|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 11:39:12   
troubled
što ste pripremile?
u čemu izašle?

pretpostavljam da to još uvijek treba biti nešto od trudničke odjeće user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 11:53:15   
ZVRK
ja sam izašla u trudničkim običnim crnim hlačama i rozastoj bez rukava.na nogama klompeuser posted image (6mj.)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 12:17:11   
sanjalica
ja u trenerci i patikama ... (ožujak i rujan)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 12:18:15   
Krky
U onome u što stane i što ne steže. Ja bih najrađe u trenirci, ali mislim da bi moja mama pala u nesvjest, tako da ću ipak morat malo glumatat u nečem "pristojnijem", našminkana i s kakvom-takvom frizurom.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 12:24:38   
uciteljica
Hm, a u čemi mama ide u rodilište? Piđama, trenirk, široka majca,...user posted image
Kako mi je ovo prva trudnoća (pitanje Vam se može činiti glupim, ali eto)zanima me. I još nešto jaaaaako smiješno, ali moram pitati. Kaj s donjim vešom kad počnu trudovi?user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 12:30:48   
anne
IZVORNA PORUKA: Krky

U onome u što stane i što ne steže. Ja bih najrađe u trenirci, ali mislim da bi moja mama pala u nesvjest, tako da ću ipak morat malo glumatat u nečem "pristojnijem", našminkana i s kakvom-takvom frizurom.


Zar zbilja to očekuje???user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 12:32:18   
sanjalica
IZVORNA PORUKA: uciteljica

Kaj s donjim vešom kad počnu trudovi?user posted image


u bolnicu u rublju, a kad sam prošla pregled - u rađaonu bez rublja.... spakovala u torbicu i dala mužu na čuvanje

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 12:37:42   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: sanjalica

IZVORNA PORUKA: uciteljica

Kaj s donjim vešom kad počnu trudovi?user posted image


u bolnicu u rublju, a kad sam prošla pregled - u rađaonu bez rublja.... spakovala u torbicu i dala mužu na čuvanje

i kod mene tako.samo papuče su mi stavili pored kreveta

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 15:01:37   
dami
U rodilište ideš u onom šta stigneš obući, kad te pošalju u rađaonu lijepo sve spakiraš mužu (i donje rublje ) , kad ideš kući obučeš ono u šta staneš najbolje trenerkaili trudničke hlače da što manje steže .

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 15:41:33   
Puli
izašla u udobnoj crnoj plišanoj trenirci (12 mj)
za to sam bila sigurna da ću moći obući poslije poroda i da će mi biti ugodnouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 16:55:52   
Krky
Očekuje, Anne, očekuje. Zato ovaj put nema šanse da se na dolazak utrpa bilo tko osim MM i djece, vjerojatno ne i blizanci. Mislim da ću i ja u plišu, bez obzira na sve. U bolnicu ću kako stignem.Kad sam trebala rodit 1. bebu, nestalo mi je struje, pa onda i vode baš upravo kad sam se htjela otuširat, pa sam tako otišla u bolnicu. Jedva smo i prevoz našli. Iz bolnice sam izašla blijeda i sa zalizanom kosicom, pa je MMama imala šta za komentirat.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 20:48:02   
tonkica
Bilo je ljeto, išla sam u japankama, traper suknji (trudničkoj) i majici. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 20:53:52   
BUMBIKA
Ja nisam bila ništa priredila.U bolnicu sam otišla u haljinici,a izašla u trenerci zakopčana do grla koliko je bilo zahladilo...To mi je mm donio,ali donio mi najuže patike što ima a meni noge još uvijek bile natečene,pa sam jedva hodala...user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
26.11.2008 21:24:26   
njanja
izašla u ljetnim šlapama i haljinici koju sma nosila cijelu trudnoću, od zime do ljeta jer se širila zajedno samnom user posted image  ....mala anegdota: mm-u sma pripremila košaru za izlazak jana iz rodilišta + unutra vrećicu sa janovo robom + vrećicu sa mojom robom....na svaku vfrećicu sma napisala što je..... naravno da se pojavio sa svime, a da su papirići još stajali zalijepljeni na vrećicamauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
27.11.2008 13:13:47   
Ruža
U hlačama koje sam nosila i prije i tijekom trudnoće ( dosta su plitke) i trudničkoj majici. Svakako ponesi neku trudničku garderobu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
29.11.2008 0:24:48   
ivana0015
pa nemožete vjerovati ali meni ovo danas palo na pamet-ne u čemu ću izaći već da li se moram srediti za izlazakuser posted image -al me bilo stid ikoga to pitati. znam da se za bebe pripremaju malo kao posebniji kompletići,pa mi nije bilo jasno...reko možda i ja moram izgledati sređeno,iako sam uvjek mislila da ću u trenerci van...user posted image -nemam pojma.
isto sam tako razmišljala kako ću kad rodim otići na šišanje i sređivanje...ali sada što mi se više bliži termin sve više razmišljam da to sve obavim prije poroda??-kako ste vi to "odradile"??

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
27.12.2008 16:27:49   
ROZI
Ja također u trenerci i patikama,tako mi je bilo najudobnije,još sam bila iscrpljena za nešto drugo!user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
27.12.2008 16:32:52   
Jelchee
Ja u mojim starim trapericama od prije trudnoce, uskoj majici i tenisicama. Joj kako sam bila sretna da opet to nosim!!!!
A oko sređivanja, ne znam...ja sam se u bolnici istusirala i oprala kosu, stavila malo maskare i rumenila, iiiii to je to. Pa ne idem na modnu reviju

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
27.12.2008 18:02:22   
kitty
ja sam isto izasla u rebama koje sam nosila prije trudnoce,sad cu isto spremit nesto sto sam prije nosila jer nisam puno dobila,bitno samo da bude nizi struk da me ne steze

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Jelchee)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
27.12.2008 18:10:27   
nikoleta
Ja sam bila uvik onako mršavija, sad dobila  23kg i nemam pojma u čemu ću izać iz rodilišta?? Ko zna šta ću moć obuč?
Najbolje mi je pripremit gege i haljinu do kolina, to stalno nosim ili kombinezon, pa sam mirna user posted image ...

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
27.12.2008 18:49:24   
FIONA
u čemu sam došla do bolnice u tome sam i izašla!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nikoleta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
28.12.2008 13:25:26   
Mrvna
IZVORNA PORUKA: ivana0015
isto sam tako razmišljala kako ću kad rodim otići na šišanje i sređivanje...ali sada što mi se više bliži termin sve više razmišljam da to sve obavim prije poroda??-kako ste vi to "odradile"??


Ja računam da jednom kad rodim, neko vrijeme i neću biti kod frizera (možda neko brzinsko šišanje ali ne npr farbanje ili pramenovi jer to traaaaje) pa si sve planiram obaviti prije poroda da sam mirna bar neko vrijeme poslije.

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
28.12.2008 14:59:16   
ROZI
Ljeto je zakon,tvoja cura je rođena isti dan kada i ja,meni je termin 03.07.2009. pa ćemo vidjeti!user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: u čemu mama izlazi iz rodilišta?
28.12.2008 15:17:38   
Vjeverica ST
ja ću gege i tuniku koja se širi na stomaku (blažena ova današnja moda  user posted image )

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!