|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vukovarska bolnica
24.1.2009 13:46:20   
interstelaris
nisam baš listala , tako da se unaprijed ispričavam ako se ponavljam s temom koja već postoji .
može li mi netko reći kakva su Vam iskustva iz vukovarske bolnice , kakva im je post porođajna/postoperativna (za carski) praksa , kad ti daju bebu , nešto o osoblju i uvjetima i sl. kanim roditi u vukovaru i čula sam uglavnom samo pohvale , a zanima me i Vaša riječ , iskustvo i komentar . unaprijed hvala . user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vukovarska bolnica
24.1.2009 22:30:15   
Wukovarka
Isto sam cula samo pohvale....
Imaju svu novu opremu user posted image

(Odgovor članu interstelaris)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vukovarska bolnica
25.1.2009 1:16:21   
Milica
Prije 17 meseci sam se porodila u vukovarskoj bolnici. I ja zaista mogu reci da imam lepa iskustva. Svi su bili vrlo ljubazni i obzirni.Mada kao i svi mi tako ni oni ne vole i ne trpe razmazene zene koje nece da ih slusaju i misle da su najpametnije.
Inace zbog toga sto sam prosla termin morala sam u bolnicu doci prije tako da sam tamo provela 12 dana prije poroda (to mi je jedina zamerka sto se mora doci na dan termina koji odredi dr i tamo se ceka porod).
U toku porodjaja babica je bila vrlo pazljiva i ljubazna, doktorica takodjer cesto me obilazila, tesila i ohrabrivala. Cim sam se porodila bebu su umotali u pelenu i stavili na grudi, a posle toga merili,kupali i sve ostalo, zatim su je odmah vratili doka sam jos lezala u radjaoni. Posle dva sata su nas prebacili u sobu.Posto je bila noc kad sam dosla u sobu ujutru sam sam se isla tusirati,sestra je sve vreme bila uz mene i pomogla mi jer sam bila slaba.
Radjaona je jako dobro opremljena,ali sobe,wc i kupatila su zaista u losem stanju (tako je bilo tada,mozda se sad promenilo,zaista ne znam). Sto se tice carskog reza ne znam nista.
Ja sam se bas raspisala,ali ova tema mi vratila lepa secanje.
Nadam se da cu ti bar malo pomoci. Ako imas jos neko pitanje samo izvoli...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vukovarska bolnica
28.1.2009 13:54:56   
interstelaris
cure , puno Vam hvala !

(Odgovor članu Milica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vukovarska bolnica
7.2.2009 20:04:55   
interstelaris
možete li mi reći , traže li u vukovarskoj bolnici da otac djeteta mora proći onaj tečaj ?

(Odgovor članu interstelaris)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vukovarska bolnica
16.2.2009 19:25:35   
Cani
I mene to jako interesira! Pa, ako je netko od vas imao to zadovoljstvo, neka se javi!  

(Odgovor članu interstelaris)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vukovarska bolnica
10.6.2010 18:00:17   
girlpower
vidim da je tema podosta stara ali evo ubacit cu se sa zakasnjenjem tako da eto ako nekoga bude zanimalo po pitanju tecaja moze vidjeti tecaj u vukovarskoj bolnici nije potreban ali osoba koja s vama namjerava biti prisutna mora obaviti prije poroda razgovor sa sefom ginekologije i porodnistva pa ako on procijeni da je osoba za to sposobna moze ici.ali samo ako se porod odvija u toku dana tj.od 6h do 23h.eto inace sam tu nova pa usput pozdravljam buduce mamice i one koje to vec jesuuser posted image

(Odgovor članu Cani)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!