|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poslije kiretaze
23.10.2008 23:16:14   
fatima
curke zanima me koliko je potrebno da se miruje poslije kiretaze ja sam mirovala svega 7 dana a nakon 15 dana sam morala na put koji mi je bio prilicno naporan da li neka zna od vas da mi kaze jer mozda trebam jos da mirujem obzirom da je proslo 20 dana od kiretaze i da li je prosla slicno ,jer se bojim posljedica jer jos nisam radjala a imam zeljuuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poslije kiretaze
24.10.2008 8:03:52   
ZVRK
mirovanje ovisi o tome kako se ti osiječaš i tvom oporavku.ja sam se pazila dizanja prvih 15 dana ,nisam baš puno ležala i za sada mi je sve ok.bilo e to prije 3,5mj(09.07)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu fatima)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poslije kiretaze
24.10.2008 17:56:25   
fatima
hvala najljepsa uglavnom ja se dobro osjecam i nadam se da ce bit ok user posted image i ja sam se pazila da ne dizem nista tesko nekih 15 dana izuzev opet kazem put me malo zamorio jer sam imala nekih stvari uglavnom bitno je da se sada dobor osjecam hvala jos jednom

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: poslije kiretaze
12.11.2008 14:20:14   
nena9
user posted image imam nekoliko pitanja za one koje su voljne napisati svoje mišljenje ili iskustvo,ja sam 29.09.08 u 12 tjednu trudnoće imala spontani pobačaj odnosno cijeli plod mi je izašao kod kuće i još kiretažu u bolnici koja je bila najgora stvar koja mi se u životu dogodila,nakon 3 tjedna dobila sam nalaz na kojemu samo piše spont pobačaj i to je naviše što su mi o tomu svemu rekli.nakon toga nisam imala mira i naručila sam se u zg.privatno u jednu polikliniku gdje sam konačno primljena kao žena koja je izgubila željenu bebu.nakon nove godine trebam napraviti 7 briseva pa ćemo vidjeti,ja i dalje želim bebu imam 32 god. i 2 sina(7 i 3)uvijek je sve bilo uredu tako da sada jednostavno neznam šta očekivati,užasno se bojim rezultata briseva jel sam puno čitala o tim kojekakvim bakterijama i sve to mi je prestrašno.još nisam dobila mengu posle kiretaže pa mi je to malo predugi period i dr. iz zg je rekla da sam trebala,još nisam imala odnos tak da bi mi pomoglo još nećije mišljenje!unaprijed zahvalna.....

(Odgovor članu fatima)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poslije kiretaze
12.11.2008 20:44:30   
mami76
nena, žao mi je. Imaš o svemu na podforumu-kiretaža planirane trudnoće. I ja sam sve to prošla u 10-om tjednu.

(Odgovor članu nena9)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: poslije kiretaze
13.11.2008 15:53:39   
nena9
sve je to relativno najgora činjenica je da se to može ponoviti a da se ne nađe uzrok,mene najviše trenutno zabrinjava što još nisam dobila mengu a nem nikakav osjećaj da ću ju dobiti pa sam već luda od toga.

(Odgovor članu mami76)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: poslije kiretaze
2.1.2009 20:12:10   
sina
evo i ja ti se spremam na kiretažu 7.1,a plod sam izgubila zbog bakterija

(Odgovor članu nena9)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!