|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 11:53:45   
Tajci66
Meni je jos uvijek muka pa bas i ne mogu jest sve sto mi padne na pamet, al mozda i bolje jer bi vec dobila 10 kg user posted image
Bubulu meni je sestra kod gin rekla da nam je sve besplatno, nemam ni ja dopunsko pa sam pitala.

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 12:08:04   
bubulu
onda super user posted image , ja sam se radi bolnice razmišljala al sam onda negdje pročitala da ne treba pa reko super...
Joj tajci kolko ima loših strana ta muka tolko ima i dobrih... meni pomaže dok neš jedem, to njet dobro hehe, dobila kilu, možda čak i koji gram više, a trudnoća još nije pošteno ni počela user posted image ,jedva čekam ljeto da navalim na dinje i lubenica, jedino kaj ću ih morat jest na wc-u user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 12:09:48   
nymeria
Ja sam prosle godine pocela to dopunsko uplacivat jer zbog ovih lijekova kaj sam uzimala da uspijemo do bebaca...

Ali da tajci u pravu si trudnice ne trebaju dopunsko.. ja ko papiga pa sa vratiju to napisala...

Neznam kad se to tocno vadi.. mene je to mpo iz petrove trazio jos sa 6 tt a gin mi je rekla da nejde prije 12 tt a ja na kraju otisla sa 11 tt... pitajte na sljedecem pregledu iako oni sve znaju...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 12:11:48   
nymeria
I meni dok jedem bude lakse...

Bubulu zakaj s wca? Siroka leprsava haljina ti u vrtu samo pustis..user posted image
Sala mala naravno... i ja cu tak skupa sa tobom

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 12:16:08   
Tajci66
Meni nekad bude lakse kad jedem, a nekad nista ne pomaze. Al dobro sve se to izdrzi bez problema, sve za user posted image . Ja idem sutra na pregled, sutra sam 9+6 po uzv-u, a po zm 11+2. Jedva cekam pregled user posted image , samo da bude sve ok.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 12:28:54   
bubulu
user posted image user posted image nimerya imaš pravo sve se to brzo posuši na suncu i vjetru user posted image user posted image a jesi me nasmijala hehe
tajci sretno na pregledu sutra user posted image ...ja već ludim, još 8 dana do mog pregleda, samo se nadam da nebu to onako na brzinu i ajd bok pošto ga čekam ko ozebli sunce...
Tolko mi je dosadno doma već da jedva čekam obaveze oko pregleda,pretraga i hodanja vađenja krvi hahah, luđakinja...

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 13:04:07   
nymeria
E sad meni nis jasnk tajci... meni je na proslom uzv bilo 9+1 a po zm 9+2... nekuzim kak je tebi oscilacija 2 tjedna.. pa kad ti je bila zadnja m?

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 13:10:49   
Tajci66
Zadnja M mi je bila 24.12. i po zadnoj M sam danas 11 tj (preracunala sam se za 2 dana), a po mjerama bebice prosli put mi je smanjila trudnocu za 9 dana. Nije odgovarala 7+6 nego je rekla 7-3 dana. Jel sad kuzis? Bila je kasnija ovulacija. Kaze ona da je to normalno da se razlikuje zadnja M i mjere po uzv-u

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 13:26:48   
nymeria
Aha kuzim... ma i misla sam si da je tak nekak... sorri malo sam oglupila pod ovim hormonima...

Danas mi nikak ni dobro.. malo sam si odspavala i sad mi je takav kaos u zelucu

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Jesenske bebice 2016
9.3.2016 13:31:55   
Tajci66
Citala sam dosta o tome i kazu cure da ima dosta takvih slucajeva da se razlikuju mjere po ZM i po uzv-u i da je to normalno. Jer se ustvari ne zna kad je bila O, tj zacece.
Meni je kako koji dan, danas sam recimo super za razliku od jucer user posted image . Bas imam velike oscilacije iz dana u dan. Ali sano nek sve bude u redu, a za ove popratne simptome cemo lako

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Jesenske bebice 2016
10.3.2016 12:13:33   
Tajci66
Evo me cure s pregleda, sve je u redu. Imamo 2,5 cm i masemo rucicama user posted image , predivan prizor, za rastopit se user posted image . Dobili smo uputnicu za Petrovu i krvnu sliku i urin i to je to. Hvala Bogu da je sve u redu user posted image
Kak ste mi vi?

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Jesenske bebice 2016
10.3.2016 16:27:41   
bubulu
user posted image user posted image juhuhu, bravo tajci, superr user posted image , samo neka tako nastavi user posted image

Ja sam ok, danas mi se nekako volja vratila pa sam puno toga napravila i obavila, sad još ručak završim i super, na zasluženi odmor na kauč hehe...

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Jesenske bebice 2016
10.3.2016 16:36:48   
Tajci66
Super, bitno da se volja vratila user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Jesenske bebice 2016
10.3.2016 23:32:51   
nymeria
Tajci urin ili urinokultura? Pod petrovu mislis na bolnicu? E pa krv ti vade od 7 i nalazi su gotovi isti dan od 2-3... urinokulturu predajes od 8 moras donjet od kuce u sterilnoj casi.. ne piskit bar pet sati a prije uzorkovanja se dobro oprat i pustit prvi mlaz. U casicu tek od sredine ide..

Eto pisem ti malo bedasto ali ja sam ko tuka dosla bez da ista znam...

A nalazi su gotovi kroz dva dana.. teta kaze kad bude gotovo..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Jesenske bebice 2016
10.3.2016 23:34:18   
nymeria
Eh da tajci supet za 2,5 cm... ide to fino...

Bas mi je drago...
Ja jedva cekam svoj sljedeci pregled

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Jesenske bebice 2016
10.3.2016 23:43:29   
Tajci66
Hvala Nymeria. Krivo je ispalo, Petrova za Rh i krvnu grupu i sta jos ide uz to, a urinokultura i krvna slika u mom domu zdravlja. Kad ti je pregled?

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Jesenske bebice 2016
11.3.2016 12:04:21   
nymeria
Aha... a eto svejedno mozda nekom drugom pomogne..

Za kg i rh se nemoras narucit i nemoras bit nataste...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Jesenske bebice 2016
11.3.2016 12:07:57   
Tajci66
Hvala ti puno, puno znaci bilo koja informacija.
Kak ste cure? Jel sve ok?

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Jesenske bebice 2016
12.3.2016 12:39:21   
bubulu
Jutro ili dan, kako kome pase hihi...
Kak ste?
Ja se 2 kile zdebljala user posted image , al nemrem si ni pomoc ni suzdrzat kolko mi pase papat... i sad idem kolac neki napravit user posted image kome fale kile neka dode k meni hihi...
Uzivajte u vikendu curke user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Jesenske bebice 2016
14.3.2016 11:54:41   
Tajci66
Cure kak ste? Jel sve ok? Koje je tu zatisje user posted image
Bubulu neka kilica, samo da su bebe dobro. Kad ti je pregled?
Nymeria kak si ti? Jel i tebi idu kilice gore?
Ostale cure di ste?
Ja sam u petak radila krvnu sliku i secer mi je bio 5,3 pa je rekla da pazim na slatko. Nisam se nikako mogla pomokrit pa sutra idem opet i idem u Petrovu da i to obavim

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Jesenske bebice 2016
14.3.2016 19:00:35   
bubulu
hej..
pregled mi je u četvrtak..joj nikako se dočekat više, pa da mogu i reć za trudnoću...
Ja sam danas nekako pomalo tužna i bezvoljna, na dane sam si sva snažna i ja mogu sve i vjerujem u sebe, a evo danas me čopilo tak da se osjećam ko da sam neka mala curica koja nemre niš i treba joj netko da ju zaštiti i brine o meni, vjera u sebe 0...pa malo user posted image mužu i bilo je bolje...hormončići očito... ah...malo me čopilo, a i usamljena sam se nekako osjećala cijeli dan...
bude prošlo...
Tajci, pa kaj je 5,3 visoko za secer? meni to zvuči taman...
Kak si ti?

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Jesenske bebice 2016
14.3.2016 19:22:01   
Tajci66
Stvarno ti se divim sa strpljenjem. Hormoni rade svoje izgleda user posted image , bit ce to sve dobro.
Inace je to ok secer, al kad je tako kod trudnica odma treba pazit. Sve su te vrijednosti promjenili.
Bas nam je utihnula tema, a to mi je zao user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Jesenske bebice 2016
14.3.2016 20:54:19   
bubulu
I ja se divim kak sam izdrzala... a da bice hormoni, bas sam placljiva danas, al evo narucili smo pizzu za utjehu hihi ...
Joj bas me zanima kak bu meni krv i secer ivsve, bojim se malo da mi nebi prisjelo sto sam ovih tjedana malo vise njupala,o slatkom da ne pricam, tolko me vuce da sam nervozna ak ne tutnem nes u usta user posted image ...
I meni je tuzna nasa tema, danas bi mogla i plakat zbog nje user posted image ...
user posted image te

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Jesenske bebice 2016
14.3.2016 20:56:37   
bubulu
Al ajde umanjim griznju savjet oko hrane sa dosta voca i vitamincekom za user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Jesenske bebice 2016
15.3.2016 7:40:12   
aries
Jutro cure.evo i mene.kako sam prosli tjedan bila na putu,vikend sam provela pospremajuci...jucer na poslu naravno frka,more mailova,papira,ali rijesila sam vecinu.sinoc sam peglala do ponociuser posted image ali bar sam sve rijesilauser posted image najgore su mi mm kosulje.jucer se nazivcirao,jedva se smirio.naime,samo smo rekli mojima i njegovima prije mog puta.i njega jucer prijatelj iz irske pita je li istina da sam trudna.aaahhhh...sto je najgore,ja ga uvjerim da je njegova mama rasirila vijest jer je inace pricalica.a na kraju ispalo moja tetauser posted image ugl,nije to sad nesto strasno,saznat ce prije ili poslije,ali ga razumijem da je nekim ljudima on htio reci....i tako.izvadila sam jucer vrecicu s nekim svojim starim trudnickim stvarcicama da ih operem.uskoro ce ovaj stomacic bas strsatiuser posted image

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!