|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.9.2020 10:33:21   
PinkyFunkyBirdy

user posted image

user posted image Lagertha ---------------- 21.01.2021. user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy ------ 22.02.2021. user posted image user posted image
user posted image Breskvica55 ------------ 27.02.2021. user posted image user posted image
user posted image katy1503 --------------- 20.03.2021. user posted image
user posted image mamice ----------------- 26.04.2021. user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.9.2020 10:37:04   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam puno drage moje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svakako će biti zanimljivo imat malu curicu nakon dva dečka. user posted image
Već vidim kako ću kupiti hrpu robice jer je slatka, a pitanje je dal će to stići iznositi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
9.9.2020 15:17:22   
katy1503
Pinky, odmoriti ces se sa curkom:)
uzivaj, i polako...:)

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
10.9.2020 6:41:52   
Snjeguljica_83
Pinky, cura!!!! ❤️ Čeeeestitam!🤩🥰😍Vidjet ćeš razliku.😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
10.9.2020 6:43:59   
Snjeguljica_83
Sad dok vas čitam, sjetila sam se da sam sanjala sam trudna i da se beba micala! 😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 12:55:14   
Breskvica55
Bok, cure. Moze pomoc? Cekala sam 4 tj pregled ko ozebli sunce i evo kako je izgledao.

Gledala me vaginalno. Tamo vidim crl 14 tjedana i 4 dana, a ja sam 16+3 i znam tocno dan ovulacije i zaceca. Dosad je bilo odstupanja, ali tipa dan, dva. Ali 2 tjedna??? I zar se mjeri crl u 16 tjednu? Ja sam negdje citala da to mjere prvih 12 tjedana. Je li to tocno? Ona proca onako sebi... ne moze se sondom bas izmjeriti to cemo sljedeci put preko trbuha sve. Pa ja pitam jel sve u redu. Ona onako evo sad cemo glavu, vidim pise 16 tjedana pa trbuh djeteta, to sam vidjela cm, ali ne znam koliko. Po njoj sve ok. Upisuje tamo nesto spominje nakakav clanak, al nesto nije omeksano. Ja pitam sta znaci to clanak, ona onak nista tebi bitno, to je meni. Kaze sve ok, beba raste, terapija ista, utrogestan, unjereno mirovanje, vidimo se za 4 tjedna. 
Molom vas recite mi je li ovo ok ili da idem privatno?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 13:31:10   
PinkyFunkyBirdy
Breskvice, to je sve ok. user posted image
Moji dečki su obojica bili po mjerama veći za 2 tjedna skoro kroz cijelu trudnoću (na kraju je prvi stvarno bio velika beba, a drugi nije), a kod socijalnih ginekologa ti je obično loš UZV i neda im se čekati da se beba namjesti kako bi bilo najbolje pa kad mjere onda im UZV pokaže po toj mjeri koliko bi to bilo tjedana trudnoće, a i pošto su to još maaaale bebice svaki milimetar ti na kraju ispada dosta u danima trudnoće. CRL ti se mjeri do negdje 20. tt tj. sve dok se UZV-om odjednom može vidjeti cijeli taj dio bebe. Nakon toga je bebica prevelika pa se obično mjere dijelovi tijela. user posted image
Ovi članci su vezani uz cerviks i bitno je da nisi otvorena.
Ajme ti si nam stvarno sva preplašena - nema razloga! Ova odstupanja su sasvim normalna i najbitnija stvar je da se bebica razvija i da nema zastoja, a na to bi ti odmah ginićka odreagirala.
Probaj se smiriti jer ovo sve zvuči super! Opusti se i uživaj u trudnoći! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 13:38:35   
Breskvica55
Jesam, jako stvarno! Ja sam na internetu procitala da se crl mjeri do 12 tjedna ili do 14 jer poslije ne moze kad beba bude skvrcena i ne da se izmjeriti duzina i da se tad mjeri glava, trbuh i bedrena kost i gleda se kilaza pa se tako odreduje napredak. Pa mozete misliti u kakvom sam strahu da mi dijete kasni 2 tjedna. Ja ne znam nista ni o cemu i onda mi bude takav pregled. Ruzno mi je sto me obavila za 5 min i ni sliku nisam dobila ni nista i sad 4 tjedna brige. I jos moram mirovati i svega me strah da mi se svaki dan samo place. 

Razmisljam da odem privatno gdje mi posvete vremena i sve mi lijepo objasne..Hvala ti sto si se potrudila odgovoriti mi i utjesiti me, jako si draga ❤

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 13:39:29   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, hvala na čestitkama! user posted image Dal ti to snovi govore da ideš na četvrto? user posted image

Kako ste mi vi ostale trudnice? Kad idete opet na preglede? Možda da i za preglede složim listu pa je lakše pratiti.
Ja ću tamo negdje u tjednu od 5.10.

Inače sam prehlađena jer mi je manji klinac od prošlog tjedna neki šmrkav i što nisam ja pokupila. Nije ništa drugo jedino mi je nos zaštopan za poludit. user posted image A da barem ne unosim hrpu vitamina svaki dan u sebe. Ah! Proći će i to. user posted image
Osjetim bebicu neke dane više, neke manje, ali djeluje mi još uvijek jaaaaako nisko (a buša ogromna). user posted image Ja dragam oko pupka, a bebica se javlja dolje ispod ruba gaćica. Moguće da tamo najviše osjetim jer je taj dio najviše stisnut s rubom hlačica i gaćica. user posted image Kako vi osjetite svoje mrvice? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 13:48:36   
PinkyFunkyBirdy
Ja ti baš zato i idem privatno kroz cijelu trudnoću. Ovaj ginić kojem idem je savršen i tih 400/500 kn koliko dajem svaka 4 tjedna su ništa naspram svemu što dobijem: ne trebam čekati, dogovorimo se kad mi najbolje odgovara pregled, ljudski pristup, sve mi pokaže, sve objasni, tu je za sva pitanja, kad pred kraj trebam u rodilište na preglede dogovorimo se da ne čekam predugo pa me ili on pregleda ili dogovori sa svojim kolegama, oko poroda brine dal je sve ok i dogovara se s menom što ćemo i kako, .... ma nema šanse da bi išla socijalnoj. Kod socijalne se naručim i opet čekam po 3 sata u čekaoni, vani sam prije nego sam ušla, ništa ne vidi na prastarom UZV, stolac na kojem ležim je puknut, ... ma koma.
K njoj ću samo pred kraj kad trebam papire za rodilište i doznake za porodiljni i već mi je sad muka iako je to još daleko. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 13:51:21   
katy1503
Breskvice, ako ces biti mirnija, otidi privatno negdje, podijeli svoje brige s njim i pitaj da ti malo objasni bolje sve - ipak je prvo...

sto se tice pregleda, moj sljedeci 28.09.2020.tad cu biti 16 tjedana i vec bi se moglo dobro vidjeti sto je ovaj put, jer me ljudi izluduju s pitanjem kojeg je spola - moj feeling je cura al cemo vidjeti...
meni je bolje, nije mi muka vise cijelii dan, sad uglavnom navecer kad sam i umornija...

Pinky, ja jos nista ne osjetim bebicu al valljda ce uskoro...
i kod mene klinci smrkavi ali ja se jos borim...
L i dalje na privikavanju do rucka, bude ok, al kako u grupu jos uvijek dolaze i roditelji sa svojima na jedan dan, svi kolektivno plaču..sljedeci tjedan ce poceti spavati - e to me cist zanima - nema nista, osim mame za uspavljivanje :O - ni duda, ni dekica ni nista - sretno im bilo :P

K ce uskoro imati rockas - i to veliki 5!!!!!! kako vrijeme leti - postala mi je prava cura i odlicna je :)

ja vecinom radim od doma, sto mi i odgovara :)

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 13:56:38   
Breskvica55
Hvala cure. Ni ja ne osjetim nista. 16 tjedana. Sjetila sam se jos da je rekla da je "dinamika dobra". Ona to sve sebi prica, nista meni, ja ko tele tamo.

Ma otici cu, bas to, da se smirim, da mi sve lijepo ibjasne i pokazu. A prijateljica mi kaze da je sigurno sve u redu kad me tak nabrzinu rijesila, da je nest strasno ostavila bi me duze i ne bi me narucila za 4 tjedna tek. Eto i to me tjesi

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 14:02:25   
Lagertha
Pinky i ja ovu trudnoću idem privatno, ali išla sam kod soc po neke uputnice. Plan mi je uskoro opet otići po uputnice za OGTT i još par stvari.
I ja sam svog malog dosta dugo osjećala većinom dole, ali od nedavno ga osjećam i višlje, sa strane pogotovo. Posteljica mi je odozada pa je to isto faktor. Noćas sam se probudila i divljao je baš jako, imala sam osjećaj da mi trbuh vibrira iako ne vjerujem da se vidjelo golim okom. Sinek voli maziti trbuh pa će njemu biti fora kad se počnu udarci i izvana osjećati. Osjećam se ogromno i gegavo. Jedva čekam studeni kad bih vjerojatno otišla na neko bolovanje prije rodiljnog dopusta. Računam da radim još 2 mjeseca. Meni je pregled 6.10.

< Poruku je uredio Lagertha -- 15.9.2020 14:04:29 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 14:36:08   
PinkyFunkyBirdy
user posted image user posted image
Pregledi:

- 28.09.2020. - katy1503
- 05.10.2020.? - PinkyFunkyBirdy
- 06.10.2020. - Lagertha
- 13.10.2020.? - Breskvica55

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 14:50:55   
PinkyFunkyBirdy
Katy, da, ubrzo ćeš saznati dal si u pravu da je u buši curica. user posted image Super da se osjećaš bolje. user posted image
Ajoj, to privikavanje na jaslice. user posted image Kad vodim svoje svako jutro čujem kako ovi najmanji plaču i urlaju .... nije lako ni tim tetama, ali stvarno fascinantno kako ih sve u par tjedana dovedu u red. Bez brige L će spavat kao i svi ostali. user posted image

Breskvice, ako ćeš biti mirnija odi kod privatnika. Imaš pravo na to. user posted image

Lagertha, da, ti nam prva ideš na te pretrage. Ajde baš me zanima kako će biti na OGTT-u. Dal si ga zadnji put dobro podnjela?
Brzo će proći 2 mjeseca pa ćeš malo odmoriti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 15:13:28   
katy1503
Pinky, sto se tice OGTT-a, ja radila jel prije 2 g - meni to uopce nije strasno, jos idem privat u Breyer pa je super..
al kako se L rodio velik (4340 g, 53 cm), prva stvar sto su me pitali kad sam rodila jest da lli sam imala secer a nisam....
jos je on na pocetku imao i nizi secer....
nadam se da ce svima biti OGTT dobar - ja tamo u 12 mj opet:)

Ma znam, svi se naviknu, sto je normalno - sad je jos kad jedan krene plakati, krecu svi :O


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 15:32:51   
Lagertha
Pinky sve je bilo ok u prvoj trudnoci, ali znam da sad ne mora biti ok. Nije me nekako toga strah, glavno da se maleni rodi i da ne bude komoplikacija pri porodu. Dijetu cu izdrzati.


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
15.9.2020 18:12:05   
mamice
Ja sutra imam pregled i to bi bilo 8+2 tt. Uhvatila me takva prehlada da nemogu iz kreveta. Kasljem toliko da me sve strah,nos pun. Vidit cu do cetvrtka ak nebude bolje idem doktorici. Pijem cajeve i med i limun i toliko ga pijem da me uhvatio mjehur boliti valjda sam prekisalila mokracu.

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
17.9.2020 9:46:10   
PinkyFunkyBirdy
Mamice, dal si išla na pregled? Kako je bilo? Čekamo detalje! user posted image
Žao mi je da si bolesna, ali sa svih strana čujem da vladaju te neke dosadne prehlade (pa i mene je jedna zakačila, ali srećom nije prestrašno).

Lagertha, vjerujem da će i ovaj put biti sve ok na OGTT-u. user posted image Dal ti se mužić privikao na ideju da stiže još jedna štruca? Dal je spreman? user posted image

Katy, drago mi je da je i tvoj OGTT bio ok i da si ga dobro podnjela. Sigurna sam da će onda i ovaj biti dobar. user posted image
Ja sam prvi put išla na sv.Duh i tamo su mi 3 puta vadili krv (natašte, pa nakon što sam popila tu otopinu nakon 1h, pa onda nakon 2h od ispijanja). Nakon tog 3. vađenja sam imala osjećaj da ću se srušiti pa sam tražila da legenem u sobi za preglede. Prošli put sam išla u lokalni Dom zdravlja i tamo su mi vadili krv samo natašte i nakon 2 sata. Otopina nije toliko loša koliko su neke žene komentirale samo mi je problem odjednom popiti toliko natašte jer inače pijem pomalo.
Uglavnom, u oba slučaja su nalazi bili dobri.

Ja još malo šmrcam, ali sad mi se kašalj pojačava. user posted image Samo što sam tako umorna zadnjih dana - D je počeo loše sanjati pa već 2 noći me budi plakanjem i onda hodočastim po stanu do njega, pa mu dam malo čaja, pa malo legnem k njemu pa se vraćam u krevet ... uglavnom baš me iscrpi ta noćna šetnja. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
17.9.2020 14:24:28   
mamice
Jucer bila na pregledu sve je ok. Bebac za 5 dana veci po uzv. Uhvatila me i urinoinfekcija pa sam pod antibioticima. Uz prehladu koju prati pun nos i uzasan kasalj sad i mjehur zeza i sve me boli od naprezanja vec.



_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
18.9.2020 11:40:53   
PinkyFunkyBirdy
Mamice, super da bebač i trudnoća napreduju kako treba! user posted image user posted image user posted image
Žao mi je zbog svega što te snašlo user posted image , ali vjerujem da će te antibiotici brzo dovesti u normalu. Samo si uzmi i neki probiotik pa da te ne napadnu gljivice kad se riješiš ovih ostalih bakterija. I drži se! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
19.9.2020 9:37:19   
Breskvica55
Evo da vam javim da sam bila kod privatnika, jako me detaljno gledao i cak na onaj 4d, sve odgovara tjednu tadasnjem, danas sam 17. Pokazivao je i mozak i srce, bubrege, stopala, prste, svw je ubredu, ali je i rekao da se to najbolje vidi na tom anomaly scanu od 18.do 23.tjedna. ja sam kod svoje dokt narucena u 20.


I sve je bilo super i bila sam mirna, a onda sam ne znam kako nasla da se ne smiju jesti salame zbog listerije  a ja u prvom tromjesjecju svaki dan jela parizer koliko me trazilo i to onaj koji mi je rezala u trgovini, a to je kao najopasnije.. Pa sta mislite jel bi se vec vidjelo sto, da sam se ne daj Boze zarazila tom listerijom. Nisam ni slutila da to ne smijem jesti. Znala sam ne smijem kofein, svjeze sireve i to. Nemam nikakve simptome, osim sto tipa dan ili dva nemam stolicu, onda imam ujutro, al onako kasastu i varira joj boja svakako. Mama mi kaze da je to jer pijem puno vode, a inace nisam skoro nista, a pijem isumeci magnezij, al opet nemam stolicu stalno, nekad imam i zatvor. Ja sam toliko umorna od svega. Ako sam ucinila lose svom djetetu, ubit cu se, najiskrenije govorim

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
21.9.2020 9:03:49   
Lagertha
Breskvice, ja mislim da su ti sve ove salame koje se prodaju u npr. konzumu sigurne, a da ti je jedino malo rizično jesti domaće mesne proizvode.

Pinky, mislim da nije user posted image . Nismo još ni pričali o imenu, ali s druge strane se dogovorio s jednom simpatičnom gospođom iz kvarta da nam šeće peseka kad se rodi bebač. Tko bi ga znal!

Kod mene sve po starom. Debljam se ko prava prasica. Mislim da sam dobila do sad već cc 6-6.5 kg. Bebač se javlja često. Bili smo na moru za vikend, jako je lijepo i zrak je predivan. Nisam se kupala, ali mi je bilo i ljepše nego po ljeti.

(Odgovor članu Breskvica55)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
21.9.2020 11:16:37   
mamice
Ja svaki dan jedem prvo kruh i salamu pa kruh i nutellu 🤣 suhog mesa i bureka od sira u zadnjih mjesec dana pojela ko nikad u zivotu. Sve jedem sta mi dodje zelja. Svjezi sir mi prefin i kupim onaj od dukata i mislim da ne bi trebalo biti problema. Suho meso imam od kumova domace i znam da sve provjeravaju. Neki dan sam se najela hrena a i on ko fol nesmije u trudnoci.



_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021.
21.9.2020 11:37:16   
PinkyFunkyBirdy
Slažem se sa curama - u prvoj trudnoći sam pazila na te neke stvari, ali poslije više ne. Jedem što mi se jede. user posted image
Nemoj baš jesti neprovjerene stvari, ali ovo što je neka "marka" ili ako je od rodbine koja je nosila meso na analizu (a mislim da je to obaveza svih koji doma imaku kolinje) da nemaš straha. user posted image

Lagertha, nismo ni mi još pričali o imenima. I inače smo odlučivali u zadnjem mjesecu, ali i kad bi odlučili uvijek smo držali ime za sebe dok se bebe ne rode. Ne znam, ako ćemo prije pričati onda će svi ispitivati pa pošto ne želimo reći onda mi je bezveze lagati ljudima samo zato jer ne želim reći ime. Na ovaj način mi nitko ne vrši pritisak da je ime koje smo odabrali loše ili da se nekome ne sviđa. Ovo je naša beba i mi joj određujemo ime, a kad ga odredimo onda je prekasno da itko išta prigovara. user posted image
Bude se TM prilagodio na novonastalu situaciju. user posted image Meni je osobno bilo lakše kad je stigao drugi bebač, ali gledajući kao mama (bila sam opuštenija, pametnija, beba je bila prilagodljivija nego prva, ...), a sad je pitanje kako će biti gledajući sa očeve strane. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!