|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
10.1.2011 11:23:45   
LUNA000
Zanima me dali je netko od vas koristio neke proizvode od brusnice u trudnoći..sirup, čaj, kapsule itd..i koji vam se najbolji pokazao...malo sam čitala po internetu ima svega..nekako po pročitanom mi se čini najbolji proizvod od natural weltha..brusnica forte..kapsule, al ne znam smiju li se piti u trudnoći...isto tako postoje i čajevi sa 100% brusnicom to bi trebalo biti dobro..mislim da je od enciana al nekako ne vjerujem njihovim proizvodima tj u kvalitetu istih...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
10.1.2011 11:29:45   
jelenna
sam pila čaj od brusnice,zaboravila sam koji je proizvodač, ali sam kupovala u ljekarni jedna kutija cca 25 kn!!!


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
10.1.2011 11:35:35   
lidac0605
Ja sam pila baš od enciana onu brusnicu u praškićima,1 sadrži 1 gr brusnice i mogu ti reć da mi je nakon toga urin došo sterilan,a prije toga sam imala BHS al u premalom broju za antibiotik

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
10.1.2011 11:41:36   
crex
Pila: Brusnicin sirup (cca 70 kn u ljekarni), DM kapsule od brusnice (znam da su bile vrlo jeftine), jela sam suhe brusnice pomalo,
ali najbolje se pokazao sok od brusnice happy day.
Kad sam prvi puta dobila upalu mjehura u trudnoći popila sam skoro na eks litru tog soka i za par sati me prošla bol. Stvarno djeluje. Tako da sam skoro cijelu trudnoću pila 2-3 dcl tog soka na dan pa su mi i urinokulture bile ok.
Dskle brusnice u bilo kojem obliku su ok, ali uvin čaj NE! u trudnoći.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
10.1.2011 12:00:30   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ja sam pila baš od enciana onu brusnicu u praškićima,1 sadrži 1 gr brusnice i mogu ti reć da mi je nakon toga urin došo sterilan,a prije toga sam imala BHS al u premalom broju za antibiotik

Ovaj proizvod u prašku mislim da ne postoji više..sad sam tražila na njihovim stranicama pa nisam ga pronašla user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
11.2.2011 17:53:14   
LUNA000
Samo da javim da sam u DM-a pronašla prirodni 100%sok od brusnice..odličan je eko proizvod od Alnavite 330ml..cijena je ako se ne varam oko 20-25 kn..a usput evo i danas čitam u jednom časopisu o zdravlju kako je potvrđeno za brusnicu da sok od brusnice uništava bakterije...user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći?
13.2.2011 14:30:29   
Indy
ja pijem čaj, kako kad nekad uzmem od franka ,nekad od cedevite s police u trgovini. nisu skupi i dobri su mi. svaki dan pijem i nemam problema s urinarnim traktom.    brusnica spriječava vezanje bakterije za stijenku mokraćnog mjehura, tako da se bakterije nezadržavaju unutra. zato se preporučuje da se uzima preventivno.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!