|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što jesti?
7.2.2011 14:04:22   
zbunjena_ja
Pozdrav!
nova sam na forumu, i friška trudnica. Imam velikih problema što jesti kao međuobrok, jer čitam po internetu bademi, orasi,... i sve slično tome ja ne smijem jer sam alergična.
Prošli tjedan sam dva dana jela brusnice, al to je slatko, i ne možeš toga pojesti... i odmah si poslije gladan.
jel ima netko sličnih problema da mi malo pomogne?
Hvala puno!!

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:45:10 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što jesti?
7.2.2011 14:06:54   
mariola
Nisam imala problema s jelom, jela sam sve što mi dođe pod rukuuser posted image

Dobrodošla na forum i ugodnu trudnoću ti želimuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu zbunjena_ja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što jesti?
7.2.2011 14:08:22   
BUMBI
Nisam imala problema s jelom, jela sam sve što mi dođe pod ruku Dobrodošla na forum i ugodnu trudnoću ti želim


Potpisujemuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što jesti?
7.2.2011 14:09:42   
pepeljuga
Ja za međuobrok vecinom pojedem neko voceuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što jesti?
7.2.2011 14:33:21   
vale17
ma jedi sta ti se jede... tijelo obicno trazi ono sta mu fali...
samo nemoj pretjerivat... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što jesti?
7.2.2011 14:38:30   
pincirotvajler
voće,neki zdravi keks,jogurt
dobrodošla user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: što jesti?
7.2.2011 15:07:35   
natalijax
IZVORNA PORUKA: mariola

Nisam imala problema s jelom, jela sam sve što mi dođe pod rukuuser posted image

Dobrodošla na forum i ugodnu trudnoću ti želimuser posted image
user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: što jesti?
7.2.2011 16:01:15   
Točkica28
ajoj, ja sam mlatila svašta i dobila 24 kg uf uf
jedi voće, integralne kexiće jogurte...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: što jesti?
7.2.2011 16:19:19   
Mirjana J.
draga pa trudna si !!! dakle mlati šta god ti paše a o kg nebrini jer trudnoća je ipak jedino razdoblje kad mi žene nebi tribale gledat u kalorije user posted image ,btw. ja dobila 18 kg a mlatila stalno slatkiše i guštala a sad već pazim šta jedem i kilice lagano idu dole user posted image user posted image

_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: što jesti?
7.2.2011 18:59:54   
dalila
draga, papaj što poželiš osim naravno na što si alergična. Prošvrljaj samo malo po netu da ne papaš što trudnice trebaju izbjegavati, ja sam već zaboravila al mislim da je to jetrica npr. jetrena pašteta, suhomesnati proizvodi poput sušenih kobasica isl.slavonski specijaliteti, mozzarela i ne znam što još možda je to to. uglavnom uživaj u trudnoći i pusti kile ja sam puno jela al nisam puno kila dobila, to ovisi o organizmu. uživajuser posted image

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: što jesti?
7.2.2011 19:24:51   
zbunjena_ja
...hvala na savjetima...pokušavam jesti raznovrsno...al slušam okolo, kao kad mi je zlo grickam malo badema, pa malo lješnjaka... a ja to ne smijem jesti...
a za sad mi je još skoro pa stalno zlo i naopako... pa imam mučnine i povraćam... al valjda će i to proći...
imam želje, i ne mogu ni dvaput jesti istu stvar, tako da već sad lagano ne znam ni sama što bi jela...

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Brisano sporočilo]
7.2.2011 20:26:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu zbunjena_ja)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: što jesti?
7.2.2011 21:17:27   
Indy
joj, meni je na pameti nezdrava hrana. već danima žudim za čevapima s lukomuser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: što jesti?
7.2.2011 21:22:23   
Nika 24052006
Ja sam jela sve,i zdravo i nezdravo,što mi je u tom trenu palo na pamet.Nisam baš imala mučnine,ali znalo se dogoditi da mi pokoji dan bude zlo,onda sam grickala slane štapiće,i bilo mi je bolje,e sad,jel to bilo u psihi,ili ne,uglavnom,ja sam se osjećala bolje.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: što jesti?
7.2.2011 21:58:55   
vale17
keksi grandcereale


o daaaaa..... user posted image user posted image user posted image user posted image
jos sa jogurticem....user posted image user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: što jesti?
7.2.2011 22:22:29   
mamacita
Dobrodosla.

Ja sam isto tako kao i vecina zena ovdje jela sve sto mi se jelo u trudnocama, posebno u prvoj. Kada te ulove trudnicki zahtjevi za odredjenom hranom, onda je svako pravilo o prehrani suvisno. Dakle, da bi ostala na zdravijoj prehrani, svakako papaj vise vocnih jogurata (jer ce jogurti sprjecavati gljivicna oboljenja u rodnici, koja su ucestala kod trudnica, sto zbog hormona, sto zbog pojacanog znojenja i tsl.), Otkrij jaja i razna jela s jajima, jaja mogu biti puno vise nego samo prokuhana ili na oko. Bogata su bjelancevinama i vitaminima. Kao napitak, vruca cokolada, sa ne previse secera. Vocne salate, dakle barem dvije vocke razlicitih vrsta, narezane, posute s malo cimeta, prelivene zlicom meda. Hrenovke u lisnatom tjestu.

Eto, mozda vec to sve papas... no to mi je sada palo na pamet.

Dok sam ja, u 1. trudnoci tamanila Madjarice kolac, ko da ga vise nikad ne bude bilo za kupiti.
U 2. trudnoci pancakes sa javorovim sirupom (ne pitaj zasto, bila sam u prilici to jesti svaki dan).
U 3. trudnoci McDonald'su je porasao promet za 50%, ovisila sam o Fish burgeru.
U 4. trudnoci slatke brusnice, i grozdjice pomjesane skupa sa slanim kikirikijem (za podivljati dobro).

user posted image

(Odgovor članu zbunjena_ja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: što jesti?
7.2.2011 23:48:06   
nemammaste
Ja sam za međuobrok obično jela sladoled,kolače ili čokoladu,u najboljem slučaju Kinder Pingui.user posted image  Zdrave stvari sam jela samo za obrok,a i s tim bi zastranila tu i tamo... Papaj voće i jogurte

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: što jesti?
8.2.2011 8:02:39   
zara13
jedi ono što ti se jede al bez pretjerivanja i što više voća

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: što jesti?
8.2.2011 8:15:14   
zbunjena_ja
hvala vam puno!! user posted image
moj jedini problem je što mi je konstantno zlo...pa zbog toga više ne znam što da jedem... a i često povraćam...
do kad ste imale takve tegobe? nadam se da će mi to prestati ulaskom u 4.mjesec....

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: što jesti?
8.2.2011 8:34:53   
drugasrecica
dobrodošla user posted image  meni je u drugoj trudnoći bila očajna mučnina sa povraćanjem nekako od 5.6. tjedna do oko 12., nisam znala hoće li mi bit lakše ako jedem ili ako ne jedem, i odgovarala mi je eventualno pura (žganci) ili neki keks, stvarno mi je bilo grozno, naravno smršavila sam... kad je prošlo jela sam šta sam god htjela, da lipo nadoknadim user posted image  s voćem nikad ne možeš falit za međuobrok, bolje to nego slatkiše kako sam ih ja jela... user posted image  ali sam zato jela brdo salate (bilo je ljeto) i voća, kiselo mi se jelo za poludit user posted image  sretno

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu zbunjena_ja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što jesti?
8.2.2011 18:30:35   
zara13
joj i meni je bilo zlo od svega do 4 mj sam ja imala mučnine i meni je sam pasalo voće u tom razdoblju i tjesto sa sirom i ništ drugo a sokovi nikakvi imam ih svakakvih okusa još doma sam sam isprobavala od čega mi nebude zlo,a sada opet od svega me žgaravica peče

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:52:23 >

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što jesti?
9.2.2011 9:45:30   
zbunjena_ja
IZVORNA PORUKA: zara13

joj i meni je bilo zlo od svega do 4 mj sam ja imala mučnine i meni je sam pasalo voće u tom razdoblju i tjesto sa sirom i ništ drugo a sokovi nikakvi imam ih svakakvih okusa još doma sam sam isprobavala od čega mi nebude zlo,a sada opet od svega me žgaravica peče


a jesi našla nešto od čega ti je bilo ok.
Meni sad više niti voda nije dobra, i od obične vode mi je zlo... stalno bi trebala nešto novo, a više nemam ideja...

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:46:08 >

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Što jesti?
4.3.2011 14:58:51   
malisha
joj, skroz te razumijem. ja cu za tri dana uci u 5. mjesec trudnoce i bilo mi je muka i povraćala sam do prošlog tjedna... ponekad i ujutro i navečer. s obzirom da od tvoje zadnje poruke ima skoro mjesec dana nadam se da su se mučnine smirile... mogu preporučiti cedevitu i jogurt jer to je jedino od cega sam se osjecala bolje (iako sam i to znala povratiti). takodjer, pokusaj sa lanenim sjemenkama (zlatni je bolji, gotovo da nema okus, a koncentracija svega dobroga je veća).. samliješ ga i ubacis i bilo šta. eto, zelim ti ugodnu i zdravu tridnocu i jos zdraviju bebu user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:45:31 >

(Odgovor članu zbunjena_ja)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!