|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   šta vam se traži da jedete
27.9.2007 22:45:23   
bonbona
Uh kad se samo sjetim drage moje buduče majke,

kad sam  bila trudna, nisam mogla da podnesem miris kafe i cigaretnog dima, a najviše sam voljela jesti ribe!

user posted image user posted image Sladkiši su mi bili strogo zabranjeni zbog visokog šečera u trudnoči!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: šta vam se traži da jedete
27.9.2007 22:49:06   
hana
paaaaaa ja sam jela sve!!!!!ništa mi nije smrdjelouser posted image

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: šta vam se traži da jedete
2.10.2007 23:34:36   
mp
Pošto sam ja imala mučnine, ništa mi nije pasalo, sve mi je smrdilo! Ali sada to polagano prestaje i traži me dosta slanog, kiselog i ljutog! Slatko mi baš ne paše!

(Odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: šta vam se traži da jedete
3.10.2007 11:51:20   
mirna
2. i  3. mjesec mi je smrdjelo skoro sve. iz frižidera sam morala maknut luk i češnjak pa smo ih puna dva mjeseca crtali s jelovnika. nakon 3. mjeseca sam žderala ko luda najviše konkretnu hranu kao meso, krompir, kruh..neke posebne želje po sladkome nisam imala. valjda zato što je bilo user posted image .user posted image

(Odgovor članu mp)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: šta vam se traži da jedete
15.10.2007 9:04:38   
duba
U prvoj trudnoći mi je sve smetalo,kava,dim cigarete,riba,nečiji pas u dvorištu smrdio bi mi ko kuga.
A sad kada sam ponovo trudna nemam nekih posebnih mirisa koje ne mogu podnjet osim parfema.Što se tiče hrane sve je ok sad ali prva 4 mjeseca dok sam povračala na apsolutno sve jela sam zato što sam morala bez nekog teka kad sam znala da ću povračat.Sada je sve ok bez nekih posebnih želja.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: šta vam se traži da jedete
29.11.2007 9:13:30   
nefertiti
user posted image od prvog dana nemam nikakve simptome kao i da nisam trudna,jedino što sam izgubila apetit, i pojedem tone voća.u prva 3mjeseca sam izgubila 5kg, sada sam trudna 22tjedna i udebljala sam se 2kg,jedem sve što mi se jedem ,jedino izbjegavam slatkiše a ni nemam želju za njima.

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: šta vam se traži da jedete
10.12.2007 20:32:26   
nikolina25
ja jedem sev i nisam imala niti nemam nikakvih mučnina. meni je opet problem što mi sve miriši i što svaka dva sata moram jesti. ako ne jedem oblije me znoj i dobijem vrtoglavice.user posted image ja sam izgleda najčudnijauser posted image

(Odgovor članu nefertiti)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: šta vam se traži da jedete
10.12.2007 21:24:19   
klarinet
 U prvoj trudnoći dobila sam nekih 12 kg koje sam izgubila odmah nakon porod. Prvih tri mjeseca jela sam sve ali sam i sve povratila za par minuta. U osam mjeseci četri put sam dehidrirala jer sam užasno povračala i to do posljednjeg dana kad sam rodila. Nisam podnosila kavu, dim cigarete (nisan pušač), parfemi ... katastrofa.
Sad u drugoj trudnoči imam jutarnje mučnine i obavezno povračanje par puta tjeko prijepodneva. Nadam se da me nečeka ista pjesma ko i prvi put.

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: šta vam se traži da jedete
10.12.2007 22:22:44   
maja
Prva tri mjeseca nisam mogla ništa jesti, sve mi je bilo fuj i smrdjelo je, sada sam u 6 mjesecu i sve mi paše, samo što ujutro još imam mučnine, pa imam kekse pored kreveta da pojedem prije nego ustanem, jer inače ne završi dobro!

(Odgovor članu klarinet)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: šta vam se traži da jedete
28.12.2007 23:38:41   
biljana
Pozdrav drage...evo ja u 17. tj...drugi put trudna...i prva tri mjeseca nisam povraćala ali mi mnogo toga što sam prije jela nije odgovaralo....nemam nekih posebnih prohtjeva...osim što sam uprvoj trudnoći i nakon nje tamanila povrće i sve vrste kiselina a sada mi nisu primamljive...

prvo je user posted image  koja sada ima 3 god...a drugo još ne znam što je...

_____________________________

Moja dječica moja srečica

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: šta vam se traži da jedete
12.5.2008 12:30:31   
ivana0015
ovisi kako kada....kad me uhvate mučnine,ništa mi se ne jede. ali za dobar sladoled iz slastičarne sam uvijek spremna....

(Odgovor članu biljana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: šta vam se traži da jedete
9.6.2008 9:59:47   
MILLA
ja bih sve suprotno od onog što sam prije voljela papati.U prva 3 mj sam dobila 3 kg,a uglavnom tamanim puno voća,i jela bi samo kuhano,od juha,kakvih god,mahuna,mrkvi,maneštrica...njam,njam.To mi je drago jer bih prije trudnoće potamanila više tešku hranu,od bureka,pizza,čiza... sada,samo zdravo.Hvala Bogu,jer bi došla ko  balon da to tamanim.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: šta vam se traži da jedete
10.6.2008 10:04:18   
Maya_78
nemam posebne želje ni za čim, a mogu (za sada) jesti višemanje sve
smeta mi malo meso
i ne tamanim voće kao prije nažalost...
paše mi juha


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: šta vam se traži da jedete
15.6.2008 21:31:44   
tonkica
Niti imam ikakvih posebnih prohtjeva niti mi nešto od hrane nije pasalo.
Svih 8 mjeseci do sad mi je bilo super, nisam imala posebnih želja, ništa mi ne smeta. Trudnoća kakvu mogu samo poželjet svima koji imaju problema. Papam sve, sve mi paše. user posted image  za mog user posted image !

(Odgovor članu Maya_78)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: šta vam se traži da jedete
16.6.2008 9:31:43   
evanda
ja tamanim po voću i nećete vjerovati-po slanini ( koju nisam nikad do sad jela)user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: šta vam se traži da jedete
20.6.2008 11:14:42   
Wukovarka
Ja zadnja cetiri dana imam navalu na cajnu pastetuuser posted image , moji ne mogu vjerovati, jer nista drugo od hrane me ne zanima.
user posted image  Pasteta, rajcica i paprika...ubojstvo! 

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: šta vam se traži da jedete
20.6.2008 11:26:16   
koka
Ja sad u zadnje vrijeme jedem voćeuser posted image , šta me nije uhvatilo prije to. Lubenice, breskve, kruškice, trešnje mmmmmmm.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: šta vam se traži da jedete
20.7.2008 17:32:00   
Wukovarka
Jedino sto ne mogu jesti je meso, apsolutno nikakvo!
Svi se cude, ali ne znam, ne pase mi, podrigivam od njega i mucno mi je!!
Ali zato hvala Bogu, povrca i pastete mogu uvijek user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: šta vam se traži da jedete
20.7.2008 17:37:13   
Ruža
Zadnje vrijeme jogurt i mliječni proizvodi, slano pecivo, lubenica i sladoled koji je kontanta....user posted image
Meso mi je bljak, bljak i dalje...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: šta vam se traži da jedete
21.7.2008 6:47:29   
troubled
sve mogu jesti i nemam osobitih želja...
u prvoj trudnoći sam "morala" jesti tartar umak i gumene bombone user posted image
sad mi padne na pamet, tu i tamo, nešto...ali se još ništa nije profiliralo... user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: šta vam se traži da jedete
23.8.2008 13:00:59   
Indy
mene je u početku trudnoće odbijalo slatko,a sad me užasno privlači, ne znam koliko mi dosta. zato izbjegavam imati puno slatkiša u kući.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: šta vam se traži da jedete
23.8.2008 13:04:34   
sanjarica
kada sam bila trudna/hocu opetttt/stalno su mi se jele kisele krastavice.samo to..mmm.user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: šta vam se traži da jedete
6.10.2008 21:51:07   
Wukovarka
Sa svakim mjesecom dodje nesto novo...
Ja vec dva mjeseca ganjam mandarine...
mislim da sam bila prvi kupac u hr user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: šta vam se traži da jedete
7.10.2008 1:23:15   
Bare
najvise mi odgovara voce i to sezonsko.... najprije sam jela po kilo - dva JAGODA dnevno i to je trajalo oko 2 mjeseca; pa breskve, a sad sam na mandarinama...user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: šta vam se traži da jedete
7.10.2008 13:56:36   
scarlet
Meni se sve jedeuser posted image , ali pogotovo kuhano povrće-maneštreuser posted image

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!