|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 17:49:33   
splicanka
Cao, otvaram temu jer mi se čini da dugo ovdje nema nikoga... Uglavnom ja sam prije dvi god imala spontani u 5 tj. trudnoće ( šta mislim da se i ne računa kao trudnoće jer nije bilo ploda) .. Nakon dvi god od toga udala sam se sad sam 3 mj u braku, nakon pira sam odma ostala trudna i nakon 6 tj opet ista priča ali u ovom slučaju sve je bilo kako treba ali je bebici na pragu 7 tj stalo kucati srce.... to je bio petak... user posted image   dođem u St u rodilište, osoblje odlično, dogovore mi kiretažu u ponedjeljakuser posted image  ... vikend mi je bija ajme tuga, jad i bijeda... dođe ponedjeljak... primljena sam u bolnicu ujutro u 9 sati u 10 već na stolu, potpuno su me uspavali i opet ponavljam pristup osoblja samo takav.... probudila sam se u 10 i po doktorica koja mi je radila kiretažu došla je do mene i rekla: draga sve je proslo ok, ne bi te trebalo bolit  nista... i uz to jos uzela mi je br mob, jer smo se dog da me ona uvodi u sljedecu trudnocu... u dva sam išla doma danas je 4 dan od kiretaže nisam imala niti krvarenja niti kakvih bolova, ja se uskoro nadam bacit u nove pobjede a prije svega napraviti sve briseve jer očito je moj ginić malo aljkav (bezbrizan) nadam se da će sve biti ok i da će biti treća sreća i da ću imati malu user posted image   kakva su vaša iskustva sa trudnoćom nakon kiretaže.........p.s. 26 mi je, pa mlada sam zar ne... ?? user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 26.4.2012 10:21:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 18:09:40   
pincirotvajler
dobrodošla,i žao mi je radi svega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:00:15 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 18:19:32   
sina
moje iskustvo sa trudnoćom nakon kiretaže već i ptice na grani znaju,ali moram ti naglasiti ovo što si već spomenula da ti je doktor aljkav: BRISEVI!!! ja sam prvu trudnoću izgubila sa 7-8 tt,bio je missed ab,. drugu sa 20 tt i došlo je do neke infekcije zbog bakterije (imala sam ureaplazmu), sada sam trudna 30 tjedana,Hvala Bogu,sve u redu i nadam se svojoj user posted image . da,mlada si, pa vjerujem da će kod tebe sve ići lakše. ja imam 34 god. mm će 40 ovo ljeto,spemiogram mu nije baš bajan,pa nam je za 2. i 3. trudnoću trebalo godinu dana da se dogodi. Sretno!

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:00:38 >


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 18:56:55   
splicanka
cao cure... SINA, vidi ovako ja znam da sam imala problema sa tom ureoplasmom i bas zato sam trazila da mi ponovi briseve prije trudnoce da bi mi ona rekla da sam ih radila prije 6 mj i da su bili uredni ... hellooooo. 6 mj.... pa sve se to promini u 10 dana a ne 6 mj i u samoj trudnoci u pocetku kao prije bija je prisutan zuti iscjedak pa zelenkasti i to me izludjivalo i sumnjala sam na neku infekciju ali ne ona mi je tek poslala briseve kad sam imala spontani, a nakon prvog spontanog ureoplasma je bila 10 na 5 .... i sad sam bisna na sebe i nju a  cu ovaj put pametnije i nadam se uspjehu user posted image  iako mislim da ginekolog treba znat sta napravit a ne da joj ja moram govorit... grrrr

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:01:00 >

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 19:00:18   
splicanka
jos da te pitam, kad si prala kosu nakon kiretaze ja sam ipak nastojala sta vise mirovat ovih 5 dana, krvarila nisam bolova nemam tako da bar nesto pozitivno user posted image  

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:01:12 >

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 19:20:41   
Indy
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

dobrodošla,i žao mi je radi svega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:01:25 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 20:49:11   
sina
e,to se stvarno ne sjećam. mislim da sam ubrzo,nakon par dana

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:01:38 >


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
27.1.2012 21:25:48   
splicanka
s obzirom da ne krvarim i nemam bolova mozda bi vec mogla 5 dan mi je danas, hvala vam na podrsci... nadam se da cu i ja kao i vi biti mama mislim da je neka bakterija u pitanju jer sam nakon prvog spontanog sam imala ureoplasmu...

< Poruku je uredio anaxx -- 31.1.2012 11:02:28 >

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
8.2.2012 17:08:59   
Makaranka
Evo da se pridruzim i ja sam nova na forumu,imamo slicnu pricu...dva spontana pobacaja prvi u 8tj radjena kiretaza u splitu a drugi takodjer u 8 tj ocistilo se sve samo od sebe...trenutno radim  pretragei upravo mi stigao nalaz od trombofilije kojeg neznam ni procitat.Vodi me dr.Teo Budimir i mislim da sam u pravim rukama jer sve sto sam cula o njemu je najbolje i nadam se da ce moja iduca trudnoca zavrsit SRETNO ....ISTO TO ZELIM I VAMA.Nije me strah iduce trudnoce jer vjerujem da ja to mogu i necu se predati dok ne postanem mama :))

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
8.2.2012 17:09:48   
pincirotvajler
dobrodošla user posted image
žao mi je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Makaranka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
13.3.2012 21:37:37   
Fortuna1
Upravo sam se pridruzila forumu. I vec mjesec citam vase postove, obzirom da sam prije dva tjedna imala spontani pobacaj - blighted ovum, odlucih da se javim. Kako mi je bila prva trudnoca, moram da kazem da su mi vasi postovi  pomogli da shvatim da nisam sama.
Pozdrav !

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
13.3.2012 21:44:16   
pincirotvajler
žao mi je fortuna
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Fortuna1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
14.3.2012 9:20:02   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

žao mi je fortuna
user posted image user posted image user posted image user posted image


ne mogu ni pretpostaviti kako ti je, nadam se ćeš uspjeti to brzo prebroditi i da ćeš uskoro uživati u trudnoći

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
14.3.2012 16:30:12   
splicanka
evo mene sa pocetka price .... napravila sam sve moguce briseve, urinokurturu, torch, hormone stitnjace, kompletna krvna slika... i dosa je nalaz ploda sa citologije beba je bila u redu tj 46 xx kromosoma, sve bez greske jos cu napravit tu trombofiliju i to je to.... mislim da je ovako trebalo bit i pomirila sam se s tim... doktorica kaze maknit STRES  od sebe a ja sam svasta prosl u 7 tj trudnoce tako da.... sada pametnije... i bez obzira koliko imale spontanih sidnite im za vrat jer nece da rade pretrage prije 3 spontanog ili 4 cak neki eto... saljem vam svima user posted image user posted image

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
14.3.2012 16:34:15   
splicanka
uglavnom svi su nalazi cisti ka suza i jednostavnoj moj ginic kaze, nema sad razbijat glavu zasto, znam da je tesko to treba odbolovat i krenit dalje, lipo je znat da mozes ostat trudna...

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
14.3.2012 16:54:44   
BUMBI
Bitno da je sve ok,bit će bebicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
26.4.2012 0:06:37   
malena tuzna
Splicanka kao da citiras mene...prije nepunih 5mj.imala prvu kiretazu..dg.blighted ovum,nakon 3 mj.ostala opet trudna na moju veliku radost jer stvarno hocemo bebicu no nazalost bebi prestalo srce kucat u 8tj. sutra sam narucena za kiratazu...cure ocajna sam 2 spontana pobacaja..strah me vise pomisljat na trudnocu!!



(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
26.4.2012 7:52:34   
mišica 666
malena tužna žao mi je što prolaziš kroz sve to. budi hrabra i jaka . sunce će već zasjati. prije sljedeće trudnoće napravi sve žive pretrage da budeš mirna. drži se user posted image user posted image user posted image user posted image . nadam se da ćeš nam ubrzo pisato o jednom malom bebaču

(Odgovor članu malena tuzna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
26.4.2012 9:44:46   
PinkyFunkyBirdy
Malena tužna, najiskrenije mi je žao što si to doživjela. user posted image user posted image user posted image
Obavezno napravi sve pretrage i ti i tvoj muž prije sljedećeg pokušaja. Jedna od cura koja je već neko vrijeme među trudilicama je na žalost doživjela isto što i ti i tada su otkrili da joj muž ima ureoplazmu, a najvjerojatnije ju je i ona imala ali su ju lijekovi nakon kiretaže suzbili. Sigurna sam da ćete otkriti što je problem, riješiti to i uskoro imati malog bebača. Drži se! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
26.4.2012 15:22:01   
malena tuzna
Cure moje hvala vam puno od srca..danas ujutro obauser posted image vljena kiretaza..ne boli me ali ona praznina u meni...ufff tesko mi jako 2 spontani..cure ja zivim u Svicarskoj tu se doselila id kad se udala..medicinska sestra sam po struci veliki hipohondar..danas zamolim dr.koji mi radio kiretazu da mi plod posalju na citolosku analizu kaze on meni to je preskupo to radimo nakon 3 spontanog!!!!!???sokkkk!!!!!!pitala sam ga koje pretrage ce mi radit kaze on meni samo neke na trombofiliju vezano za zfrusavanje krvi..drugo nista!!!nemogu vjerovat.sto se tice ureoplazme to je sve ok radila ih u trudnoci sad neuspjeloj sve negativno..naravno da cu ih opet ponovit..moram mm poslat na neke pretrage a ja cu inzistirati na sve moguce pretrage..oprostite na poduzem postu pusa..

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
10.6.2012 17:14:12   
bebica77
U nedoumici sam i nez kaj da mislim kazem... Ovak m mi je bila kasnila dan i krenulo sa rozim iscjetkom pa predpostavljam da je bila t. Dan poslje 10.6 unutro me jako zaboliko dole peklo bolilo tak nekkakav osjecaj i napuhnula se jako , otisla piskit a na papiru ogromno nesto krvavo gusto i malo pročaćak i vidim neka kuglica prekrivena nekom svjetlom opnom i posle toga nema boli nema napugnutosti samo curi krv ljepe svjetle crvene boje i to sam kad idem piskit, na ulosku malo samo bude... Jel moguce da se to bila mrva primila i nije se uspjela odrzat jer sam pametnjakovicka isla dizat motor 9.6 (kad me i pocelo pomalo dole bolit) na nogare i nesto me bilo malo piklo neznajuc da sam opce t... Jel to mozda spontani cure;(;(;(;(;(

(Odgovor članu malena tuzna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
10.6.2012 20:47:56   
mala pcelica
najbolje da cim prije odes kod ginekologa da ti napravi uzv i on ce ti reci jel je bila ili nije user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
10.6.2012 20:57:41   
bebica77
Al krvarim jos.... Neznam do kad bum curila.. Danas od kad se to desilo krvarim al sam kad piskim i ljepa njezna crvena boja bez grudica je... Da sacekam da prestane

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
10.6.2012 21:49:51   
stars777
Najpametnije ti je da odeš kod ginića bez obzira na krvarenje

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Spontani pobačaji i kiretaža
11.6.2012 10:00:08   
bebica77
Cure moje hvala vam na odgovorima al filing da ni to to, krvarenja skoro pa nnista, al svejedno budem otisla kod doca , nije se za igrat sa takvim stvarima.....

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!