|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mlada mama treba pomoc
15.11.2010 16:28:43   
marioneta
molim vas ako netko nesto zna da pomogne...e ovako...ja i zarucnik nismo vjencani i citala sam da moramo negdje otici da on prizna bebu pa me zanima gdje,kako to napravit...zivim u dubravi u zg i neznam ni gdje da idem ni sta da radim...i danas sam se isla upisati kod nekog ginekologa međutim on nije primao vise pacijentice pa jel netko zna neku po mogucnosti ginekologinju koja prima pacijntice u blizini dubrave...hvala puno
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 16:49:49   
Nika 24052006
Joj,znam da su moji susjedi(isto nevjenčani par) išli nešto u sud,pa je on morao,hajmo teko reči,dati usmenu izjavu o posvojenju djeteta.Ne znam točno,ali se mogu raspitati.Možda je kod njih drugačije,jer je majka maloljetna.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 17:23:55   
pincirotvajler
user posted image user posted image  dobrodošla
probaj nazvati u domu zdravlja borongaj,moja giine u maksimiru uvijek šalje nove pacijente tam jer ona više ne prima
nađi na netu br
za prijavu neznam

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 17:46:03   
mali_f
Kad idete prijaviti dijete kod nadležnog matičnog ureda - reći će ti u bolnici koji je jer bolnica prijavljuje dijete - on i ti potpisujete izjavu da je on otac tvog djeteta i da mu daje svoje prezime te da se ti s time slažeš. Nikakav sud ili nešto slično...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 18:39:49   
Točkica28
grižanska, dom zdravlja

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mali_f)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 22:09:05   
pikachu
Ne znam ti za ginekologa, ali za prijavu djeteta ćete oboje (kao i kod vjenčanih parova) otići u matični ured kada se dijete rodi (u roku 30 dana od rođenja) gdje ćete potpisati i ispuniti sve iste papire kao i vjenčani parovi osim što otac mora još jednu izjavu potpisati (nikakav suduser posted image user posted image user posted image user posted image )...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 22:09:18   
mariola
IZVORNA PORUKA: mali_f

Kad idete prijaviti dijete kod nadležnog matičnog ureda - reći će ti u bolnici koji je jer bolnica prijavljuje dijete - on i ti potpisujete izjavu da je on otac tvog djeteta i da mu daje svoje prezime te da se ti s time slažeš. Nikakav sud ili nešto slično...

točno user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mali_f)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 22:22:24   
BruMa
IZVORNA PORUKA: mali_f

Kad idete prijaviti dijete kod nadležnog matičnog ureda - reći će ti u bolnici koji je jer bolnica prijavljuje dijete - on i ti potpisujete izjavu da je on otac tvog djeteta i da mu daje svoje prezime te da se ti s time slažeš. Nikakav sud ili nešto slično...

Da,nikakav sud.
Za doktora ne znam,mislim da moja isto ne prima više(u Švarcovoj)

< Poruku je uredio BruMa -- 15.11.2010 22:23:26 >


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mali_f)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 22:46:52   
Nika 24052006
Ovi moji su išli na sud,ali je majka djeteta maloljetna,pa su druge procedure.Pitala sam danas.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 22:52:41   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: mali_f

Kad idete prijaviti dijete kod nadležnog matičnog ureda - reći će ti u bolnici koji je jer bolnica prijavljuje dijete - on i ti potpisujete izjavu da je on otac tvog djeteta i da mu daje svoje prezime te da se ti s time slažeš. Nikakav sud ili nešto slično...

I ja mislim da ide nekako ovako user posted image

(Odgovor članu mali_f)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 23:05:36   
marioneta
hvala puno drago mi je sto ne moram sad nista obavljat jer mi se ni mrdnut ne da user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mlada mama treba pomoc
15.11.2010 23:07:40   
marioneta
tockice a jel znate ime doktorice u grizanskoj?

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mlada mama treba pomoc
16.11.2010 4:53:15   
nina2108
Bok dobrodošla
Ovako ja sam ti iz dubrave u grižanskoj imaš 3  ginekologa  dr.tomić,dr. dumančić i dr martinović ili marinović neznam točno.Ja sam se kontrolirala i u poliklinici harni oni su u dankovečkoj

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mlada mama treba pomoc
16.11.2010 13:25:34   
skorodolazi beba
mi smo nevjencani i nikakav sud nije potreban...

evo prije 4mj.smo isli upisivati drugo djete,samo se ode u maticni ured (kao i vjencani ljudi) jedino sto ce ti zarucnik morati potpisati da je njegovo djete...

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!