|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.10.2018 8:32:08   
Snjeguljica_83
Lidac, Beata lijepo napreduje!😘E baš je i gin komentirala da se vidi jasno izražena nosna kost. I MM je to uočio. I na kraju rekao da će biti nosonja. U biti, njegov nos je šiljastiji od mog. Tako da... E liči na njega, N liči na mene. I ovo dijete će biti na njega, dakle, cura je. 😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.10.2018 9:23:46   
lidac0605
Snjeguljo,ne mora bit user posted image ..moja prva kćer je isti ćaća,moja jedino od struka na dole-niš ali baš niš nema na mene,a evo sad Beata pak liči na mene,nema niš zajedničko sa njom,više je slična dečkima(a dečki od njih 4,3 su meni slični,jedan je samo isti muž).
Mah,nek je sve ok i nek tak ostane user posted image
Ja ću se doselit tu k vama na temu ak me primate user posted image ...ionaksmo mi samo na forumu,a kaj bum tipkala tam na zimskima,možemo ja i moja curka i među trudnice,ha?Kad ste sve štrajkale dok sam ja bila trudna,a sad sve trudne kad sam ja gotova user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 2.10.2018 9:37:22 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.10.2018 10:07:18   
hipo
samo se ti nama doseli, i nama je lakše tipkat na jednom mjestu pogotovo što stranica zbog ovih reklama stalno leta gore dole pa je nemoguće bez da klikneš nešto što ne želiš ubost link......

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.10.2018 12:04:33   
katy1503
pozdrav svima!!!!

Lidac dobro nam dosla - :)

slikica je preslatka, Snjeguljice :)

Hipo kako je danas?

Ja jucer doma s K, zalila se po noci da je uho boli, nos klasika curi a i kasljati je pocela ...
Dobro je to sto se vise nije zalila ali sam je ostavila doma da nadode - sezona je krenula - bljaakuser posted image

Nadam se da se vasi drze bolje...


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.10.2018 13:45:30   
belina
Pozdrav drage trudnice i mamice!Cisto da vas pozdravim i pozelim vam i dalje uredne trudnoce. Snjeguljice slikica je preslatka, imam osjecaj da ce bit cura, a ja ti uvijek POGRIJESIM hahahahahah samo nek je sve dobroHipo je pi proljev prosa?Katy je li bolje kod vas ili...Lidach ja kao i ti skicam ode ili na odbrojavanje, moje cure se ne javljaju, djeca su nam sad oko godine dana (vise-manje) pa vjerujem da svi letaju za njima. I moja je postala haharica kuca mi je bomba!! Nista ne stignem hahahah Cure gustajte, ovdje u nas jos uvijek lijepo i za kratke rukave, ne cekamo zahladjenje.... i ovako je dan skratio i u 19,00 vec noc... drzite se pusa svima
Ee samo da spomenem, moja sestra je cca 18-19 tjedan, barem jedan blizanac je decko. Jos joj je muka, kuka li ga kuka... ne zavidim joj iskreno... hehe

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.10.2018 15:27:20   
hipo
Katy, bas, sezona pocela svi kasljucaju. Drzim fige da malena brzo dodje sebi.Hipica se sinoc zalila da je boli trbuh. Bile smo budme sat vremena. Onda je zaspala ko top do jutra. Mnei fali tih sat vremena. Malo se smirila probava, sad je po starom: zatvor 😂 
Pregled mi je iducu srijedu. Trebao bi biti tjedan iza, ali za vikemd idemo na dva tjedna pa da budem mirna da je sve ok. 
Belina, samo se ti nama javljaj, joj to kad krenu letit okolo, uzas, ne stignes pospremit  a oni jos veci kaos naprave.
Meni nitko ne vjeruje da sam samo 14 tjedana. Budem fotkala skembu pa vam. Bude jasno i zasto 😂
user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.10.2018 18:01:17   
lidac0605
Ajjjj, Hipo, kak si mi zgodnaaa, bas se lijepo skembic zaoblio 😍😍😍😍... Pa naravno da ce sad prije buknut... Znas kak je mene sa M pitala sestra od gina da jel mi treba doznaka za porodiljski, a ja 16 tt 😂😂😂. Samo nek bu svima sve ok... Ja gruntam kad cu ginekologu, u petak je 6 tjedana od poroda. A gruntam i o kontracepciji, ne znam opce kaj bi-do sad sam pilule, sad ne znam jel bi i dalje zbog godina, spiralu ne bi, citam o tom implantatu koji se stavi u nadlakticu i traje 3 god...kod nas naravno nije registriran al ga mozes nabavit u ljekarni na Dolcu, e sad... Ne znam ko bi mi to postavio? Mozda neko privat to radi 🙄. Ne znam opce, ici cu u Sunce ginekologu pa cu njih tam pitat, mozda znaju kaj vise o tome. Znam samo da rodit vise ne zelim i necu 🤣

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.10.2018 19:47:20   
hipo
Doznake u 16 tt 😂😂 kad se jednom rastgenemo nema nazad.A vjerojatno neko privatno to radi, budes saznala. Ti bi ziher rodila jos njih troje da ti trudnoca noje tako zafrknuta. Treba izdrzat tu lezarinu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.10.2018 20:00:06   
lidac0605
Ova trudnoca mi je oduzela deset_ godina zivota... I kad je doslo do prijevremenih trudova, tokolize, silnih lijekova-aaaa, ne, ne bi vise to prolazila 😥 i za ovo sve kaj sam prosla bi sama sebi digla spomenik, stvarno 🙄. Ova trudnoca mi je samo pokazala i dokazala da je to to kaj sam ja rodila, moj organizam vise nije za to. Nego reci ti meni Hipo, kel si i ti sad stara trudnica 😂😂😂? Ak nisi, tuzim ih za diskriminaciju 🤣🤣🤣. Di mi je grofica Hipica? Kaj stvara 😁? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 6:58:30   
hipo
Lidac ti si zasluzila vise od spom. Eika, svaka ti cas_t.Je sam bila i u prosloj trudnoci stara trudnica, sad sam valjda prastara 😂😂S hipicom uvijek neki show. Sad smo imali dramu oko tih cipela i samo ke htjela nosit cizme za kisu. Zadnja dva dana napredak, dovukla ja neke cipele doma, lsice namoje u njenim očima pa ih nosi. A tet u vrticu su se izborile da na dvoriste obuce tenisice. Drama je trajala dva tjedna. Vodim je na engleski u Helen Doron, jako voli ic, isla bi svaki dan😂 super su mi ti mali mozgici kkao upijaju. Nasmijem se jako tamo. Kako uciteljica prica samo engleski jedan mali je komentirao kako teta ne zna uopce pricat i da sta je sad to 😂 sve biseri. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 8:38:15   
Snjeguljica_83
Hipo, predivna haljina!❤ I da, predivan trbuh! 💕Ne bi se reklo da si samo 14 TT. Jesi se to slikala ujutro ili navečer? Ja više ne znam, smetaju mi tajice koje sam do sad nosila, moram prijeći u neke dublje koje imam. Neću još u trudničke. Nije mi trbuh bdš takav, ali ga ima. Potkošulja me zateže. I nju treba promijeniti, tj. kupiti neki drugi model. 
Imam problem. Već me počela zezati vena, tj. kapilare. Na istoj biti na kojoj je bio problem i u prve dvije trudnoće.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 8:42:04   
Snjeguljica_83
To mjesto me već sad boli, pecka, imam novo puknuće kapilare. Mislim, nije strašno, estetske je prirode, ali već sada se to mjesto (ispod koljena) ugrije i pecka. A s N kad sam bila trudna, i vena je bila iskočila. E to očekujem pred kraj. Valjda neće i to doći prije. 
Tako da Lidac razumijem da ti je ovo bila zadnja trudnoća. Svaka čast, tijelo ti je reklo da ne može više, a i moje poručuje da se sve teže nosi s trudnoćom. Dobro pa neću biti u visokoj trudnoći kad su visoke temperature.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 9:24:15   
lidac0605
Joooj,Snjeguljo,razumijem te po pitanju kapilara i vena na nogama user posted image ...ja imam tih proširenih kapilara po cijelim nogama,sad u ovoj trudnoći su se posebno razbuktale po potkoljenicama,cijeli spletovi ostali.Na lijevoj imam jednu proširenu venu koja je onak izbočena odavno.Sad vidim i na desnoj da je iskočila,na istom mjestu na potkoljenici ko i ova.To je isto sad od ove trudnoće...
Hipo,klinci su za krepat user posted image ...a Hipica ko Hipica,naravno,svojeglavo čudo malo...držim fige da bude ok kad rodiš.Moja kćer je bila takva ko ona i bila je katastrofa kad sam rodila nakon nje(bila je stara 3,5 godine).Počela kakat uredno u gaće,hoće pelenu,hoće dudu i flašicu i morala sam joj dat flašicu jer opće nije htjela pit i onda si je odgrizla cijelu gore kapicu od dude i pila na to.A kakanje u gaće je trajalo par mjeseci nakon poroda user posted image .Znam da sam već bila u napasti da ju vodim psihologu-probala na lijepo,probala sa kaznama,natjerala ju prat pokakane gaće,niš nije pomagalo...onda je sama prestala,valjda kad se pomirila sa sudbinom da više nije jedina user posted image .Posle za ove druge kaj su se rodili opće nije bila ljubomorna,samo za ovog prvog koji je došo "oduzet" joj pažnju od svih..
Curkica mi spava...sad kaj odspava do 11 odspava,dalje je ostatak dana stalno na rukama,zahtjevno dijete nema kaj.Neće ni spavat nego na rukama,jedino po noći i to ujutro do 11.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 9:53:43   
hipo
Hvala na komplimentima!
Haljina je i meni super, i dobro pristaje u raznim škembnim veličinama. Ja sam se preselila u trudničku robu, malo mi je sve šlampavo, ističe škembu, i baš me briga jer radi škembe manje čekam po redovimauser posted image

Žao mi je radi vene, jel ti nešto pomaže, što smiješ stavljat? osim dizat noge i odmarat što naravno čovjek ne stigneuser posted image

VAdila krv danas za tsh i ft4. Pitam hoće nalaz bit danas. Kaže žena da ne može garantirat jer su se neki pacijenti žalili da ne dobiju nalaze uvijek u isto vrijeme, neki je lik napravio scenu jer kao dobio je nalaz na mail iza 13h a prošli put u 12h. Ma zamislite koji likovi. I sad šalju nalaze skupa u isto vrijeme kad je sve gotovo, a prije su slali kako je što bilo gotovo. Dobro da mi nije hića user posted image Pa svašta, ima stvarno munjenih ljudi. JOš dobiju na mail, ne moraju tamo ić podizat nalaze, ili trčat doktoru po nalaz....treba tog preusmjerit na neki drugi odjel.

E ono moje zlo od hipice svako jutro dramu radi. Probudi se i udri u plač, stane samo ako dođem do nje. E pa ne mogu svaki put, i isti tren skočit, u kuhinji sam spremam doručak, digni guz i dođi do mene. Pa ta mala za sve plače, samo plače, plače ko novorođenče, cijele dane nešto kmeza, sve pokušava suzama rješit. Baš sam komentirala i tetama, još kaže i teta kako se strašno naduri i uvrijedi lako user posted image više je ne mogu ni ozbiljno shvatit jer stalno kmeza. Nema dana da nema te dernjave, uglavnom bez razloga. Čisti pokušaj manipulacije.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 13:06:56   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje hipo, Snjeguljice i Katy tako mi je drago da su vam trudnoće uredne i da bebači napreduju kako treba! user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice, bebica je preslatka!!! user posted image

Hipo, pa linija ti je za 10! user posted image

Lidac, tvoja slatkica je tako medena user posted image da bi i ja odmah još jedno. user posted image

Ja isto kao i belina ne stižem skoro ništa. I još mi je k tome bio baš neki stresan period tako da nisam htjela dolaziti pa samo jadikovati. user posted image
Moj D će za 15 dana imati 1.g! Vrijeme je proletilo. user posted image Vrtić najprije nisam dobila tamo gdje mi ide i M, ali jučer sam saznala da će ipak biti primljen tamo. user posted image Inače je D dobra beba - uporan, rijetko plače, puže, hoda dok ga držimo ili mi ili dok se sam drži za nešto, počeo je razumijeti neke stvari, a bracu gleda kao Boga. U jaslice kreće krajem 10.mj. user posted image
M ide u vrtić i jako mu bude tamo lijepo. Tete kažu da je odličan i to mi je jako drago. Još ima faze bezrazložnog plakanja, ali vjerujem da će proći ta faza. Stalno radimo i na njegovo strahu od nepoznatog što ga jako sputava u isprobavanju novih stvari (neće bicikl, neće na trampolin, nije htio u igraonicu na rođendane, ....). MM brine da ako dođe takav pekmezast u školu da će nadrljati od vršnjaka, ali ja vjerujem da ima još vremena da se promijeni, a i ako ne prije onda će volju za neke stvari dobiti kad će D htjeti to sve jer vidim da je D puno slobodniji. user posted image
O MM neću ni pisati. user posted image user posted image
A ja sam tako umorna u zadnje vrijeme da je to prestrašno. Nisam još dobila mengu (znači da je željezo vjerojatno ok), pijem i neke A-Z vitamine i noću se D budi 1-2 puta pa uspijevam i nešto odspavati, ali do navečer ja sam za ništa. Jedva držim oči otvorene kad dojenjem uspavljujem D oko 21h, pa zaspim na stolcu kraj M kad ide spavat oko 22:30 i onda se probudim za cca pol sata i ne mogu ništa već se odgegam do kupaone i pravac krevet. NE, nisam trudna user posted image , ali ne znam dal je do vremena ili čega već, ali ako se ovako nastavi neću moći funkcionirati na poslu (vraćam se sredinom 11.mj.).
Sad bi najradije malo legla, no već čujem da se D javlja. user posted image

Grlim vas sve i veselim se lijepim vijestima o vašim trudnoćama i bebicama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 13:22:53   
hipo
Pibky bas si me razveselila sto si se javila. Super da je D dobar pa je malo lakse s njim. Drago mi ke da se M privikao na vrtic i da voli ici. Kud prije vec godina dana. Odlicno za isti vrtic, mula je kad ih moras razvazat naokolo. Drzim fige da navikavanje na jaslice dobro prodje.Muz i mene ljuti, trebalo bi ga dva lut dnevno ispljuskat. To mogu stavit u potpis 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 14:57:44   
Snjeguljica_83
Pinky, već prvi roćkas!😍Hipo, na postoje gelovi za vene koji hlade, npr. neki Heparin. Glupost. Ohladi na par minuta i onda opet isto. Smiješ mazati dva put dnevno. Danas je bolje. Umjesto tijesnih tajica imam komotnije tajice,  na nogama me više ne stisne pa je vjerojatno i zato lakše. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 15:09:52   
hipo
Aj super da je danas bolje. Sjecam se da sam davno za neki rodjendan dobila neku kupki za noge, sol s kestenom. S tim sam se namakala na terenu nakon cijelog dana, ajme divote. Nikad to nisam nasla za kupit vise. Ko da bi ti neko sav feret digao s nogu.Mana je sto tfeba imat vremena sjest i namakat se. Luksuz 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.10.2018 15:19:50   
hipo
Ajme tipfelera 😭
Uglavnom, Tsh je 1,69.Sutra pisem endici, buduci da mi je bolnica dala termin u travnju kod nje 🤣😂A kod prvog slobodnog doktora krajem deset_og. Dobro da su na nuklearnoj nirmalni pa trudnice mogu doc kad trebaju. Dodjem jutros do salt_era, red do neba, idem ja prema sestri, ona mi mahne da dodjem preko reda, i do mene zena sa skembom. Pitam je l gospođa isto trudnica, kaze ona ne, ne to su zaostatci 😂a bruke i neugode 🤣


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.10.2018 6:15:48   
Snjeguljica_83
Hipo, ti često imaš tipfelere, i to takve da nekad ne znam što je tvoj mob htio reći.😂😂Jej za tsh! A tf4?A neugodnjak. Vjerojatno je bilo i njoj. 😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.10.2018 9:05:33   
hipo
Ma da, uzas od tipfelera, mobitel ima svoje ideje, ja zaboravim provjerit, na mobu ne mozes editirat post vise, pa se svi mozemo smijat ili zgrozavat, kako kome dodje😂Tsh je 14 cini mi se, nisam sigurna. Muz na putu, odma manje nereda u kuci 😜Vraca se sutra. Hipica me 23948393 pitala gdje je. Inace imamo preokret s tenisicama. Teta je natjerala da ih obuce, bunila se uvrijedjeno, mala, ne teta. Onda su joj svi rekli da su lijepie, jedna mala joj je probala skidat naljepnice s njih 😂 sad se ne skida iz tenisica. Moram danas tetama odnjet Merci 🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.10.2018 6:39:58   
Iv91
Pozdrav mamasite. Evo mamice jos jedne proljetne bebe. Termin nam je 23.3. A je vise zimska nego jesenska beba, 24. 10 ce napuniti 2 god. Vec sam u brizi kako cemo sa ljubomorom. Citam komentare oko odjece. Ja na posao idem ili u hlacama za trudnice ili tajice (iako po pravilu ne bih smjela 🤔🤣) a kuci samo tajice.. Kako nikad skoro nisam sa muzem skupa kuci, citaj on tri smjene ja dvje , kuci izgledam kao siroce 🤣🤣🤣 sreca nitko me ne vidi. Pozz mamice naadam se da kod vas nema smrkanja, kasljanja i kihanja. 🙋

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.10.2018 7:12:31   
Snjeguljica_83
Dobrodošla, Ivy! 😊 Lijepo što si nam se pridružila!😃Ovo 91 u tvom nicku je godište? Ako je, onda ti mogu reći da se osjećam uf, starije, neću reći staro.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Iv91)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.10.2018 7:15:39   
Snjeguljica_83
Što se tiče ljubomore, mala je razlika među tvojim klincima pa možda neće biti tako izražena. Po meni, uvijek je ima, dobra je, normalna. Među mojima je punih pet godina razlike i ja sam preživjela VELIKU ljubomoru. Tako da je to kod nas bila faza i srećom prošla je. Imaš dečka ili curu?
Hipo, kad si se ono slikala? Ujutro ili navečer?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.10.2018 9:34:10   
katy1503
pozdrav svima!!!

Iv91, dobrodosla:)

pinky, lijepo da si se javila! drago mi je da su decki dobro :)

Hipo, predivna si!!!!!

ja u petak bila na pregledu, sve je ok, i znamo spol.
Ovaj put je dečko u pitanje!!!! K ce dobiti bracu!!!!
vec sad ima 160 g, a ja dobila 3 kg!!!! Tlak, trakice sve ok!
organi i sve ostalo joj se cini ok.
u 20 tj moram na anomaly scan pa cu to opet odraditi u sv duhu kao i uvijek do sada...
sljedeci pregled 06.11.!!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!