|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 7:40:47   
troubled
da?
ne?
kome?
što?

kakvi su kod vas običaji?
user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 7:50:49   
božica
u petrovoj sam se pozdravila i sestrama u rađaoni smo odnjeli bombonjeru i malo soka kave...

a u merkuru isto tako mali znak pažnje..
user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 7:56:42   
troubled
slično je bilo i u splitu, mislim da je i u dubrovniku tako...
odnese se neka sitnica - bombonijera, kava - sestri koja oblači dijete pri izlasku...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 8:54:57   
Florijan Jakov
ja sam im djelila šakom i kapom sve kaj sam dobila od sokova i slatkoga, bili smo 7 dana u bolnici i stalno su stizale nove pošiljke, a ja nisam ništa jela pa sam davala sestrama (i na odjelu babinjača i inim akaj su pazile na bebe) - obzirom na to nisam im nikaj posebno dala po izlasku

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 9:01:58   
anne
user posted image  Ja nisam ništa. U strci smo zaboravili.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 9:06:37   
Puli
user posted image
Ja nisam ništa. U strci smo zaboravili.


ni ja isto,mužić zaboravio donijeti od uzbuđenja što idemo doma,rekao "budem naknadno" i na tome ostalo


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 9:17:50   
Ruža
 Na svu sreću mama je to obavila, jer mm_u to nebi palo ni na pamet.user posted image  U principu sam protiv nekog pretjerivanja sa darivanjem.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 13:13:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 13:27:13   
koka
Kad sam rodila Roka rekli su mi da sestri koja obuće bebu i te, kao, otprati je navika nešto dati, e pa mi smo bombonjericu i kavu dali. Sad ja tu sestru nisam nikad vidila i nije bila ljubazna tako da se i kajem šta sam joj pustila. To nije da se mora , ko hoće neka izvoli, bila bi rađe pustila nekoj drugoj sestri koja je bila ljubaznija i bolja od ove. Dok babica koja me porodila- Đina- bila je pre ljubazna s nama , nemam riječi, njoj smo i bombonjericu i veliki buket cvijeća odnjeli. A naknadno smo joj poslali njenu sliku s rokićem, di su se zajedno slikali user posted image . Sad kad sam rodila Milu nisam htijela opet istu grešku napravit. Prvo htijela sam vidit kako će biti pa ako mi bude ok , zašto ne im nešto donjeti. Već sam na mojoj priči s poroda rekla kako sam naišla na fenomenalne sestre koje su me porodile pa im je MM kupio nešto i veliki buket cviječa, o pri odlasku imali smo isto tako al smo si rekli ako budu ok puštamo, ako ne nosim doma i lijepo će mi biti na mom stolu user posted image . Bilo je super pa smo joj pustili user posted image . A sestrama gore sve ono što sam imala pustila sam im-bombone, kekse, mlijeko, sokići, voće....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 13:31:20   
maja
Kod nas se i mora i ne mora, ja jesam! Ono što sam nadobivala, keksića, voća, sokova, još sam kupila kavu i dala sestrama koje su me pazile 3 tjedna kad sam tamo ležala i bile su ok i to mi nije žao, a jednu vrećicu sam ostavila sestri koja je oblačila malog na odlasku i to mi je žao što sam ostavila jer ni jedna od njih što rade sa tim malim bebama nije zaslužila takvo što!!!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 14:02:23   
tonkica
Ja sam podsjetila mma kad dolazi po nas da donese i bombonijeru i kavu, pa je donio i ostavila sam.
Imala sam sreće, malu je oblačila baš super sestra, bila je ful ljubazna i draga, pa sam njoj i ostavila i jedno i drugo. BIlo joj je ful neugodno, nije htjela uzet, ali ipak je.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zahvala pri izlasku iz rodilišta
7.12.2008 21:33:50   
njanja
ja sam nakon mjesec dana onjela babici i doktoru poklon, nije bilo oboje pa sam im ostavila poklone sa porukicom, hvala od mene i jana....što drugo reći??? user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!