudnoći nisam imala nikakvih problema a ni sad do ovog pregleda, naravno osim mućnina. za sad mirujem koliko je to moguće i nadam se najboljem jer na internetu se svašta proćita. uglavnom ak se stanje ne promjeni ginićka mi je rekla da će me uputit u bolnicu njima na brigu i odluku, pa se pripremam i za tu opciju.user posted image

(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako vam je smještena posteljica?
22.1.2013 12:27:39   
Kazimira
stara miruj.....odj......sve i misli samo na mog nećak...JASNO?

pusa velika od nas......puno te volimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako vam je smještena posteljica?
22.1.2013 16:31:59   
lopuža
da da lako je reći ali dvogodišnje dijete to nerazumije user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako vam je smještena posteljica?
23.1.2013 14:23:38   
Kazimira
draga moja....tvoj E je živo, veselo i zdravo dijete koje se može strpiti 4 mjeseca da mama ne pleše oko njega.......misli na nerođeno, ono ima samo tebe user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako vam je smještena posteljica?
4.2.2013 14:51:28   
lopuža
haj, evo samo da obavjestim da se moje stanje popravlja. sad sam u 26 tjednu i posteljica je se makla sa ušča grlića maternice, oslobodila put, i ginićka vjeruje da će se stanje popravit do kraja. naravno savjetovala me je da mirujem i dalje koliko je god to moguće pogotovo u ležećem položaju, da neidem u duge šetnje, da se ne naprežem i umaram bespotrebno i da ne dižem ništa teže od dvije - tri kile.tako da sam danas user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 14.2.2013 14:09:43 >

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako vam je smještena posteljica?
13.2.2013 11:56:15   
JELENKO VG
Pozdrav!Jučer baš bila na pregledu i kaže gin.da mi je poslteljica straga.Ja zbunjena,nemam pojma šta to znači pa sam ga pitala da mi pojasni malo.Kaže da može biti sprijeda i straga,svejedno je,samo da ne ide preko ušća maternice.I vidio je da je curica :)

< Poruku je uredio anaxx -- 14.2.2013 14:09:30 >


_____________________________

13.07.2013. Ema ljubav najveća
11.02.2015.-stiže druga ljubav

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako vam je smještena posteljica?
11.3.2013 12:41:09   
Afrodita83
moja je sprijeda i točno na sredini, kaže ginić da je debela cca 3 cm...ne znam šta znaći ta debljina, ali on kaže da je to ok.

(Odgovor članu JELENKO VG)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako vam je smještena posteljica?
11.3.2013 12:44:20   
LUNA000
Jednom straga, jednom sprijeda, a u trećoj nisam znala

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!