|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
22.4.2021 13:46:46   
gljiv@rk@
Onda drzimo fige da sto prije dode lijepo vrijeme :)


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 10:54:27   
Tonks
Pocele su nocne more oko poroda i toga🤦‍♀️ pripremi se na to, sanjat ces svakakve gluposti😅


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 11:16:17   
gljiv@rk@
Uh.... sreca pa mi bolja polovica redovno ravna zivce pa ne mislim jos o porodu :D


Kolko jos brojis?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 13:58:37   
Tonks
Ni ja ne razmisljam o porodu kad jos neznam dal cu uspjet ic prirodno il ce 100% bit carski, al snovi su mi top🤦‍♀️

Imam jos pun kufer i 850 do kraja😂😂 kad te sve boli ko mene, krenuvsi od pubicne kosti i prepona do kicme zbog konstantnog lezanja, onda nikad kraja. Al sluzbeno sam 29 tt

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 14:05:21   
gljiv@rk@
Hahahahhahaha... a ja se vec uplasila da sam nesto pobrkala.... znam da si cca mjesec i pol vise od mene... pa rade da provjerim :)


Na svu srecu mene samo lijenost pere... i evo zadnjih par dana mi fali zraka... kao da si predihavam stalno... ostalo sve 5

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 14:13:45   
Tonks
Tak ti se beba namjestila da nemas zraka. Moj je cijelo vrijeme dolje nisko tak da meni mjehur i crijeva nastradavaju😅 jos mi samo fali to da nemam zraka🙄 E danas mi stiglo ono od Violete kaj sam ti link poslala. Najvise sam se veselila kutiji za pelene, to sam gledala dok je stariji bio beba i nikak si nabavit


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 15:23:30   
gljiv@rk@
I jesi zadovoljna??


I mene je ta kutija za pelene zaintrigirala... al kad jos nisam na cisto hocu li kupit prematalicu ili neku komodu pa samo gore staviti podlozak nisam ni sigurna da mi treba kutija :D
To je kad sam jos neodlucna :)
Btw.mi smo danas prvi puta slusali klasiku... i moram ti priznati da mu se svida... tako se fino umiri dok Mozart svira :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 15:35:30   
Tonks
Sve kaj je u tom paketu bi kupila ovak i onak. Kutija za pelene mi je fora jer sam ju htjela i sad pelene nece bit u vrecici u kojoj su inace nego u tome i super mi je to. Samo kaj neznam kam cu ju tocno stavit, al stignem razmislit. Ja imam komodu za presvlacenje jer nismo imali ormar za robicu pa mi je dobro doslo.

Bravo za Mozarta, tak sam i ja Patriku stalno pustala, a i ja volim klasicnu glazbu. Ovom sam pustala samo jednom i lupao je stalno i sad neznam dal mu se to kao svida ili ne. Bas kak vele, sa prvim sve po knjigama radis, a s drugim se pola toga ni ne sjetis😅

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 15:57:40   
gljiv@rk@
Ah... za sad se drzim onoga da radim ono sto meni pase :D
Ma i ja razmisljam tako o komodi... da odmah dobijem i taj prostor za odlaganje... a bumo vidjeli kaj bude na kraju... ima jos vremena

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 16:34:47   
Tonks
Tak je, ti najbolje znas kak i kaj.

E Twistshake ti sad ima dobre popuste ako ti nesto treba. Ja sam gledala dude, al me postatina ispadne vise od suda tak da sam odustala 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
23.4.2021 17:01:08   
gljiv@rk@
Thanx... bacit cu oko ;)



(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
26.4.2021 23:57:49   
gljiv@rk@
Evo da javim... napravila danas OGTT...izboli su me strasno...al je zato nalaz super...tako da sam zadovoljna :D
I isla sam s bakom potraziti tetra materijal i onaj za gazu....i u cijelom gradu nema tetra materijal...morati cu u Zg pogledati.... za gazice smo kupili....tako da bar nesto napravljeno :)
A kako si ti?

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 8:19:43   
Tonks
Bravo za dobar OGTT 😁😁Negdi sam vidla stranicu na faceu i ducan s tim materijalima, al ubij me sad pojma nemam kak se zove. Kod mene u principu nista novoga, prepone i dalje bole, zbog toga se gegam ko pingvin i svi me zezaju😅 zgaravica pece od jutra do sutra i tak.  Prekjucer je mali imao nekakav tulum da sam mislila da ce ispast van kak se cudno namjestio i gurao me. I to je to. Cekam 10.5. da odem na kontrolu da vidim kaj je s posteljicom i to je to. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 10:43:13   
gljiv@rk@
Uh...vec dugo imas zgaravicu? Ja jos nista na svu srecu :)



(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 11:13:17   
Tonks
Imala sam ju na pocetku skupa sa mucninama i onda je u jednom periodu prestala i onda opet pocela sa negdi 18, 20 tt, nisam sad tocno sigurna. Rjesavala sam to s bademima, ali vise ne pomazu, pa mi muz kupio Rennie tablete za zvakanje, al i to je kratkog vijeka. Tak da sam se sad naucila zivjet s tim da me stalno pece🤷‍♀️🤷‍♀️

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 14:16:41   
gljiv@rk@
Mene jako rijetko muci zgaravica...al sam otkrila da mi onda pomaze sladoled.... em je fino hladno...em je luznato pa neutralizira kiselinu... probaj s tim... :)


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 15:58:57   
Tonks
Mislis da nisam? Svasta sam probala, jedino mi soda preostaje, a to mi se nekak nece bas 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 16:02:26   
gljiv@rk@
Da...sodu nikad nisam probala :/

Za sad mi je jos ok...tako da drzim fige da sto duze bude tako :)
E...napisala si da si ti narucila tetra pelene... gdje i koja je cijena bila?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 16:49:17   
Tonks
Preko Ethreala sam narucila i bile su 12,5 kn komad cini mi se. Na popustu su tad bile, neznam dal jos uvijek imaju popust. Svasta sam nesto narucivala pa neznam vise kaj je kolko kostalo😅


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
29.4.2021 21:25:16   
gljiv@rk@
Ok.... tolko da znam kak se krecu cijene.... i gdje valja ;)


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
30.4.2021 12:30:50   
Tonks
Zadovoljna sam kvalitetom, bolje su nego one kaj sam prije imala, ko da su gusce tkane il tak nekak. A kak to da bi kupila? Nemres materijal nac da baka sasije? 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
30.4.2021 15:12:23   
gljiv@rk@
Nigdje materijala ni za lijek... a ovo kaj sam nasla na netu da mogu naruciti...ispadne mi cijenovno isto kao i da sam gotovo uzela... nekih 11-13 kn/kom.

Al jos gledam...a cekam sad i ovaj online sajam mame i bebe.
Inace...u zg se otvara Elbi ljekarna...ona kaj sam ti pricala da imaju dobar poklon za trudnice...pa vidi

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
10.5.2021 13:46:14   
Tonks
Evo mene s pregleda. Sve je super, malac je 1630 g, vec okrenut prema dolje. Slala me danas i u trudnicku ambulantu da me imaju u evidenciji zbog posteljice koja je i dalje nisko. Al tjesi me kaj su rekli da cak i postoji mogucnost vaginalnog poroda, a ne carskog. Kolko sam se priredila na carski tolko me i strah toga. Vidjet cemo kaj bude, sljedeca kontrola za 2 tjedna. Mislim da cu do kraja tak ic svaka 2 tjedna🤷‍♀️


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
11.5.2021 0:19:01   
gljiv@rk@
Pa odlicno! To su dobre vijesti! ;)


Ja sam za vikend svratila u onu ljekarnu kod Arene... i fora im je paketic...ako jos nisi otisla navrati ;)
Mi u petak idemo na pregled pa cemo vidjeti kaj dalje

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
12.5.2021 10:40:40   
Tonks
Nije mi to nikak usput, al cu vidjet mozda nekoga i posaljem po to. S obzirom da moram mirovat ja sigurno necu ic.

Javi kaj si obavila na pregledu😊

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!