|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   neorganiziranost!
10.6.2010 16:40:49   
Lana 84
Ćao curke,ne bih nikog da uvrijedim s ovom temom,ali imam jedno pitanje.Naime,koliko moderatora postoji i koji su zapravo njihovi poslovi?Primjećujem da vode brigu da se ne ide u off topic,ok je to,ali ne vidim da iko vodi brigu o otvaranju novih tema i o temama uopće.
Neki dan sam naprosto morala otvoriti novu temu da bih iznjela jedan problem,ali samo iz razloga što postoji toliko nekih tema,a ništa ni š čim,i tako vidim svi rade.A niko to ne kontroliše.
Evo i sad sam bila prinuđena otvoriti temu,jer nisam naišla ni na jednu temu gdje bih iznijela svoju sugestiju/kritiku...vidjela sam da ima tema "problemi sa RR" ali forumašice i dalje otvaraju pored novu temu,jedna piše "ne radi tražilica" druga "kako vidjeti ankete" sljedeća ne može slike staviti u album....pa ja mislim da se o tome svemu moglo pisati na "problemi s RR"ili? Ali me ponajviše čudi zašto moderatorice nisu postavile link gdje da se nastavi pisati,a dotičnu temu zaključale/izbrisale?
Nadam se da se neće niko ljutiti,ali stanje je stvarno haos,katastrofa!
Sve to može biti dosta urednije,preglednije,ljepše.
Evo može pšostojati i neka teme tipa Kritike/Sugestije,pa ko god ima nekih prijedloga ili žalbi na nešto neka slobodno piše...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 17:34:56   
tikica_69


Obaveze moderatora: da je redovito na forumu - naravno ne non stop, ali po mogucnosti što cesce, jer admin ne ureduje mimo moderatora. Ali ako je situacija izmakla kontroli a mod nije on-line, on mora reagirat, sto ne znaci da ne postuje ovlasti koje ima mod na svom pdf-u. po potrebi, na svoj podforum stavlja obavijesti ili informacije kako bi animirao podforum uz obavezno navodjenje linka na članke. pregledava i procita SVAKU temu na svom podforumu kad primjeti da korisnici krse pravila foruma upozorava ih na njih, a ako se to isto krsenje ponavlja, prijavi administratoru (koji moze poduzeti daljnje korake poput iskljucenja s foruma) ako se osnovna tema neke rasprave promijeni i pocne se raspravljati o nekoj drugoj stvari, dijeli temu na dvije ako na nekoj temi primjeti chatt ili offtopic (besmisleno nizanje postova koje nema veze s temom), korisnika/e upozorava da to ne cini, te i upucuje na privatne poruke, te nakon sto procitaju upozorenje, te chatt postove izbrise cisti svoj podforum od starih tema koje vise nisu aktualne i zanimljive ili koje nisu privukle pozornost kako bi se rasteretio server ako korisnik otvori temu slicnu ili istu nekoj postojecoj, odmah je zakljucava s tim da korisniku javno napise link na temu na kojoj može nastaviti raspravu kada primjeti da naslov teme nije dobar, mijenja ga Znaci, moderatori su osobe ciji je posao odrzavanje foruma.
Imaju ovlasti mijenjanja/brisanja postova, zakljucavanja/otkljucavanja/premjestanja/brisanja/razdvajanja tema u forumima koje odrzavaju.
Tu su i da bi sprijecili korisnike od skretanja s tema/objavljivanja nedozvoljenih sadrzaja...Opcenito, moderatori su tu da sprijece da ljudi idu izvan teme ili da salju pogrdan ili uvredljiv materijal.
A vezano uz tvoju opasku o neorganiziranosti, ja se nikako ne mogu sloziti sa tobom. Tvoje je pravo da otvoris temu naslova s temom koja te zanima i ne vidim razloga da se spocitava sto takva vec nije otvorena, jer ocito za to nije postojao razlog.Da je postojao, valjda bi netko od par stotina korisnika otvorio takvo sto.
Teme koje navodis da su iste, nisu iste jer jedna se odnosi na vrijeme kad se nadogradjivala RR pa je bilo opcenito problema sa svime na portalu, a u drugim temama cure traze pomoc oko albuma, slika, avatara, SMS opcije i dr.Kada bi svi ti upiti bili pod jednom temom koju ti predlazes, tko bi se tu snasao?
Ovako je preglednije i pohvaljujem moderatore koji korektno obavljaju svoj posao.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lana 84)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 17:54:18   
Thea
Ja se isto ne mogu složiti s tobom jer je Rr stvarno najorganiziraniji forum koji sam vidjela.Stvarno se moderatori trude sve srediti,paze da ne dođe do "okršaja " na temama,Rr ima jako lijep izgled koji se redovito uređuje s novim godišnjim dobom .. itd...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 17:57:28   
pako
IZVORNA PORUKA: Thea

Ja se isto ne mogu složiti s tobom jer je Rr stvarno najorganiziraniji forum koji sam vidjela.Stvarno se moderatori trude sve srediti,paze da ne dođe do "okršaja " na temama,Rr ima jako lijep izgled koji se redovito uređuje s novim godišnjim dobom .. itd...



slažem se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 18:10:36   
nemammaste
Pa ne znam baš...Ja sam isto nova ovdje i baš mi se sviđa kako je organiziran forum.I ja se znam nekad malo pogubiti ali to je zato što ima jako puno tema i postova.Sve 5! user posted image

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 18:20:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Thea

Ja se isto ne mogu složiti s tobom jer je Rr stvarno najorganiziraniji forum koji sam vidjela.Stvarno se moderatori trude sve srediti,paze da ne dođe do "okršaja " na temama,Rr ima jako lijep izgled koji se redovito uređuje s novim godišnjim dobom .. itd...



Slazem se i dodajem da sam se za bas iz ovih razloga i prikljucila na RR, nijedan drugi forum me nije "zadrzao" duze od 3 minuta jer su u odnosu na RR jako nepregledni i neorganizovani.

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 20:01:51   
leilany
IZVORNA PORUKA: Nellyca
... i dodajem da sam se za bas iz ovih razloga i prikljucila na RR, nijedan drugi forum me nije "zadrzao" duze od 3 minuta jer su u odnosu na RR jako nepregledni i neorganizovani.


slazem seuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:14:34   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Nellyca
... i dodajem da sam se za bas iz ovih razloga i prikljucila na RR, nijedan drugi forum me nije "zadrzao" duze od 3 minuta jer su u odnosu na RR jako nepregledni i neorganizovani.


slazem seuser posted image



potpisujem

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:26:27   
mani

IZVORNA PORUKA: mali_macic


IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Nellyca
... i dodajem da sam se za bas iz ovih razloga i prikljucila na RR, nijedan drugi forum me nije "zadrzao" duze od 3 minuta jer su u odnosu na RR jako nepregledni i neorganizovani.


slazem seuser posted image



potpisujem

i ja.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:28:05   
natalijax
slažem se s curamauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:43:14   
tita
I ja sam kratko vrijeme ovdje što se tiče komentara,ali na ovom forumu sam se odmah snašla......a bože moj,neko je organiziraniji a neko manje !!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:48:39   
zg_cinik
ko bu drugi... ak ne ja...user posted image
 
ne slažem se da je forum pregledan...
tražilica ne radi... (moglo bi se urediti tagovima)...
nemreš listat posljednje rasprave unatrag...više od stranice...
 
dalo bi se još toga nabrojati...al za početak rasprave...mislim da je dovoljno...
 
P.S.
kaj se tiče moderatora...mislim da su više-manje o.k.... s naglaskom na više...
admin... nije... nemre se dogoditi zaključavanje bez objašnjenja... isključivanje bez opomene,roka i objašnjenja... vračanje starih nickova na zamolbu-nebi trebal bit problem...
mogel bi još napisat... al mislim da je  za sad dost...
 
bdw.... neznam kak je na drugim forumima...jer nisam tam...htel bi samo da RR fercera kak treba...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:49:36   
Wukovarka
RR nam je super organizirana....ali i meni je ponekad palo na pamet da imamo mjesto gdje bi pisali kad našim mališanima iziđe prvi zub, koliko su teškli sa mjesec, dva, tri , pet...deset...kužite me?

Ovak svatko otvara svoje, ali sve u svemu nemam nikakvu pritužbu na organizaciju

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 21:59:12   
CallamityJane
ne znam, mene je najvise privuklo na raji sto smo svi tako opusteni i ako slucajno upitam koju sudionicu u temi kako je danas da ne moram strahovati da ce neko na mene da podvikne sto idem OT i ne moram odmah misliti da cu dobiti ban ili sta sl. A sto se tice tema imam primjedbu, u zadnje vrijeme se cesto desava da se otvaraju duple teme iako je recimo takoredji identicna tema sa skoro identicnim nazivom bila otvorena samo sedmicu prije user posted image
I bilo bi lijepo kada bi korisnici prvo malo pogledali da li vec postoji tema koju zele otvoriti a to se posebno odnosi na nove korisnike!

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: neorganiziranost!
10.6.2010 22:06:12   
zaba
u zadnje vrijeme nisam često na našoj RR,ali ovo je definitivno najbolji i najorganiziraniji forum.Ja nemam pritužbi,sve se rješava u hodu ako negdje nešto zapne.user posted image ,za našu RR

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neorganiziranost!
10.6.2010 22:59:49   
Ninaa
Ja sam jedna od moderatorica i trudim se paziti koliko god mogu na dio foruma koji je pod mojom ovlasti. Ispravljam velika slova, naslove,ali ne mogu do kraja ispraviti neke postove jel neki članovi jednostavno imaju takav stil pisanja pa mi dođe glupo da im sav post ispravim. Istina tražilica ne radi i još puno toga ali to nije do nas, takve stvari smo već upozorile i tražile da se poprave ali na neke stvari ne možemo ni utjecati. A kaj se tiče tema stvarno ima svega i svačega ali svatko ima pravo otvoriti temu kakvu želi jel tako?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neorganiziranost!
10.6.2010 23:28:00   
Lana 84
Vidim da ste vi uglavnom sve zadovoljne,pa snaći ću se i ja s vremenom valjda user posted image
Htjela sam samo sugerirati na to da bi se neke teme mogle spojiti,jer bi bilo dosta preglednije.Primjetila sam isto tako na pdf zgode i nezgode,zar "pao pužeći","pala je s tobogana" "pala na glavu" nije jedno te isto,hoću reći može se spojiti u jednu temu "padovi" ili sl.?Naravno da svak ima pravo otvoriti temu,ali ja stvarno ne vidim potrebe da bi se za sve otvarala nova tema,ako već postoji slična

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neorganiziranost!
10.6.2010 23:41:56   
Lana 84
Nije valjda cilj samo da bude što više tema,ove teme koje sam gore navela većinom nakon 10 ak postova više niko ni ne otvara,niti čita.
Neko napisa da se ne bi mogli snać da su svi problemi u jednoj temi,nije tačno,nema potrebe da čitaš redom,izneseš svoj problem i vjerujem da će se javiti neko ko je imao taj problem sa adekvatnim rješenjem.
A i ovako forumašice otvore novu temu pa se problem riješava,rijetko ko čita sve teme redom,pogotovo što ih ima dosta sa naslovima poput "problem" Šta raditi" "Pomoć".Mislim meni svejedno,samo da je pregledno ne možete reći,nije.

(Odgovor članu Lana 84)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neorganiziranost!
11.6.2010 1:26:24   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Lana 84

A i ovako forumašice otvore novu temu pa se problem riješava,rijetko ko čita sve teme redom,pogotovo što ih ima dosta sa naslovima poput "problem" Šta raditi" "Pomoć".Mislim meni svejedno,samo da je pregledno ne možete reći,nije.

 Ja sam na cijelom forumu nasla samo jednu takvu: http://www.ringeraja.hr/forum/hitno_molim_pomoc/m_514932/tm.htm  A ovo pao je ovdje, pao je ondje....svatko zasluzuje da se individualno komentira njegova situacija, pa uopce ne vidim u tome nikakav problem. Ionako se teme periodicki brisu kad zastare. Kome je ovaj forum nepregledan, ima ih drugih koliko vas volja i ja uopce ne vidim smisao ove teme na primjer....I dalje kategoricki tvrdim da je ovaj forum vrlo pregledan. Ako je moje dijete uspjelo naci temu koju je trebalo od prve, onda valjda moze i pismen odrasli covjek.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lana 84)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: neorganiziranost!
11.6.2010 7:56:36   
Zvonki
Ne smatram da je RR neoranizirana.
Teme tipa - pala je , izašao joj zubić, boli nas ruka i sl. su istina česte, ali baš iz tih razloga naša RR je jedna velika obitelj jer gotovo sve jedna o drugoj znamo i na taj način produbljujemo svoje "virtualno prijateljstvo"! Svaka od korisnica ima pravo napisati otvoriti svoju temu, ne vidim zašto te to smeta user posted image

Nije loša ideja otvoriti jednu temu na kojoj pišemo SVE o određenim stvarima, tipa kako sam ja otvorila našu tužionicu jer sam shvatila da svakodnevno barem jedna od nas otvori temu u kojoj se na nešto žali. Pa da smanjim otvaranje tema sam otvorila tužionicu.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Lana 84)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: neorganiziranost!
11.6.2010 9:12:26   
njanja
Biti ću bezobrazna, ali netko tko ima 10 objava kaže da je RR neorganizirana???I zašto ne bi bilo 1000 tema....ja ono malo vremena što imam, neda mi se tražiti da li ta tema već postiji na raji od pred 2 godine pa onda lijepo otvorim novu temu....na kraju krajeva, ako te određeni pojmovi interesiraju uguglaj pojam + ringeraja pa ćeš dobiti temu s odgovorima...

< Poruku je uredio njanja -- 11.6.2010 9:16:35 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neorganiziranost!
11.6.2010 9:15:15   
njanja
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A ovo pao je ovdje, pao je ondje....svatko zasluzuje da se individualno komentira njegova situacija, pa uopce ne vidim u tome nikakav problem. Ionako se teme periodicki brisu kad zastare. Kome je ovaj forum nepregledan, ima ih drugih koliko vas volja i ja uopce ne vidim smisao ove teme na primjer....I dalje kategoricki tvrdim da je ovaj forum vrlo pregledan. Ako je moje dijete uspjelo naci temu koju je trebalo od prve, onda valjda moze i pismen odrasli covjek.
 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neorganiziranost!
11.6.2010 9:24:50   
Krky
Meni je Raja ko slikovnica i baš mi je zanimljiva, Pa nemre sve bit savršeno, a i bilop bi dosadno

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neorganiziranost!
11.6.2010 9:50:26   
nemammaste
Ja sam uvijek samo čitala forume i kad me nešto zanimalo tražila preko googlea,na gotovo sve se nađe odgovor.Prvi put sam dobila želju prijaviti se baš tu...Sad "meljem" ko navijena i baš mi je fora RR! user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neorganiziranost!
11.6.2010 10:44:59   
Lana 84
Drage cure,pa što se odmah palite...ja napomenuh da mi nije namjera nikog vrijeđati....ali eto vi to tako shvatile.
A ti draga tikice nikako da skontaš o čemu ja govorim...sad ako ne upali onda crtam user posted image Nije stvar u tome da ja nisam mogla neku temu pronaći,nema potrebe da vrijeđaš,otvorila sam je i ja kada mi je trebalo,ali SAMO sugeriram da bi bilo preglednije da nije toliko sličnih tema....i neko reče brišu se kada zastare,e pa je li ne bi bilo bolje da postoji jedna tema na kojoj svi pišu uvezi istog ili sličnog problema,pa će masa dobrih i korisnih savjeta ostati na toj temi i pomoći će i drugima,i opet će se svačija situacija individualno komentirati,a ovako se i savjeti obrišu i vječno hajmo jovo na novo?
Samo predlažem....npr naletih na raznorazne fleke (od jagode,od naranče,na namještaju) i zašto brisati te teme,bolje da u jednoj temi ostanu,pa takvi savjeti stalno zatrebaju.
A tebi koja spomenu mojih 10 postova,opet ponavljam da nisam otvorila temu da bih vrijeđala i bila vrijeđana...šta znači ta rečenica?Jel ja moram imati 100 postova da bih "smjela" pisati na ovakvoj temi?To je privilegija vas starih forumašica?Ma daaaaj...!Ako nemaš šta pametno napisati...zaobiđi!A upravo da ne postoji toliko tema koje ni čemu ne služe,ne bi ni ti morala otvarati novu,već bi za 2 sec pronašla odgovarajuću!
I meni ne smetaju te teme,nije mi problem za sve otvarati novu,ali zaboga bili bi idalje velika obitelj i kada bi se uvelo malo reda...
Eto neko spomenu tu tužionu ili već kako,o tome govorim,ni o čemu drugom...svi se žale na toj temi,nema potrebe otvarati novu,a ne vjerujem da će se forumašice manje poznavati i ne moći produbljavati prijateljstvo samo zato što se piše sad na jednoj temi....user posted image

< Poruku je uredio Lana 84 -- 11.6.2010 10:47:46 >

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!