|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bezobrazna klinka
4.8.2009 17:13:37   
Njofra
Shvaćam da mi je klinka u onim godinama no kad je previše previše je a ovo kaj je bilo danas mi ide na nerve za zbiljam. Cjeli dan dolaze odlaze kao na kolodvoru njezine prijateljice i prijatelji hi hi ha ha i tako cijeli dan slušam ni malac mi nije od njih mogao zaspati kad zna da su tu pa i on želi biti glavni i družiti se a zidovi tanki, no dobro, tako oni odu nakon 5 sati druženja i umjesto da ova moja bude sretna kaj sve dozvolim mislim druženja doma na moje pospremi tu sobu ona ljutito kao posprema i na moje pa mama sam ti a koga češ drugog slušati ako ne mene i sve joj podilazim dozvolim da ide u grad sudjelujem pri izboru robice kao da bude onak šminkerica a ona prokomentira pa da me barem ti nisi rodila, kao njoj je teško. Pa user posted image  user posted image  user posted image . Teško mi i žao oboje a danas sam baš vidjela primjer gdje je neka mama bez nekog razloga tako bjesno izderala se na svoje djete koje je bilo ispred zgrade a ona niti ga ne gleda već iz stana onako izletio krik tj. krikovi da je bilo grdo za čut.
I na kraju velim joj dobro e sad baš nećeš u grad a ona mrtvo hladna da odgovor pa dobro. I sad je u svojoj sobi.
Jeste li i vi imali ovakvo nešto.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 17:16:48   
tikica_69
Da...moj mladji je takav prgavac...doduse rijetko, ali zna me iznenaditi svojom nervozom i obijesnoscu - pripisujem to pubertetu jer se sjecam da ni ja u tom razdoblju bas nisam bila andjelcic user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 17:17:13   
natalijax
njofra bas mi je zao sto je tako vjerujem da smo i mi tako svojim mamama odbrusile probaj kasnije razgovarati s njom vjerovatno ce shvatiti da je pogrijesila

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 17:17:42   
Nika 24052006
Ja baš i nemam iskustva sa djecom u pubertetu,ali mislim da će to proći.Nije baš neka utjeha,i znam da moraš imati konjske živce,ali svi smo mi svojevremeno imali nekakav revolt prema svojim roditeljima,za sve su nam bili krivi... Ne znam što pametno da ti kažem,sigurno će se javiti tikica i ostale mame koje imaju djecu te dobi. Drži se....

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 17:18:33   
Njofra
sad si mislim, možda kasnije, ma ziher bu popustila, ali sad me smeta

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 18:19:07   
Ruža
Čekaj da Njofru ulovi, onda ćeš nastradati tek.user posted image
Šalu na stranu, ali mislim da su cure lakše u pubertetu, njih bar na 10 min. možeš na zemlju spustiti i normalno razgovarati sa njima, a dečke???user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 20:38:47   
Thea
Moram priznati da kod moje nema takvih ispada ali nadam se da neće niti biti.Ali isto moram reći da sam ja dosta stroža od tebe Njofra!!!Kad ima društvo i ako su glasni ja viknem na njih i zaprijetim ili da se stišaju ipak je tu malo dijete ili mogu ići doma.....Nije samo u pubertetu riječ nego treba malo biti i strog..Nema popuštanja pa ako ćemo popuštati skakat će nam po glavi....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 22:29:16   
dominik
mislim da si preblaga prema klincima...njima sto vise das na izbor vise traze...znam po svojoj necakinji koja se u 5 dana mora uspjela naduriti svaki fucking dan i gledam kako moja seka to smireno...ma kaj smireno..."odvalila" (rijecima) bi ju prek te nadurene face pa bi si razmislila malo...ima sve kaj pozeli i onda opet ne valja...ja razumijem da djeca ne vladaju osjecajima kako treba i da im se treba objasniti i polako...ali ako nakon 20 minuta objasnjavanja nema efekta a onda milo moje nesto drugo bumo primjenili

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 22:34:28   
Lady3
njofra slažem se sa curama,preblaga si sa njom.Ja već sada Lauri ne dozvoljavam sve.ak ima društvo doma i igraju se a mali mi ide spavati jasno im kažem da nema vikanja,trčanja itd...neke stvari moraš jasno naglasiti,ipak si ti mama..Trebaš biti autoritet,neke stvari se mogu tolerirati al na neke ne..Ja nemam problema kad moram dreknuti,po tom sam poznata...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bezobrazna klinka
4.8.2009 22:42:53   
dami
Nisam sigurna koliko ti je mala stara ali kada počinje u njihovom životu društvo biti važnije od roditelja jako ih je teško kontrolirati., nitko te ne može izbaciti iz takta kao vlastito dijete i oni su dosta viješti u tome. Nisu ni svjesni o težini svojih riječi.
Koliko god se mi trudimo uvijek nas iznenade njihove reakcije.
Treba njima već u startu dati do znanja ko je u kući glavni i koga treba slušati inače vrlo lako se izgubi kontrola. Sretno i dobri živci.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!