Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


LUNA000 -> Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (10.1.2011 11:23:45)

Zanima me dali je netko od vas koristio neke proizvode od brusnice u trudnoći..sirup, čaj, kapsule itd..i koji vam se najbolji pokazao...malo sam čitala po internetu ima svega..nekako po pročitanom mi se čini najbolji proizvod od natural weltha..brusnica forte..kapsule, al ne znam smiju li se piti u trudnoći...isto tako postoje i čajevi sa 100% brusnicom to bi trebalo biti dobro..mislim da je od enciana al nekako ne vjerujem njihovim proizvodima tj u kvalitetu istih...




jelenna -> RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (10.1.2011 11:29:45)

sam pila čaj od brusnice,zaboravila sam koji je proizvodač, ali sam kupovala u ljekarni jedna kutija cca 25 kn!!!





lidac0605 -> RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (10.1.2011 11:35:35)

Ja sam pila baš od enciana onu brusnicu u praškićima,1 sadrži 1 gr brusnice i mogu ti reć da mi je nakon toga urin došo sterilan,a prije toga sam imala BHS al u premalom broju za antibiotik




crex -> RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (10.1.2011 11:41:36)

Pila: Brusnicin sirup (cca 70 kn u ljekarni), DM kapsule od brusnice (znam da su bile vrlo jeftine), jela sam suhe brusnice pomalo,
ali najbolje se pokazao sok od brusnice happy day.
Kad sam prvi puta dobila upalu mjehura u trudnoći popila sam skoro na eks litru tog soka i za par sati me prošla bol. Stvarno djeluje. Tako da sam skoro cijelu trudnoću pila 2-3 dcl tog soka na dan pa su mi i urinokulture bile ok.
Dskle brusnice u bilo kojem obliku su ok, ali uvin čaj NE! u trudnoći.




LUNA000 -> RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (10.1.2011 12:00:30)

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ja sam pila baš od enciana onu brusnicu u praškićima,1 sadrži 1 gr brusnice i mogu ti reć da mi je nakon toga urin došo sterilan,a prije toga sam imala BHS al u premalom broju za antibiotik

Ovaj proizvod u prašku mislim da ne postoji više..sad sam tražila na njihovim stranicama pa nisam ga pronašla [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




LUNA000 -> RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (11.2.2011 17:53:14)

Samo da javim da sam u DM-a pronašla prirodni 100%sok od brusnice..odličan je eko proizvod od Alnavite 330ml..cijena je ako se ne varam oko 20-25 kn..a usput evo i danas čitam u jednom časopisu o zdravlju kako je potvrđeno za brusnicu da sok od brusnice uništava bakterije...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Indy -> RE: Koji proizvod od brusnice u trudnoći? (13.2.2011 14:30:29)

ja pijem čaj, kako kad nekad uzmem od franka ,nekad od cedevite s police u trgovini. nisu skupi i dobri su mi. svaki dan pijem i nemam problema s urinarnim traktom.    brusnica spriječava vezanje bakterije za stijenku mokraćnog mjehura, tako da se bakterije nezadržavaju unutra. zato se preporučuje da se uzima preventivno.




Stranica: [1]