|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:26:24   
m600
evo cure moje kao što sam i obećala svoju porođajnu priču...
kao što već znate moja malena je "kasnila" 2tjedna po njihovom a stigla je točno na moj očekivani datum...
u petak ujutro sam išla na ctg i osjećala bol u jajnicima,malo jaču nego inače ali ništa posebno...na pregledu sam to rekla doktoru koji mi je rekao da se vjerovatno maternica priprema i da nije ništa jer ctg ne pokazuje trudove veće od 20...
cijeli dan me tako poboljevalo i oko 8 na večer sam osjetila jedan mali grč,pa u 9 ponovno....otišla sam leći i u 'pola 11 su me probudili grčevi...ništa nije dolazilo iz leđa kako su mi opisani trudovi..mislila sam da su pripremni ali su postajali sve češći i češći....
odlučila sam krenuti u bolnicu iako sam mislila da to nije ništa...došla sam u rađaonicu u pola 1 i doktor kad me pregledao je rekao da sam već pola puta prešla....otvorena više od 5cm....nisam mogla vjerovati...napokon ću postati mamauser posted image user posted image user posted image user posted image
probušio mi je vodenjak,klistirali su me i stavili u boks te doveli mi mog dragog....slušali smo otkucaje naše petrice na ctg-u i veselili se svakom trudu jer je značio da će što prije stići naša beba....
otvarala sam se lijepo,sve dok nije došlo na 8 cm....onda je zastalo (bilo je negdje oko 4 h ujutro)
trudovi su postali neizdrživo bolni...sve češći...muž je disao samnom i tepao mi a ja sam urlala i vikala na njegauser posted image
mislim da me čula cijela bolnicauser posted image user posted image user posted image
kad je došlo na 9 cm bolovi su postali još veći i u jednom trenutku sam se ustala sa stola i krenula silaziti (kao odoh ja,odustajemuser posted image ) jedva su me vratili na stol babica i muž.... onda sam rekla babici nek mi izvadi dijete i da hoću na carski...ona je odlučila pomoći mi i prstom otvorila zadnji cm
doktore porooood vikala je
znala sam da sad moram iz sve snage tiskati i da ću uskoro ugledati svoje zlatouser posted image user posted image user posted image user posted image
još malo,ajmo petraaa vikali su svi u rađaoni
odjednom sam čula cap i kmeeee
malo čupavo stvorenje je piljilo u mene....bio je to moj anđeo petra
mm i ja plakali smo od sreće.... cure sve kojima muževi mogu šprisustvovati na porodu definitivno bih preporučila...meni je moj jako pomogao i olakšao mi i što je najbolje ne ljuti se na mene što sam mu skoro vrat polomila u truduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:27:55   
tikica_69
Ajme, ja se rasplaka zeno...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:28:13   
pincirotvajler
prekrasno si to napisala user posted image
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:30:27   
ZVRK
user posted image user posted image user posted image
napokon ste sada skupa,super ti je bilo i nadam se ne jako strašno.




IZVORNA PORUKA: m600

i što je najbolje ne ljuti se na mene što sam mu skoro vrat polomila u truduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




si sigurnauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:33:05   
Nika 24052006
user posted image user posted image user posted image user posted image ,super si to odradila,jel da nije bilo mjesta  strahu?Svaka čast tm što ti je bio podrška...Još jednom,čestitam...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:35:14   
anaxx
lijepa priča, sretno, evo i ja sam se sva raznježila....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:35:24   
mama mery
user posted image user posted image user posted image user posted image

drago mi je da je sve proslo uredu i da sti ti i petrica dobro user posted image
uzivajte zajedno u svakom trenutku svoga zivota i zelim vam puno srece i user posted image i ljepih trenutaka



_____________________________




(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:36:23   
MaTana
i ja se rasplakala...
Predivna prica, a petrica je preslatka


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:36:43   
lee
super,čestitam!

moram i ja svoju napisat...još skupljam hrabrost...jer pokušavam zaboraviti....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:36:56   
mara27
bravo mama!!!!!!
bravo tata!!!!!!!
bravo Petra!!!!!!!!!
čestitam od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:37:15   
Manda
Uuu, i mene si rasplakala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najljepsi zvuk je tapa tapa tap kad moje dijete trci po stanu..

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:37:39   
božica
e super priča
rascmoljila sam se


uživaj doma i ljubni curku

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:37:55   
Zvonki
Jako slična priča mojoj. Bravo za hrabru mamu i prelijepu Petru. I prekrasno si napisala sve, pogotovo ovaj dio:

znala sam da sad moram iz sve snage tiskati i da ću uskoro ugledati svoje zlatouser posted image user posted image user posted image user posted image
još malo,ajmo petraaa vikali su svi u rađaoni
odjednom sam čula cap i kmeeee
malo čupavo stvorenje je piljilo u mene....bio je to moj anđeo petra
mm i ja plakali smo od sreće.... cure sve kojima muževi mogu šprisustvovati na porodu definitivno bih preporučila...meni je moj jako pomogao i olakšao mi i što je najbolje ne ljuti se na mene što sam mu skoro vrat polomila u trudu

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:38:19   
troubled
i ja plačem ko kišna godina....
prekrasno, prekrasno, prekrasno...... user posted image user posted image user posted image

bravo, mama, bravo tata, bravo petra user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:41:07   
elle1
BRAVO ZA VAS!!!!!!!jos jednom velike cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:42:10   
anaxx
...sad sam pogledala slike,
Petra je prekrasna i ista je mama!!!


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:46:07   
m600
hvala vam cure svima punoouser posted image
nije bilo mjesta strahu....samo velika želja da se sve što prije završi i da dobro prođe...
ekipa u rađaoni je bila fenomenalna...svaka častuser posted image user posted image user posted image user posted image
zvrk nadam se da nije ljutuser posted image user posted image user posted image drži ga još euforija


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 13:57:19   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: m600

zvrk nadam se da nije ljutuser posted image user posted image user posted image drži ga još euforija


samo sam provjeravalauser posted image

sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:06:09   
bomboncic02
Prekrasan događaj i neznam zašto ali se uvijek rasplačem na ovakve priče..
Iskrene čestitke još jednom malenoj obitelji, neka vam je sa srećom..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:07:52   
karoca
ČESTITAMO JA I KATARINA!user posted image
Sad sam pogledala slike, stvarno ti dosta sliči, odma se sjetim moje Katarine i 08.04.kad je došla na svijet samo je moj porod bio na jurišuser posted image


_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:28:05   
ejmama
Drago mi je da jesve tako dobro prošlo, još malo pa će ti pjevati kao meni moja sad u kolicima.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:31:11   
Thea
Prekrasno napisano!!!user posted image user posted image

A ovaj dio me sjetio na to koliko si prije par dana bila u strahu kako će ti biti neugodno vikati  i dati nekome da te dira"dolje" -ja sam urlala i vikala na njega
mislim da me čula cijela bolnica
kad je došlo na 9 cm bolovi su postali još veći i u jednom trenutku sam se ustala sa stola i krenula silaziti (kao odoh ja,odustajem ) jedva su me vratili na stol babica i muž.... onda sam rekla babici nek mi izvadi dijete i da hoću na carski...ona je odlučila pomoći mi i prstom otvorila zadnji cm-

Sigurna sam da kad si vidjela svoju Petru si pomislila da je ta sva bol vrijedna tog malog anđela.......


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:33:29   
pepeljuga
prekrasno dragauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:34:14   
natalijax
zeno pa ovo je prekrasno,uzivajte u svakoj sekundi sa svojom petricomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: moja porođajna priča :)
30.9.2009 14:43:59   
Kika83
Predivno draga, izmamila si mi suze na očiuser posted image
Napokon si dočekala svoju Petricu i uživajte u svakom trenutkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image nadam se da ču i ja jednog dana ovakvu priču napisatuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!