|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vaginalni uzv
2.5.2009 9:40:04   
ornela.nely
mene nešto jaaaaako muči,a dr.ne žele ni pomislit na to.moja 3 spontana dogodila su se kratko nakon vag.uzv,otprilike tjedan dana.nakon pregleda bolovi,lagana krvarenja i kad sam zvala dr.rekla je da to nije ništa strašno.i svaki put ode mala mrvica.koliko je pametno tražit samo vanjski uzv s obzirom da imam 37 i potreban je pojačan oprez?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 12:59:09   
m600
koliko si trudna nely?

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 13:08:58   
ornela.nely
nisam još,tek sad moram proći pretrage zbog spontanih ali da znam za ubuduće.jer planiram opet trudnoću.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 13:16:02   
m600
kod mene  do 3mj  pregledavaju vaginalno,a tek od 12tj. preko trbuha... ne vidi se baš dobro preko trbuha ranije...jedino kad napraviš test da si izračunaš ili vidjeti s liječnikom da ne pravi vaginalno jer misliš da zbog toga plod ode...ili što je najbolja solucija..otići u neku polikliniku privatno...s njima se sve možeš dogovoriti i reći im što želiš i što neuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:27:22   
dominik
i ja sam na vaginalnom bila mozda samo dva puta u obje trudnoce i to na samom pocetku...kasnije kazu da nije dobro pa ide preko trbuha...i da pred sami kraj sam isla jednom jos u bolnici na pregled pa je pregled bio vaginalan da vidi jel mi posteljica pala....e sada mislim da i nije bas nesto stetno jer ako se moze konzumirati seks...ornea sorry sta pitam al jesu li spontani bili otprilike u istom mjesecu trudnoce...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:41:30   
ornela.nely
jesu,bila su sva tri u istom mjesecu.zašto?

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:43:23   
ornela.nely
to mi je isto bilo čudno ali dr.nema odgovor na to.ili ne želi imati.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:46:43   
dominik
netko je tu pisao o tome ali se vise ne sjecam...vjerojatno pri razvoju na jednoj stepenici stane i ne ide dalje...i cudno mi je da doticna dr nije isla traziti uzrok jer koja je vjerojatnost da ne moze znati ako ti svaki puta na istoj "stepenici" zastaneuser posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:49:20   
ornela.nely
a nije mi htjela pisat uputnice,da sad već imam previše god.ionako za trudnoću i td.,idem privatno,naručena sam drugi tjedan.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:51:35   
ornela.nely
imam 37god.ma dobro,sad ćemo to istražit ovako ili onako.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:52:30   
dominik
samo zakljucujem po procitanome i po tome sto sam prosla dve trudnoce i zdrav razum mi govori da je ta zena bolesna...mislim kolika je vjerojatnost da se na istom razvoju prekine trudnoca znaci nesto u tom pogledu ne stima  jer ocito ti nije problem zatrudniti nego odrzati...vjerujem da ce ti bilokoji drugi dr pomoci...drzim fie za pregled i nadam se da ces javiti sta je bilo

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:54:47   
ornela.nely
naravno,javit ću.pa vi ste mi tu pomogle da ne puknem ka brana peruča.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:55:33   
dominik
a vaginalni sam po sebi nije potreban kasnije jer se sve sto treba vidi preko trbuha...jedino u prisutnim sumnjama tipa placenta previa onda se vaginalno to provjerava

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 16:57:10   
dominik
da si osoba kaj puca vec bi bila u komadicima...puno si prosla  a jos uvijek se ne predajes ...svaka cast....nadam se da ces i ti uskoro imati popisanca da ti sjedi u krilu ddok tipkas jednom rukom

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 23:08:59   
ornela.nely
i ja se nadam.ovdje sam skupila sve potrebne informacije tako da sam spremna za malog pišulinca.loše biram doktore,ubola kod te puknute gin.,zubar mi izvadio krivi zub,a dr.opće prakse mi umjesto antib.protiv angine nudila rakijuuser posted image .

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vaginalni uzv
2.5.2009 23:12:34   
Zvonki
Možda ti zubar ide kod istog dr.opće prakse kao i ti?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
3.5.2009 9:34:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ornela.nely)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vaginalni uzv
3.5.2009 9:38:12   
lueman
moram se priključit. ni meni ni u jednoj trudnoći nije rađen vag.ultrazvuk.može me netko prosvijetlit kaj on zapravo poakzuje u odnosu na ovaj običniuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vaginalni uzv
3.5.2009 10:16:53   
Puli
meni je rađen tri puta,išla sam privatno

i dobro da je jer je na drugom pregledu uočila hematom i poslala me na strogo mirovanje

da nije bilo tog uzv-a tko zna što bi bilo s mojom srećicom

nisam imala nikakvih problema nakon tih pregleda










_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vaginalni uzv
3.5.2009 11:19:15   
ornela.nely
user posted image user posted image zvonki,sad mi je jasnije.pa oni se poznaju!user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:04:34   
lutia
bok cure,

ja sam u 9 tjednu imala spontani, a prvo mi se krvarenje javilo u 5 tjednu i to baš nakon 1. uzv, pa sam išla na mirovanje, pa opet krvarenje, pa utrogestani, pa opet uzv i na kraju krvarenje opet nakon njega.

rekla sam sebi da u idućoj trudnoći neću ići na uzv uopće dokle god se ne bude mogao plod vidjeti preko stomaka, samo ću vaditi betu, koja u ovoj trudnoći nije nikog nit zanimala,nit me ko poslao da je izvadim,  samo uzv i samo uzv..

možda nema veze jedno s drugim, al sam čula da vani, npr. irska, uopće ne rabe uzv do trećeg mjeseca, niti sugeriraju mirovanje, a u većini zemalja eu izbačeni su i utrići, koji se ovdje drže za velike čuvare trudnoće.. hmmuser posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:08:33   
miha
žao mi je zbog bebice,što se tiče uzv,ti naravno postupi kako ti misliš da trebaš..ja ipak ne vjerujem da to ima veze s ovim što ti se desilo..nadam se da će brzo jedna beba..(betu nisam ni ja vadila..)

(Odgovor članu lutia)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:08:41   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam do treceg na vaginalni a sad idem normalno preko stomaka nemam pojma o tom dal se smije il ne jedino znam da nesmije rukom dolje a sad opet i to neznamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lutia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:09:38   
natalijax
lutia drzi se bit ce sve ok ,zao mi je sto je tako user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vaginalni uzv
26.6.2009 12:09:40   
miha

IZVORNA PORUKA: natalijax

user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam do treceg na vaginalni a sad idem normalno preko stomaka nemam pojma o tom dal se smije il ne jedino znam da nesmije rukom dolje a sad opet i to neznamuser posted image user posted image user posted image user posted image


kako misliš rukom?

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!