|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:04:50   
danery
user posted image user posted image  eto mene natrag-niste valjda mislile da me se tako lako riješiti  user posted image user posted image user posted image

dakle,raportiram:
stanje na lageru :user posted image -komada nula
                      user posted image -komada jedan
                       muževa na intenzivnoj-komada nula
                        baba štipača u napadu na user posted image -NUUUUULAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

17.8.bio je standardan user posted image dan,samo što mi je navečer stomak od oblika slova D odlučio poprimiti oblik sova b ili radi bolje ilustracije,teniske lopte u praznoj čarapi...

4 ujutro-moram na wc...vratim se u krpe i skužimpoplavu...pukle instalacije...budim mm i kažem ajmo pakuj se,pukao mi vodenjak...on sav user posted image user posted image veli AJME KAKO SAD TO,PA OD DANAS SAM TEK KRENUO NA GODIŠNJI,A VEĆ IDEŠ RODITI...
stigli u bolnicu oko 6,jer sam prvo sveki morala navoditi do friza po Donat za iznenadni napad žgaravice user posted image user posted image user posted image
u 7 pregled,otvorena 2-3 prsta,upoznajem ekipu u sobi na drugom katu...

nastavljam da mi ne istekne cajt,bejb se izvoljela utoljati i to podobro user posted image user posted image tata je stajao kraj mene i user posted image user posted image jedva izdržao pogled na potpourri smotuljak  njegove prvorođene...

no da...iz prve sobe me izvjetriše taman kad smo počele razmjenjivati recepte za prvu stolicu nakon poroda....sori na detaljima...i u rađaonu sa mnom u 20 do 10...e tamo...jao...
došao mm sav u zelenom i bome mi je pozgodan bio...al ah jada,obuo krem cipele na čičak pa mu nisu pasale uz obleku,patio je jadan što nije obuo smeđe papuče user posted image user posted image user posted image
zdripaše me da se brže otvori ono čarobno SEZAME..i otvori se bome to sezame,al niš neće van...uglavnom,do 5 su me držali nasukanu na desni bok i niš od toga....nakon mojih litanija tipa AAAAAAAAAJME MAJKO OVO HOĆE VAAAAAAAAAAN...!!! (da,da,tulila sam i to pravo junački user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) čak sam se drznula tražiti da me puste da kleknem,čučnem,sve osim ležanja na boku...
u 5 sati sestri jadnoj pukao film,a meni se onaj drip ispucao pa su trudovi postali jaki ali turbo kratki i veli mi ajmo...ja ću vam pomoći...
provela me kroz kratki tečaj ronjenja na dah i u 18:10 uz pomoć sestara i doktorice S.,uz zdušno kvocanje mm i ajme bolno rezanje konačno se moja mala podstanarka iselila iz unajmljenog stana u mom user posted image ...
šivanje je nježno kao krpanje ribarske mreže...ali nema veze,sad me samo na to još podsjei peckanje i zatezanje tih par cm rane,a boliiii ko da na čičku sjedim...user posted image user posted image
al za par dana...ma bit ću ja ko nova user posted image user posted image user posted image (ak dotad ne ispalim na žifčeke kako je mm jadan smotan i smiješan sa malom user posted image user posted image user posted image )




< Poruku je uredio danery -- 23.8.2010 16:18:12 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:06:58   
Anoniman
danery????

Pa čestitam!!

Nekako mi se čini da će ova priča imati i nastavak?!

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:08:14   
Anoniman
oooooooooooooooooo, stigla si!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo za dobar ishod - ono user posted image 1, muževa na intenzivnoj 0 i baba štipalica 0
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aj, čekam nastavak priče, kaj je bilo dalje!

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:08:43   
BUMBI
I gdje je nastavak??user posted image user posted image Ili ga ja ne vidimuser posted image
Evo nje nazad u svom tonuuser posted image user posted image
Čestitam još jednon

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:11:00   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
priča pričauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:13:26   
maja
user posted image user posted image user posted image
ajde i ja čekam nastavak...ili će biti nakon hranjenjauser posted image
Čestitam još jednom i uživajte i hoću slikeeeeee

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:15:08   
Imra
user posted image user posted image user posted image cestitam

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:20:42   
danery
dopunila sam gore pa se morate vraćati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:21:44   
njanja
čestitke....ajmo 2. dio.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
23.8.2010 16:24:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:27:54   
Anoniman
Iskrene cestitke od srca, draga, i da se sto pre oporavis user posted image

Moja sestra cesto kaze da sam ja kad sam se porodila, zajedno sa Sarom "izbacila" i smisao za humor, ali vidim da kod tebe to nije slucaj user posted image user posted image user posted image duhovitija si nego ikad user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:29:17   
danery
moram se nadovezati: mislim da je Troubled napisala ponijeti šlauf za plivanje u rodilište...

eto ja već nekoliko dana kvocam na roza šlaufu sa Bratzicama i šljaštrećim user posted image user posted image user posted image ...kakav zvjezdani tretman,ha?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 16:30:31   
lilia
Ajde, čestitam od srca.user posted image  Bit će sad strke oko djeteta, kad baba i deda počnu..
Jedva čekam.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Brisano sporočilo]
23.8.2010 17:08:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 17:15:54   
ninolina
čestitam micek još jednom...a i hrabrom tatiuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 17:33:05   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 17:39:38   
adryosijek
sam da cestitam na porodu ,nemam br.pusa,ljubi maluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
23.8.2010 17:56:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 17:57:07   
Domy
user posted image user posted image user posted image čestitke..

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 17:58:42   
Tsmee
Čestitam Danery user posted image  Bogme si ti to junački izdržala!

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 18:01:07   
lidac0605
Bravo,čestitam,bome si se namučila!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 18:43:43   
tita
Bravo jaka žena uvijek ostane jaka,čestitam !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 18:50:40   
ivanaa
user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 19:47:13   
Thea
user posted image user posted image user posted image user posted image   Bravo draga!! Mi nismo mogle dočekati novosti pa sam zvala rodilište da saznamo jesi li rodila...user posted image

I očekivala sam da ćeš ispričati ovakvu priču o porodu i super si ti to sve opisala... user posted image Bravo za hrabrog tatu i izljubi malenu!!! user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: je,je,razmnožih se :D
23.8.2010 20:00:11   
natalijax
juhuuu još jednom čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!