|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dnevni raspored
18.9.2008 16:34:47   
Anoniman
Kakav vam je dnevni raspored?
Mali preludij na temu "zaposlene mame"... i "nezaposlene", ali "uposlene djecom, kućom......

Mi se dižemo oko 6:30-7:00
Spremam Paulinu za vrtić, popijem s mužem kavu, ispratim ih oko 7:15
Katarina se budi oko 8, pa do tad imam fore za RR, pripremanje doručka curama, vješanje rublja koje se po noći pralo, raspremanje suđerice...
Onda presvlačim Katarinu i s njom se malo bavim do 9 dok se moja spavalica Elena ne probudi, pa nju presvlačim...
Oko 9:15-10 je doručak
Onda idemo van, ako je lijepo vrijeme i u dućan,
ako nije, gledaju crtić dok ja pospremim stol i porazmislim kaj bi mogla kuhati. Ako kiša pada, onda samo ja skoknem dolje u podrum u zamrzivač i u vrt po sastojke za ručak.
Oko 12-12:30 ih stavljam spavati, najprije prematanje, svaka dobije svoju bočicu mlijeka (kakao, milumil)
Spavaju - Kata do 14, Elena do 15.
Do tad ja imam fore za kuhanje, pospremanje, peglanje, visit na RR u "maminjaku"...
Kad se probude, prematanje, papanje ručka.
U 16:30 nam dolaze tata i seka, pa se družimo, idemo van, idemo u dućan ako ja prije nisam išla, odmaramo i niš posebno ne radimo...
Oko 19 je lagana večera, tu se skupi cijela obitelj i to mi je baš srcu priraslo, jer tu gradimo zajedništvo.
Onda malo pogledamo tv, ak ima kaj normalnog.
Oko 20:30 spremamo cure na spavanje, kupanje, bočica ,maženje i sl...
a kad zaspu, slažemo suđe u suđericu, rublje na pranje, pakiramo smeće, beremo veš koji se osušio i onda se konačno mm i ja možemo pošteno pogledati...
Po noći Kata cica cca 2x, ak imam sreće onda svi mirno spavaju do 6 ujutro...
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dnevni raspored
18.9.2008 20:59:15   
mlada mama
napisah ti bibliju i ono mi se iskljuciuser posted image nema sanse da sad pisem ponovno mozda poslije,ako budem imala vremena.....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dnevni raspored
18.9.2008 21:08:34   
gugi
I ja sam jedna od "uposlenih u kući",ustajanje u 7h,pošto se mali tada budi i viče iz sobe da mora izaći jer ga zovu igračke,spremanje i higijena uh to traje podugo,a ja sam u međuvremenu napravila šolju kave koja hoda zamnom po kući,šetnja po kruh,doručak,priprema ručka i crtić,usisavanje, on je u krevetu ponovo oko pola 12.
Eh tada mama završava ručak i bira dali će za laptop ili prašiti po kući.
U 3ustajanje ručak i igra u dvorištu ili šetnja ,kupovina posjeta kako kad,kad zahladni poludićemo u kući jer smo navikli visiti vani,predveče crtići priprema večere,večera konačno, malo trke po kući,kupanje i spavanje.
Spremanje suđa i ostalog po kući,i sada konačno mama odmara i ima vrijeme za sebe a često se desi da zaspi u 9.
Imamo mi i tatu ali je on uglavnom odsutan pa onda kada dođe strpamo ga negdje u raspored,ponekad završi kod mame ukrevetu,eh.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dnevni raspored
18.9.2008 21:51:55   
tonkica
Mi smo još tak mali i nemamo svoj raspored, tako da ne mogu reč da Mia svaki dan jede ili spava u isto vrijeme. Još se uvijek traži. user posted image  Jedino se noću budi samo jednom za papanje, a ujutro se budi između 6 i pola 7. To je za sad jedino što nam se ustalilo. user posted image
Ostalo, kako koji dan... user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dnevni raspored
18.9.2008 22:05:47   
Puli
mi se budimo oko 7 , 7 i 30
curka pociki svoje mlijeko
pa uživamo svo troje u prvom jutarnjem igranju na krevetu uz najljepši osmijeh male princeze
polako popijemo kavu i oko devetke smo vani,plac,dućan,šetnjica,kavica
oko 10.15 smo doma cura papa voće i na spavanac a ja na kuhanac
u 12 se budi,malo pociki i onda smo u akciji i igri ,mm dođe doma oko13.30 pa ja dovršim ručak i svi papamo
nakon toga odmaramo od14.30,do 15,30,16 sati
onda se spremamo za vani curka popapa voće i idemo do none,u šetnju itd.

u 19 smo doma,curka se kupa i oko 19.30 uz flašicu zaspi
a ja riješim kućanske poslove i na raju dođem
oko 22,23 u krpe uvalim koje slovo pročitam i zahrčem
oko 5 curu nahranim i odmah brzo zaspim a curka ostane pored mene pa se ujutro utroje zajedno budimouser posted image





_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dnevni raspored
18.9.2008 22:12:25   
anne
3curke naš je raspored bio gotovo identičan vašemu dok se Sami nije rodio. Sada je još totalni kaos no i to će se smiriti. Jedva čekam. Volim kad znam što i kada, a i Petra je tako navikla. Sad je i njoj ovo malo bed.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dnevni raspored
19.9.2008 17:26:39   
Anoniman
Razumijem te Anne, nadam se da će ti uskoro sve sjesti na svoje mjesto...

Uglavnom su nam rasporedi slični... ha, sad mogu reć mužu da su i druge mame u istom sosu ko i ja... pogotovo kad krene zvoc-zvoc... user posted image

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!