|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
23.1.2018 15:41:41   
Tuck
Kako ste trudničke?? Malo ste mi utihnule :D

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Tamariniki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
23.1.2018 15:43:32   
Tuck

user posted image


user posted image Tuck - 25.03. user posted image
user posted image Tamariniki - 09.04. user posted image
user posted image Black rose - 19.05. user posted image
user posted image dad@ 26.05./06.06. user posted image


user posted image



_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
24.1.2018 11:47:31   
Black rose
Mi smo super. Rastemo sve brze user posted image user posted image
Pocela sam hodati na vjezbe jer imam problem s isijasom, ali ostalo sve super user posted image
Kako si ti? Tvoj bebac? user posted image
Primjetila sam da se beba budi svakih 3 do 4 sata pa me zanima dal je koja pratila i zna da li se isto tako budi i kad se narodi, kao u trudnoci?
Negdje sam procitala da beba vec u trbuhu stvara svoj ritam pa me zanima dal je istina.

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
24.1.2018 13:28:22   
Tamariniki
Danas sam bila na ogtt. Nije bilo strašno. Popila sam glukozu na eks. Stvarno je bilo ok.
Skupilo se nas 5 trudica pa su nam u razgovoru i smijehu brzo prošla 2 sata. Sutra su nalazi.
Ja mislim da moja divljakušica ima ritam...isto svakih 2-3 sata. Podvečer je aktivnija i budnija, trenira gimnastiku. user posted image

_____________________________

M 3.12.2003.
N 20.5.2007.
T 29.9.2009.

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
26.1.2018 20:44:54   
Tuck
Ja iskreno nisam pratila tocan interval, ali da, osjetim da dio dana spava onda jadna ja kad se probudi user posted image user posted image

Kakvi su nalazi ogtt?

Prolaze mi dani prebrzo, ni ne okrenem se vec iden spavati, pripremam lagano stvari za bebu...iako jos uvijek nisam provjerila sto mi treba za rodiliste, al vec se vidim opet cu s koferom ici user posted image
user posted image

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Tamariniki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
26.1.2018 21:56:50   
Tamariniki
Tuck, nalazi ogtt-a na tašte 5,2. Nakon 1 sat oko8, nakon 2 sata oko 9. Ispod referentnih vrijednosti. Veli dr da je to za njih gestacijski dijabetes. I da ce me poslati na inducirani.
Niti sam pretjerano dobila na kilaži (8kg) niti su bebine mjere na uvz-u van gabarita za tu gest. dob. Mislim da pretjeruju. Iako, ako je to za dobrobit djeteta...
BlackRose, kako su leđa?

_____________________________

M 3.12.2003.
N 20.5.2007.
T 29.9.2009.

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
29.1.2018 23:31:45   
Black rose
Leđa su mi i dalje u komi pa se trudim ne previse forsirati. Bila sam danas kod ginekologa i pitala sam ga za posteljicu. Veli da je jedino bitno da nije prenisko jer bi onda smetala za porod. Meni se posteljica nalazi sprijeda i moguce da necu tolko intenzivno osjecati udarce. Beba je okrenuta guzom prema dolje i nekako se voli ugnjezditi na desnoj strani kad spava user posted image
Ogtt uopce nije spomenuo tako da neznam kad se to uopce obavlja.user posted image Sad sam u 25. tt

(Odgovor članu Tamariniki)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
29.1.2018 23:44:03   
Tamariniki
Mislim da u 27 ili 28 tjednu treba napraviti ogtt.

_____________________________

M 3.12.2003.
N 20.5.2007.
T 29.9.2009.

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
5.2.2018 7:36:29   
Black rose
Onda ce me valjda sljedeci put poslati. A dobro, bitno da je sve u redu user posted image
Bili smo prije par dana na 4D uzv. Preslatka je. Vec sam pomalo nestrpljiva user posted image
Sve ste utihnule. Kako ste vi i vase bebice? user posted image

(Odgovor članu Tamariniki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
6.2.2018 20:58:34   
Tuck
Toliko mi postaje tesko i bolno kretanje a bome i nekretanje da nemam bas volje tipkati :)
Sutra kontrola kod gin... proslu srijedu sam isla na kontrolu štitnjače, rekli su da nastavim piti terapiju te da ne moram dolaziti sve dok se ne porodim.. hvala Bogu jer je taj odjel uzasan.. nalazi se u podrumu i uzasno je vruce i zagusljivo ondje, a naravno uvijek moras cekati sto godina svoj red pa najcesce u ordinaciju ulazim kao na samrti jer me ta vrucina omami i dobijem vrtoglavicu mucninu i sl... ugl trebam na kontrolu kad se oporavim od poroda :D
Trenutno sam 33+3.. i ne znam kako ce mi biti do kraja jer vec sada ne mogu spavati koliko me bole bokovi :(
Kako ste vi??


_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
8.2.2018 9:27:46   
Tuck
Bila sam jucer na kontroli.. pa dobit cu slom zivaca... bebac za*ebava a jos se ni rodio nije.. opet se okrenuo na zadak, to sam znala procitat koji put na forumu, al kontam ma daj ajde kao da ce se to meni dogoditi i eto mii...
Kaze nije skroz glava gore nego je nekako poprijeko i nek lezim na desnom boku da se vrati.. sad osjetim da se okrenuo skroz jer me nogama udara po mjehuru...

Kad sam ga pitala sta ako se okrene na pravi zadak, jel idem na carski, kaze on Ma nee, mozes ti to i ovako... reko neka hvala radije bi ja carski u tom slucaju.. al me izignorirao :(


_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
20.2.2018 16:45:13   
Tuck
Gdje ste ženicee ? :D

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
25.2.2018 11:55:15   
Black rose
Malo sam u guzvi zadnjih par tjedana pa mi se neda tolko tipkati. Sad vec malo otezano disem jer mi je trbuh dosta visoko. Ponekad osjecam kao da ce mi srce iskociti van kolko lupa pa sad neznam dal je to normalno ili ne. Curica je svakim danom sve aktivnija, a pravi tulum pocinje navecer kada legnem. user posted image
Tuck neznam sta da ti kazem. Mozda da potrazis drugo misljenje? A mozda te bebac iznenadi pa se ipak okrene na pravu stranu kad bude spreman. Kolko sam istrazivala, beba se okrece negdje u razdoblju od 34 do 37 tjedna. Mozda ce i malo kasniti pa se zato jos nije okrenuo. Drzim fige da bude sve u redu na kraju user posted image

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
26.2.2018 15:41:31   
Tuck
Idem u cetvrtak na pregled pa cu vidjeti, sad opet ne mogu skuzit koji je polozaj u pitanju...
Sto se tebe tice, to je normalno, meni cak i nije vise toliko visoko pa nikakl ne mogu do zraka doci.. bas sam danas imala obaveza oko nekih papira i gdje god stanem u red nije mi dobro.. prevruce mi je, znojim se a istovremeno ne mogu doc do zraka a srce kao da ce iskocit :(
Jedva cekam da to prode :D jucer sam usla u 9. mjesec :) jos malo, jupii :)


_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
5.3.2018 11:43:08   
Tuck
Hello :)
Bili smo na pregledu, glava je napokon dolje user posted image
Dobila sam uputnicu za ctg i za prijem u bolnicu kad budem rađala... dr kaze da necu jos, al nek si spremim sve za svaki slucaj.. nisam otvorena, napisao je u trudnicku "uloziva za vrsak prsta", tako je bilo i s prvim pa sam prenijela 2 tjedna user posted image
Zeljezo mi je poviseno pa moram ponoviti pretragu... i 15.3 ponovno idem kod gin ako se ne porodim prije user posted image

Kakvo je kod vas stanje??


_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
8.3.2018 16:16:09   
Black rose
Drago mi je zbog tebe Tuck user posted image
Na zadnjem ultrazvuku je bila okrenuta glavicom prema dolje tako da se nadam da se nece okretati user posted image
Neznam di su ostale nestale user posted image samo smo nas dvije

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
19.3.2018 1:02:11   
Tuck
Hej cure, da se javim.. tjedan dana do termina, jupii....poceli su vec masovno ispitivati jesam li jos u komadu... jesam jesam user posted image
Bila sam u cetvrtak na kontroli, beban je glavom dolje jos uvijek i tako ce i ostati(tako dr kaze).. ali novi "problem" je sto je beba velika, 3 puta je mjerio i 38+4 je imao oko 4500g... blago meni ako je stvarno tako...
Muz navija da rodim danas.. rodendan mu je i imendan, pa da on i maleni dijele ime user posted image nista od toga, ako krene stisnut cu noge 😂

Kako ste vi? Nadam se da ste 2u1 jos sve? :)

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
27.3.2018 23:24:25   
Black rose
Mi smo sve bolje nestrpljivi. Treba jos izgurati 2 mjeseca.
Stigao bebac napokon? user posted image

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
27.3.2018 23:37:44   
Tuck
Stigao nam je David 22.03.2018. U 15:50 :D user posted image user posted image
Doktor je ipak pogrijesio u procjeni tezine, bas kako sam se i nadala.. D je tezak 4000g
Nisam rezana, mrvicu sam pukla, samo povrsinski kozica :)
Imala sam srecu da me porodila mama moje najbolje prijateljice pa sam se osjecala da tako kazem sigurnije :)
Jos smo u bolnici, D je imao povisen CRP pa je na terapiji antibiotika do cetvrtka :)
Javljajte kakvo je kod vas stanje? user posted image user posted image

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu Black rose)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
28.3.2018 8:33:10   
Snjeguljica_83
Tuck, čestitam!!user posted image user posted image
Žao mi je zbog crp-a, znam kako to je, i nama je tako bilo.user posted image
Sretno! Neka upala prođe i vi se vratite kući što prije.user posted image
Kako ide dojenje?user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
3.4.2018 9:16:15   
KontesaNina
Tuck, čestitam od srca na rođenju svoga drugog sina! Očito ste imali najljepši Uskrs! Puno sreće i bozjeg blagoslova svima vama, da se maleni sto prije oporavi, da se i ti sto prije vratiš na staro, da veliki braco bude dobar malome i da uživate sada svi zajedno! Puse velike i sretno!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
3.4.2018 21:25:44   
Tuck
Hvala vam cure na cestitkama!!
Dosli smo kuci u cetvrtak, sve je okej, danas smo isli na kontrolu i cijepljenje...lijepo napreduje.. nazalost ne dojim, nije nikako islo, a buduci da sam se jako napatila i s prvim sinom sto je na kraju rezultiralo mojim jako losim psihickim stanjem i depresijom, nisam si to mogla dopustiti i ovaj puta, bas zbog toga sto me i starije dijete treba.. pokusali smo, a kako je stalno gubio na tezini a ja pocela tonuti, odustali smo...
Inace se dobro osjecam, oporavljam se lijepo, danas sam vec vozila auto :)
KNina, da, zaista smo imali najljepsi Uskrs ikada :D
Braco ga je prihvatio dobro, jos mu samo nije jasno zasto vecinu dana spava i zasto se ne igra s njim :P

Tamariniki ima li kod tebe novosti?

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
9.4.2018 9:56:08   
KontesaNina
Tuckkako ide?

Tamariniki sto ima kod tebe?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
9.4.2018 10:18:40   
Tuck
KontesaNina ide dobro, ma odlicno :) malo ga muce grcici ali nije strasno za sada i nadam se da nece biti gore :D rodio se a 4000, iz bolnice je izasao sa 3960, u srijedu ga je patronazna vagala imao je 4200, danas ima 4445g
Upravo nam je bila patronazna pregledat pupcic i dala nam je zeleno svjetlo za kupanje za 2 dana :D



_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Proljetne/ljetne bebe 2018
14.4.2018 14:20:29   
Black rose
Cestitam Tuck. user posted image

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!