|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čajevi za trudnice
2.3.2009 15:15:39   
Florijan Jakov
Mnoge trudnice izbjegavjau čajeve zbog teina i drugih tvari, no ima čajeva koji su dobri za trudnice, npr.:
- "Mothers pride“ (majčin ponos) - novitet je na hrvatskom tržištu, a može se kupiti u „Kući zelenog čaja“. Cijena mu nije mala, 100 grama stoji 40 kuna. Ovaj  biljni čaj proizvodi se od cvjetova, kore i sjemenja.
- Rooibos čaj ili „majčino čudo“ poznat je više od 300 godina stanovnicima juga Afrike. Odličan je za trudnice, jer je bogat C vitaminom i ne sadrži tein, a također je dobar protiv gripe i prehlade.

Jeste li vi pile čaj u trudnoći, koji?


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čajevi za trudnice
2.3.2009 16:06:12   
Ruža
Inače nisam baš neki ljubitelj čajeva tako da ih nisam pila ni u trudnoći. Znam da su govorili da neke treba izbjegavati?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čajevi za trudnice
2.3.2009 16:49:34   
tikica_69
Vidis...to nisam znala. Hvala FJ! user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čajevi za trudnice
5.3.2009 8:07:43   
mali_macic
ja volim svakakvih cajeva ali sada tjekom trudnoce (pogotovo dok sam imala mucnine) mi najvise odgovara Ciciban caj.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čajevi za trudnice
5.3.2009 10:29:59   
lee
pijem matičnjak za želudac...jer me maleni opet počeo lupati po želucu...pa me ulovi žgaravica...ma uz limun i čaj mi prođe...

to je baš prirodan čaj ubran u prirodi...nije kupljen...rekao mi je doktor da priroden čajeve mogu piti samo da izbjegavam ove kupljenje zbog teina...

čula sam da čaj od peršina nije dobar u trudnoči...može se jesti ali ne piti kao čaj...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čajevi za trudnice
5.3.2009 11:12:27   
nade
Preporucuje se caj od Brusnice minimum jednom dnevno, pozdrav svima

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čajevi za trudnice
5.3.2009 13:07:49   
minchi
Nisam ljubitelj čajeva, ali jedna šalica kamilice ujutro bude mi sasvim dovoljna da mogu ostatak dana provesti bez probavnih smetnji!!! Kažu: ne valja ništa previše ni piti ni jesti!!user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čajevi za trudnice
5.3.2009 13:13:18   
koka
Ja u trudnoći bi obavezno pitala dr-a šta smijem piti..jer su mi bili preporučili čaj od jasmina za žgaravicu, da bi mi doktor rekao da nipošto ga ne pijemuser posted image ..sad, sumnjam da bi mi jedna šalica čaja nešto napravila, al kad mi je to rekao bilo mi je dovoljno...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu minchi)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!