|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hitno molim pomoc
5.6.2010 16:30:20   
dmtdmt
7.4 sam imala spontani i doktor mi je dao doznaku za taj mjesec i rekao da ona ide u moju firmu i tako sam uradila.isto tako je bilo i za peti mjesec,medjutim sad vidim da sam to trebala nositi u hzzo.pitanje je sad mogu li ja odnijeti doznake za 4 i 5 mjesec i da mi bude isplacena naknada za te mjesece,molim vas pomozite jer mi je hitno
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
5.6.2010 16:59:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dmtdmt)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hitno molim pomoc
5.6.2010 18:37:18   
dmtdmt
joj cvrcak nemam strpljenja cekati ponedjeljak,bojim se da cu izgubiti naknadu a stvarno mi je potrebna.pa sam mislila da neko zna ovdje

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hitno molim pomoc
5.6.2010 18:42:10   
lee
odnesi papire ali ako si zakasnila oni ti neče isplatiti naknadu...tako je meni bilo.kad sam išla na komplikacije...predala sam prije 20tog u mjesecu..a oni su primali papire do 10.i tada rade obračun...naravno ostala sam bez nakanade...probaj napraviti...ali mislim da ti neče isplatiti...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu dmtdmt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hitno molim pomoc
5.6.2010 20:52:38   
dmtdmt
a joj sta se sad zabrinu.zbog moje nepažnje,ali mislila sam da to sef isplacuje a da ce on tražiti od hzzo-a.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hitno molim pomoc
5.6.2010 22:38:30   
S84
meni su priznali, s tim da mi je isplata isla sa sljedecom... dakle u jednom mjesecu sam dobila za prethodni i za taj sto je bio zakašnjeli.

Meni je kolegica iz računovodstva rekla da ce to odnijeti u HZZO i zaboravila, oni vec obracunali taj mjesec, ja poludila. Odneseno je sve naknadno i bez problema sam dobila naknadu naknadno. To je bilo prije 3 mjeseca.

(Odgovor članu dmtdmt)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hitno molim pomoc
5.6.2010 23:15:46   
dmtdmt
s84 kako me obradova.dala si mi nadu i sad cu lako zaspati pa barem to nebilo tako.nadam se da ce tete biti ljubazne kao tvoje i da ce mi to primiti pozzzzzz nestrpljivo cekam ponedjeljak

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hitno molim pomoc
6.6.2010 9:51:23   
Točkica28
mozes odnijet i bit ce ti isplaceno

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu dmtdmt)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hitno molim pomoc
6.6.2010 10:34:37   
dmtdmt
cure moje HVALA vam puno,neznate kako ste me obradovale.znate li možda može li doktor meni dati duplikat doznake za 4 mjesec jer sad zovem sefa da mi pripremi doznaku a on nema pojma gdje je.joj POLUDICUUUU.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hitno molim pomoc
6.6.2010 11:49:40   
S84
lijepo objasni doktoru sto je bilo, ne vidim razloga da ti ne da duplikat.
Sumnjam da je netko izgubio pravo na naknadu jer je izgubio doznaku ili po njoj prolio kavu :-) bit ce to ok ja mislim user posted image

(Odgovor članu dmtdmt)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hitno molim pomoc
7.6.2010 13:15:47   
Bebys
dtm dtm javi kako je proslo...

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hitno molim pomoc
7.6.2010 15:39:36   
dmtdmt
JUHUUUUU cure moje bila sam u hzzo i rekli su mi da ce mi biti isplaceno sve sad 20.6.Kako sam sretna!!!!!Hvala vam na rjecima utjehe  user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hitno molim pomoc
7.6.2010 15:43:35   
ninolina
user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dmtdmt)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: hitno molim pomoc
7.6.2010 17:02:55   
cuba
IZVORNA PORUKA: dmtdmt

JUHUUUUU cure moje bila sam u hzzo i rekli su mi da ce mi biti isplaceno sve sad 20.6.Kako sam sretna!!!!!Hvala vam na rjecima utjehe  user posted image user posted image user posted image


Odlično user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu dmtdmt)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: hitno molim pomoc
7.6.2010 17:51:12   
S84
super! E da bude 20og da ne kasni kao i prošli mjesec :-)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!