|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Joga u trudnoći
10.4.2009 8:50:00   
Florijan Jakov
Kazu da je umjerena i "drugom stanju" prilagođena tjelovježba poželjna u trudnoći, do nekog stadija. I joga je jedna od aktivnosti koja vrlo dobro djeluje na tonus mišića u trudnoći. Mozete pogledati i edukativni video o tome!

http://www.ringeraja.hr/video/trudnoca/joga-u-trudnoci_61.html

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Joga u trudnoći
10.4.2009 9:39:36   
Puli
ako je sa trudnoćom sve u redu preporuča seuser posted image

ja sam nažalost morala mirovati pa to nisam probala

ali imam iskustvo trudnice iz grupe-vježbala s nama skoro do krajauser posted image
do 8 mjeseca trudnoće


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Joga u trudnoći
10.4.2009 9:43:49   
Ruža
Nisam ju do sad probala. Vjerujem da ne može škoditi.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Joga u trudnoći
10.4.2009 10:41:51   
tikica_69
Ah...ja cu morati strogo mirovati ako zatrudnim kako god da okrenem user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Joga u trudnoći
3.12.2010 0:04:02   
berny
vježbam jogu godinama. tako sam nastavila i u trudnoći. vježbala sam laganije vježbe (za početnike) i do 5. mj trudnoće (otprilike). jako sam sa dobro osjćala. veselim sa vježbi nakon poroda.user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Joga u trudnoći
3.12.2010 9:00:00   
barbiegirl
ja sam išla na vježbe za trudnice do kraja  (u srijedu bila na vježbama u četvrtak rodila) i odlično sam se osječala

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Joga u trudnoći
3.12.2010 12:33:43   
berny
IZVORNA PORUKA: barbiegirl

ja sam išla na vježbe za trudnice do kraja  (u srijedu bila na vježbama u četvrtak rodila) i odlično sam se osječala


bravo. a gdje si išla?

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Joga u trudnoći
31.1.2011 16:18:20   
Tink
Bacila sam se na yogu kraj virtualnog trenera user posted image , stanem pred tv uključim wii i svaki dan po malo, stvarno dobro dođe (a nije da se moram sat vremena spremat jer izlazim iz kućeuser posted image )

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Joga u trudnoći
19.12.2013 15:02:47   
BakicaZG
Moja kćer godinama prakticira jogu i njezina joj je ginekologica koja prati njezinu trudnoću savjetovala
da i dalje nastavi sa prakticiranjem joge. Ne samo da je nastavila s jogom već i uredno svakodnevno vozi
bickl na posao i sa posla... ona i bebica uživaju u jendoj lijepoj, zdravoj, nekompliciranoj trudnoći!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Joga u trudnoći
22.12.2013 22:14:28   
vepikica
Pozdrav :)
Trudna sam 9 tjedana i inace plesem jazz, ali joga mi je bas primamljiva :)
Gdje ima u Zagrebu dobrih joga tecajeva?

(Odgovor članu BakicaZG)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Joga u trudnoći
8.11.2015 22:42:20   
subby
Malo da osvjezim ovu temu jer smatram da je yoga u trudnoci jako korisna, kako fizicki, tako i mentalno.
Vjerujem da puno clanica nema priliku vjezbati u nekom studiju iz razno raznih razloga, no ako ste dobri s engleskim jezikom, zaista preporucam ovu stranicu za vjezanje yoge online. Imaju bas prenatalne satove, za prve, druge i trece trimestre (ja sam vjezbala s Fiji McAlpine i odgovara mi njezin tempo i upustva). Ti satovi su prilagodjeni izvodjenju u trudnoci i neke su asane (poze) modificirane. Fiji je zavrsila tecaj i ima certifikat za vodjenje yoge za trudnice. Svi videi na toj stranici su besplatni.

Stranica je ova http://www.doyogawithme.com/

Jos jednom, besplatni videi na engleskom jeziku, u prosjeku traju sat vremena, a sve vjezbe vi slobodno prilagodite sebi i svom tijelu.
Ja sam mjesecima prije trudnoce vjezbala preko te stranice posto imaju i programe, pocetnicke, od pocetnika do srednje razine, od srednje do napredne, yoga za one sto trce itd. koje mozete pratiti. Imaju takodjer meditacije i vjezbe disanja i puno raznih informacija o yogi. Satovi su razliciti, mozete sami birati koje zelite te imaju vise ucitelja.

Da naglasim za svaki slucaj, ja ne radim za njih, nemam nikakvu proviziju ili beneficije od postanja ovoga jer oni inako rade s donacijama jer je sve besplatno preko te stranice. Ovo je samo moja preporuka iz osobnog iskustva jer u to vrijeme nisam mogla ici u studio pa mi je ovo bila sjajna alt_ernativa.

note: danas bas imaju nesto sa serverima pa ne radi, ali posjetite stranicu sutra ili prekosutra :D
Ovo im je sluzbena stranica na fb: https://web.facebook.com/doyogawithme/?fref=ts

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Joga u trudnoći
24.2.2017 0:04:53   
Janaj
Hvala na podjeli linka.user posted image Baš ću probati par dana da vidim kako će mi ići.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!