|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 11:47:53   
božica
user posted image
peglam već dosta dugo i nikako da ga speglamuser posted image
mala se naspavala sada sa njom i
opet grrrrrrrrrrr uh taj veš ima ga jošuser posted image user posted image

i jooooooooj ima ga puno puno
koliko pua tjedno peglateuser posted image user posted image user posted image
ja 1-2puta


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 11:52:22   
mirna
jednom tjedno.. ali ovaj tjedan ću dva puta, jer sam jučer uspjela ispeglati samo pola stvari (zbog leđa..user posted image )..

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 11:54:07   
ZVRK
ja skupljam a kada mali ''ostane''bez čiste robice bacam se na posao za peglati.ili ako mi baš dosadno pa se sama nagovorim da odradim ''kaznu''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 11:56:11   
božica
mirna  i ja bum si za sutra ostavila i možda za navećeruser posted image moš mislit

jer nemremuser posted image
više nikad kraja..e a da nisam na jaji možda bi bilo kraja al kaj me brigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zvrk dobra si -kak ti sebe kaznišuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 11:59:26   
božica
povlaćim ostatak veša u kutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nek ćeka

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 12:00:47   
ZVRK
unazad 6mj(tek) sam se naučila da kada se veš osuši da ga lijepo pristojno složim isto tako kada ga stavljam na štrik,pa poslije bude puuuuuuno lakše ispeglati .možda bi morala češće pegladi da mi mm radi u ''civilnoj odječi''.naime on je preko tjedna u radnoj robi(tuti-kombinezonu).tako da imam nešto manje robe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 12:03:37   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: božica

povlaćim ostatak veša u kutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nek ćeka

dobro ga pokri da ga ne bi slučajno vidjela

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 12:03:45   
božica
Ma ja imam najviše od cura i ručnikauser posted image user posted image
a najbolje mi ide peglanje kad pokisne veš kao što mi se nedavno desilo ..super je išlo peglanjeuser posted image

btw i moj man radi u radnom kombinezonuuser posted image

pokrila hm
tam sam ga stavila kod muževe strane kreveta jer mi je lavor preširok za mjesto gdje sam ga htjel skriti


< Poruku je uredio božica -- 9.10.2008 12:05:00 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 12:14:04   
Ruža
Pegla....grrrrrrrr....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Družimo se sad i prečesto, svaki drugi dan...
A teta blebeta otkako je malac tu i mama kod kuće, vergla svaki dan bar dva puta?user posted image user posted image
Nekidan mi je nećakinja bila, kaže ona meni joj teta kako ti je Markova soba neurednaaa, pa počisti ju malo.user posted image user posted image user posted image
user posted image  mala, ali ima dijete pravo, dva sušila puna, a na kauču planina za peglanje....user posted image user posted image  I presretna budem kad ju u razinu brda stepem.user posted image

Božo samo ti sakrij, ja ću prvo morati ormar za sakrivanje kupiti.user posted image  A kad krenem raditi hodat ćemo okolo prljavi i zgužvani.user posted image user posted image user posted image  Al bitno da se volimo!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 12:18:01   
cokolada
Peglam 1-2 puta tjedno, s time da sam reducirala ves koji se pegla. Ne peglam rucnike, gace, sokne i posteljinu.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 13:18:20   
koka
Ja peglam 1-2 tjedno, a desi se dami se skupi puno jer nisam peglala cijeli tjedan user posted image pa onda visim i do 4sata s tetom peglom, to se ne isplati, ne,ne....ja stvarno neznam kako se toliko prlja user posted image .... to je za ne vjerovat, a i ja sam reducirala veš koji se pegla, ručnike , donji veš, posteljina, čarape( ajme kad se sjetim da nekad sam ih peglala) .......a joooj 

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 13:24:24   
Florijan Jakov
Jednom tjedno...4-5 mašina u komadu, najčešće subotom od pol 7 - 7 (radi jeftine struje) user posted image ili navečer iza 10 h (bilo koji dan, opet zbog istog razloga) user posted image peglačice

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
9.10.2008 14:17:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 14:33:16   
svegra
3 mašine tjedno a peglam vikendom obično navečer nakon 21 kad jakov spava.
sad mi nije tak problem peglati jedino mrzim peglati ljeti.onda bidem živčana jer mi je vruće i stalno odgađam sve dok više nemamo ništa za obući onda budem primorana peglatiuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 14:56:52   
tonkica
Ja peglam 2-3 puta tjedno. Al se prisiljavam peglat čim se jedna tura veša osuši. Jer nema mi ništa gore nego kad mi se skupe 3-4 oprane mašine, pa kad stalno gledam u tu hrpu i odgađam primanje pegle u ruke... user posted image  
Joj, to mi je stvarno najgori kučanski posao! Bilo što drugo, samo peglu NEEEEE!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 16:31:43   
Dajana
Ja imam puno veša, čini mi se da je košara stalno puna, a ja ju stalno praznim.
Tako da više puta tjedno perem a nastojim ispeglati odmah čim se jedna mašina osuši jer mi je najgore gomilanje i tada se ne mogu primiti pegle.
Posteljinu skinem, operem, osušim i vratim ju na krevet bez peglanja, tako da se moji bune kaj imamo stalno jednu te istu posteljinu.
inače, to mi nije najgori kućanski posao.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 16:46:52   
Krky
4 djece, 1 muž, 2 pegle od cca 500 kn, jedna daska za peglanje i HIMALAJ-AJ-AJ-E veša. Mislim da sam rekorderka u tome i specijalka po odgađanju. Ka mi se pegla, sjednem za jaju i čekam da me prođeuser posted image . Nije baš tako, peglanje mi nije mrsko ali mi se ne da i onda mi se nakupi, a kad bi bila redovita, bilo bi za svaki dan po 2 mašine pranja i 2 put tjedno peglanja. E, pa kako mi se ovoh dana i tjedana desilo opet isto, sudeći po tome sljedećih ću se dana više družit s g-đom Phillips nego s vama, počevši od sada. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 16:48:08   
troubled
kad vas čitam odmah se sjetim sebe i brda robe za peglanje....od nekad... user posted image
reducirala sam žestoko....
sve vješam rastegnuto, zategnuto i odmah sa sušila složim pa je lakše peglati...
ručnike, posteljinu, veš ne peglam....
dakle, u pravilu peglam svaki dan...po nekoliko minuta....koliko mi je dovoljno da ispeglam odjeću koju ćemo paula i ja obući user posted image
zaključila sam da mi je tako lakše nego se zavezati jednom ili dva put tjedno na par sati za peglu user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 17:04:54   
tiha
IZVORNA PORUKA: troubled

kad vas čitam odmah se sjetim sebe i brda robe za peglanje....od nekad... user posted image
reducirala sam žestoko....
sve vješam rastegnuto, zategnuto i odmah sa sušila složim pa je lakše peglati...
ručnike, posteljinu, veš ne peglam....
dakle, u pravilu peglam svaki dan...po nekoliko minuta....koliko mi je dovoljno da ispeglam odjeću koju ćemo paula i ja obući user posted image
zaključila sam da mi je tako lakše nego se zavezati jednom ili dva put tjedno na par sati za peglu user posted image



i ja bas tako user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 17:15:21   
FIONA
ja ne peglam osim kaj treba...  kako ima traume od djetinstva jer me stara uvijek tjerala da peglam i to od osnovne škole a ona je radila dr. ja danas ne pegla!!!!
Operem veš, odmah ga vješam i to skroz rašireno...kad ga kupim odmah lijepo slažem i u ormar...
Muža sam naučila da za posao svaku večer stavi na dasku kaj treba i to mu speglam ako ne stavi ne speglam mu niš i mora sam!!!user posted image user posted image user posted image ..Sada kad dođe Katarina imati ću malo njenog veša ali i dalje niš drugo ne mislim forsati...
Ionak mi smeta kad sam speglala pa one crte od ormara opet sam morama proč peglom...zakaj dva puta!!! Ja si to pojednostavila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 20:21:22   
njanja
ja skupljam, skupljam pa opeglam 1 tjedno...za divno čudo obožavam peglanje jer mogu gledati tv i nije mi dosadno, ali mi se neda svaki dan gubiti 10 min na to, kada mogu 1 tjedno pola sata user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 20:23:50   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA


Operem veš, odmah ga vješam i to skroz rašireno...kad ga kupim odmah lijepo slažem i u ormar...
Sada kad dođe Katarina imati ću malo njenog veša ali i dalje niš drugo ne mislim forsati...
 e da, istina je da ne peglam majice koje nisu kritične (npr majice koje mm nosi na fitnes i slično), ne peglam gaćice, ručnike, čarape, isto kao fiona ih profesionalno user posted image  vješam na štrik, a i na mašini (6. čulo) imam opciju za peglanje pa roba lijepa izađe van.... Janovu robicu peglam, ali to stvarno treba 2 pokreta i gotovo user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 20:40:12   
FIONA
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: FIONA


Operem veš, odmah ga vješam i to skroz rašireno...kad ga kupim odmah lijepo slažem i u ormar...
Sada kad dođe Katarina imati ću malo njenog veša ali i dalje niš drugo ne mislim forsati...
 e da, istina je da ne peglam majice koje nisu kritične (npr majice koje mm nosi na fitnes i slično), ne peglam gaćice, ručnike, čarape, isto kao fiona ih profesionalno user posted image  vješam na štrik, a i na mašini (6. čulo) imam opciju za peglanje pa roba lijepa izađe van.... Janovu robicu peglam, ali to stvarno treba 2 pokreta i gotovo user posted image



i moja mašina koju od milja zovem Dragica ima funkciju lako peglanje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 22:39:59   
Ruža
Curke koje je stručno ime za Dragicu? Moja blebeta samo što ne krepa pa da si i ja takvu Dragicu nabavim.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: uh taj veš...grrrrrr
9.10.2008 23:06:16   
FIONA
Moja je LG... nemrem skužiti model jer su upute univerzalne za nekoliko sličnih tipova...znam da ima naljepnicu sa dva velika "A" i da iza toga i stoji... slabo se čuje, malo troši a pere da ni sama nisam mogla vjerovati...bubanj 7 kg ali pere najmanje dvije krpe pa do punog bubnja ne mora biti puna... jako ju volim i ne mogu bez nje user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!