|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je ok ignorirati dječji plač?
21.3.2009 21:39:00   
dikac
mislila sam na onaj kad si 100% siguran da te dijete zeza i ispituje granice. Dora je prije neki dan izvoljevala 3 doručka, ni jedan nije pojela, a zadnju kombinaciju, čokolino i pahuljice, istresla je sebi po glavi, pošpricala cijelu kuhinju, stol, stolice, zafugirala pločice. kad sam to vidjela, stala sam i razmislila što sada, kako joj objasniti da to nije u redu. mirnim glasom sam počela objašnjavati kako se hrana ne smije bacati, da sada dora i mama moraju sve počistiti... i ona se rasplakala zbog toga što je znala da je kriva.
mi smo to zajedno počistile ali sam valjda bila ljuta, a ona je to osjetila pa je ničim izazvana opet počela plakati i tražiti da joj upalim crtiće. e sada, nisam joj htjela popustiti, smatrala sam ako joj popustim, opet će mi napraviti istu stvar. odtulila je 5 minuta i prestala je.
kako reagirate u sličnim situacijama? da li ste nekada ignorirale taj dječji plač koji je vezan za postavljanje granica?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
21.3.2009 21:41:50   
Zvonki
Da, i upalilo je. Treba znati da s takvim ponašanjem neće ništa dobiti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
21.3.2009 22:25:46   
Nika 24052006
Naravno,moraju na neki nacin nauciti sto je lijepo,a sto ne. I ja isto to prakticiram,i funkcionira. Evo,bas veceras je prije spavanja htjela igrati igrice na kompjuteru. Objasnim joj da sada spava i laptop i igrice i da ce ju cekati ujutro,no ona dobije napad histerije i placa. Pustim ju da otplace svoje par minuta,kada skuzi da ja ne reagiram,prestane. Nista lose ne cinis...ne brini

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
21.3.2009 22:29:23   
mirna
ignoriram ga ako je histericni plac, ali kad kaze mama dodji me pomiriti, zagrlim ga ( ali svejedno mu ne popustam nego mu jos jednom objasnim sto nije dobro ucinio odnosno sto se ne smije raditi).

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
21.3.2009 23:26:00   
tikica_69
Uvijek sam postigla najvise kad sam ignorirala....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
22.3.2009 0:26:08   
Lady3

IZVORNA PORUKA: mirna

ignoriram ga ako je histericni plac, ali kad kaze mama dodji me pomiriti, zagrlim ga ( ali svejedno mu ne popustam nego mu jos jednom objasnim sto nije dobro ucinio odnosno sto se ne smije raditi).



user posted image da,tako je...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
22.3.2009 6:44:58   
Puli
trebauser posted image


tu metodu primjenjujem i kao mama i kao teta


a u vrtiću im je uvijek bila najgora kazna kada teta neće s njima pričati


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
22.3.2009 8:45:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
22.3.2009 9:13:44   
ZVRK
meni je ok ako znaš da zaj....
inače mom zvrkiću je najveća kazna ako ga ja neću pomaziti,pa ako prestane zna da ćemo se pomaziti tako da zadnje vrijeme ''taj''plač traje jako kratkouser posted image .

inače kada počne ''zavijati bez veze''onda nam je isto kazna ta što on otiđe u kupatilo,zatvori vrata te se tamo može derati i isplakati pa kada se ispuca sam onda dođe kod mene.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
22.3.2009 9:35:41   
huanita
U dobi od 2-3 godine i moj sin je pokušao koristiti plač i bacanje po podu da bi nešto dobio. Nikada nisam na to reagirala. Ignorirala bih takvo ponašanje i pravila se da ništa ne čujem i ne vidim. Vrlo kratko je to pokušavao jer bih mu svaki put, kada bi prestao i došao k meni s normalnim zahtjevom i ponašanjem, jasno dala do znanja da samo tako možemo razgovarati i donijeti odluku hoće li nešto dobiti ili neće. Ne žalim ni zbog jednog njegovog plača u takvoj situaciji.
Teže mi je bilo baki i djedu objasniti da se moraju ponašati kao i ja da bih uspjela.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
22.3.2009 9:39:41   
Ruža
To nas tek čeka, pa su mi jako korisna vaša iskustva!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
22.3.2009 11:02:19   
ejmama
Ignoriramo i ja i mm i u roku od 5 min prestane i više ne spominje. Najgore mi je kad smo kod njegove i moje mame i govorimo im da je ignoriraju ali one popuste u sve, tako me iznerviraju da bi ih išamarala obadvije.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
24.3.2009 7:16:36   
dikac
IZVORNA PORUKA: Puli




tu metodu primjenjujem i kao mama i kao teta


a u vrtiću im je uvijek bila najgora kazna kada teta neće s njima pričati



lakše mi je kad znam da i vi nekad kad pretjeraju koristite tu metodu

jučer mi je bio nećak koji ide u vrtić i gledam ja što mu je to na ruci. imao je nacrtanog ljutka jer nije bio dobar u vrtiću pa mu je teta to nacrtala, a da je bio dobar, dobio bi smajlića. rekla mi je njegova mama da ga je jako zaboljelo što je dobio ljutka. evo, još jedan način kako ih na lijep način učiti što se smije a što ne.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
24.3.2009 7:23:30   
dominik
mi smo u takvoj fazi da nema dana bez plakanja...izludjuje me to jer imam osjecaj da stalno place i da je nesretno djete...ali opet...nakon 4 ponavljanja, upozorenja i prijetnji kaznom on ne popusti...nema druge...ali kad u suzama kaze ja dobaj dodje mi da si pregrizem jezik jer sam vikalauser posted image

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li je ok ignorirati dječji plač?
2.8.2009 8:35:05   
dominik
dva mjeseca bilo bez suza...i sad opet urla i place za svaku sitnicu vec dva dana...dodje mi da ga zadavim

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
2.8.2009 8:52:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!