|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rođeni u novinama
13.7.2010 16:03:31   
danery
IZVORNA PORUKA: uciteljica

Kod nas je jedna mama tužila bolnicu jer su dali njene podatke u novine (ime, prezime nje i djeteta kao i datum kad je dijete rođeno, te njihovu sliku). Od tada nažalost nikoga više neslikaju i ničije podatke ne puštaju van. Šteta jer su meni to lijepe vijesti.


user posted image user posted image user posted image user posted image svašta....prvi put za ovakvo što čujem...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
13.7.2010 16:16:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rođeni u novinama
13.7.2010 16:16:42   
cuba
U Slobodnoj dalmaciji neko vrime uopće više nisu objavljivali tko je rodio / rođen, evo zadnjih par mjeseci vidim da budu roditelji sa bebom (slika) na izlasku iz rodilišta (tko hoće) inače ne objavljuju sve rođene.  Ja nemam za R...
Inače mi je to super, moji roditelji imaju od mene i sekeuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rođeni u novinama
13.7.2010 18:08:42   
Thea
Nas su slikali kad smo izlazili i to je bilo u Vjesniku nakon 3 dana slika i članak...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rođeni u novinama
13.7.2010 19:23:21   
Anoniman
bili smo svaki put, ali samo u onom stupcu gdje su nabrojane mame. To mi je baš fora! Šteta što više nema...

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rođeni u novinama
13.7.2010 19:48:00   
katy mama
nemam ni ja iz ST nazalostuser posted image !a bas sam bila bijesna na mm jer nije uzeo novine,kad gazdarica kaze-oni uzimaju slobodnu svaki dan da nema vise-eto opet je pocelo

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rođeni u novinama
13.8.2010 12:20:16   
AntonijaV
Naša slika je isto objavljena u Slobodnoj, dan nakon što sam izašla iz rodilišta..user posted image user posted image user posted image
I to su izrezali iz novina i mm, i njegovi i moji, čak i neki od prijatelja.. Baš mi je lijepo to vidjeti, i to je jedna od prvih rubrika koju gledam kad otvorim slobodnuuser posted image  

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!