|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nema se para
20.7.2009 11:32:54   
trudnica87
hej curke,moram vam se pojadat.ja i mm smo u krizi da nevidim nikakvo rjesenje.dakle,on ima dijete iz prvog braka za koje placa veliku alimentaciju i sad mi imamo pravo da se to smanji ali naravno treba pokreniti sud a jedna parnica je 900 kn.imamo auto na kredit..ja trebam roditi pocetkom 11 mjeseca i mi nismo jos nista kupili za naseg malog andela jer nemamo odakle.cure stvarno neznam kako dalje.on radi dan i noc i opet se nemozemo pokreniti s jednog mjesta.zivimo s njegovima,tata mu je u vojnoj mirovini a mama u njemackoj a nista nam ne pomazu..izludic cu
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nema se para
20.7.2009 11:39:20   
dominik
oni ne zele pomoci ili ne znaju da vam pomoc treba? ako ne zele nabavila bi stvari za bebu od prijateljica, rodbine, mozda netko zeli nesto i pokloniti...sud bi svakako pokrenula jer to se mora rijesiti...znam koliko znaci 900 kn kada ih nemas ali ako ne pokrenete to svakim mjesecom cete biti u jos vecoj gabuli...ako ista treba...od robice ili opreme javi se...tu smo i sigurno ce se naci ponesto...znam da svaka mama zeli novo za svoju bebu ali to su ionako preveliki troskovi koji su vjeruj mi nepotrebni

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nema se para
20.7.2009 11:41:25   
Duve
Joj di si pokrenula tu temu, zlo mi je od financija user posted image  kad se sjetim da danas već pola plaće (ako sjednu komplikacije) moram "bacit" na kredit, diners, muž za najam stana, račune, a još 1.8. idemo na more.... u minusu sam do grla

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nema se para
20.7.2009 11:43:28   
Anoniman
Slobodno se javi za robicu, oni najmanji brojevi se brzo prerastu i ostanu skoro ko novi. Skupit ćemo ti nešto! Kad budeš znala spol, napiši, ja imam 3 cure, pa je uglavnom rozo... user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nema se para
20.7.2009 11:45:04   
dominik
ja imam i musko i zensko...a i krevetic jedan ako zatreba...i nosiljka/as...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nema se para
20.7.2009 11:46:05   
Anoniman
Cure drage, svi smo mi u financijskoj gabuli... mm sam radi, plaću potroši unaprijed na karticu i svaki mjesec nam fali da ju pokrijemo, igramo se mađioničara... ali uvijek se dragi Bog pobrine nekako da to riješimo. I još smo živi. user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nema se para
20.7.2009 11:48:20   
FIONA
trudnica ak se smije znati iz kojeg si mjesta pa da se znamo javiti ak kaj nađemo..jel ako si mi na jugu dalmacije teško da ti bum osim busom kaj mogla poslati a curke iz tvog kraja možda mogu....inače za bebača ne bu ti niš falilo...moj savjet pročačkaj po oglasu...ja sam na bjemu našla kindač nov novcat nekorišten samo sklopljen i rastavljen za samo 500 kn a takav je u dućanu bio za 2800!!!...sve sam nabavila najjeftinije kaj sam mogla nači i još se snalazim ali imamo sve...buš se snašla samo bez panike! user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nema se para
20.7.2009 11:50:35   
dominik
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Cure drage, svi smo mi u financijskoj gabuli... mm sam radi, plaću potroši unaprijed na karticu i svaki mjesec nam fali da ju pokrijemo, igramo se mađioničara... ali uvijek se dragi Bog pobrine nekako da to riješimo. I još smo živi. user posted image


slazem se sa tobom...ali to je jos jedan razlog vise da se pomogne kada nekome zatreba...slanje busom ne ispadne vise od 30-40 kn a prevezu ti pol sobe ak trebauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
20.7.2009 11:55:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nema se para
20.7.2009 11:56:06   
trudnica87
svekar mi ima ljubavnicu necete vjerovat covjek od 65 godina i sva mirovina ide toj zeni,a svekrva u njemackoj sam obecava a nista neispunjava.prvo je rekla da ce za m prvo djete ona placati alimentaciju i nista od toga da ce nam pomoci ovo i ono i nista.zivimo s njima i oni placaju rezije a u kucu nista nekupuju to kao mi moramo.a odakle da kupim kad nemam od cega.od place nedobijemo skoro nista van.neznam sta da vam kazem.user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nema se para
20.7.2009 11:57:31   
trudnica87
ja sam iz jednog sela kod osijeka,beketinci

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
20.7.2009 12:00:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu trudnica87)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nema se para
20.7.2009 12:02:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilivana

draga moja, moja svekrva ima penziju više nego ja plaću, a nikad da bi kaj kupila i pitala da li nam kaj treba. a sebi kupuje same fine i skupe stvari.... to su ti takvi sebični ljudi, kji gledaju samo sebe i svoje potrebe.... napiši negdje listu kaj ti treba za bebicu, pa nekaj budemo skupile, je l tako žene?


može, to je dobra ideja lilivana! user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nema se para
20.7.2009 12:02:04   
dominik
da da imaju a trose na user posted image bar se to tebi tako cini sa tvog gledista...ja bi posudila od mmame 900 kn neka rijesi prvo tu alimentaciju i onda polako krenula u nabavku stvari za bebu...napisi temu kaj bi ti trebalo i vec bu se naso netko na forumu da to ima...ja uvijek gledam na financije roditelja na nacin da oni imaju pravo trositi na kaj zele...naravno da boli kad nemas a oni rasp...to na sve strane ali eto oni nisu duzni financirati nas...mogla bi ja nabrojati da sam podstanar sa dvoje djece a mtata nikad klincima platio pelene nije dok necakinju jos uvijek financira, pokopao od sogia baku i tako...otisao covjek na karibe za gust a ja kune doma vadim iz kauca...ima toga jos hrpa...ali odlucila sam sama srediti sve kao i do sada tako i dalje...zelim vam srecu i da nadjete vama najbolje rijesenje

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nema se para
20.7.2009 12:05:06   
trudnica87
drage moje,krevetic cu uzeti od tete,kuma je rekla da ce kupiti ormaric,a kao svekrva kolica.robice nemam nista.a sve ovo ostalo kozmetiku,pelene,bocice,dudice moram kupiti.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
20.7.2009 12:06:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nema se para
20.7.2009 12:09:16   
lee
samo se javi imam i ja robice koje je maleni prerastao a nije ni obukao.ma ja sam mu kupila par stvari jer mi je sve susjeda moja draga dala robicu od Filipa malenog i moj maleno obožava njemu robicu jer je fin pamuk.a mi imamo novaca da kupimo djetetu sve pa nismo jer je stvarno bespotrebno kupovati toliko stvari a možeš posuditi od nekoga.dobili smo i krevetič, odličan je nov.

ta dječja robica je jako skupa a neke stvari ni ne iznose...a neke nije ni obukao ...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: nema se para
20.7.2009 12:09:50   
koka
bude se nešto našlo, ja sam dosta podjelila al ima stvari koje su još netaknute pa ako mi pošalješ adresu pošaljem ti.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: nema se para
20.7.2009 12:11:33   
anaxx
IZVORNA PORUKA: lilivana

napiši negdje listu kaj ti treba za bebicu, pa nekaj budemo skupile, je l tako žene?


slažem se, svatko ima nešto.... zajedno ćemo sakupiti sve što ti treba

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: nema se para
20.7.2009 12:12:16   
koka
meni još uvijek daju robicu i za Rokića i sva sreća da daju , jer neznam kako bi inače uspijeli.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: nema se para
20.7.2009 12:14:34   
lee
meni je susjeda moja draga dala robice za malenoga za jesen i zimu tako da sve imam..a čeka me još..ko bi sve to kupio....kad su cjene visoke...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: nema se para
20.7.2009 12:15:55   
trudnica87
ma joj cure hvala vam ali mi je glupo i neugodno da mi dajete.samo sam se morala nekome izjadati da mi bude malo lakse.jako ste mi sve drage..user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: nema se para
20.7.2009 12:18:03   
Anoniman
draga, ne treba ti biti neugodno, nama to ionako stoji što su djeca prerasla. Zašto bi stajalo ako nekome može poslužiti?

(Odgovor članu trudnica87)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: nema se para
20.7.2009 12:20:51   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: trudnica87
ma joj cure hvala vam ali mi je glupo i neugodno da mi dajete.samo sam se morala nekome izjadati da mi bude malo lakse.jako ste mi sve drage..user posted image


ne treba ti biti niti glupo niti neugodno... nisi prva, a nadam se niti posljednja za koju "radimo akciju"... mi smo tu jedna za drugu, i da se zajedno veselimo i da se zajedno pomažemo.. ako ti je neugodno ovako na temi, javi se curama koje su se ponudile na pp i sigurno ćeš si olakšati nadolazeću situaciju. Svima nam je neugodno tražiti, ali ne treba biti... jer trudna si, očekuješ svoje dijete i trebaš mu zdrava, nasmijana i zadovoljna, a to nećeš biti ako se opterećuješ brigama i problemima za koje postoji rješene. Slobodno se javi na pp (i meni) pa ćemo se mi organizirati i poslati ti paket. user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: nema se para
20.7.2009 12:26:08   
natalijax
u draga teska situacija strasno sto ti ne pomazu bumo nekaj smislili za robicu javi koji je spol kad budes znalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sto se tice svekra joj kak ga nije sram strasno preca mu ljubavnica nego unuce

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

izlaze li vasi muzevi bez vas?
mlada mama



da (28%)

ne (38%)

ponekad (33%)


Broj svih glasova: 60

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!