|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 17:04:39   
Hannah27
Hahaha Mare meni ni hodnik nije uredan od kad imam ovu trbusinu user posted image

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 17:29:19   
MareM
user posted image user posted image user posted image Totalno te razumijem!

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 18:55:50   
Lisica Mica
Ajme krenula sam pisati i napisala dosta, ali zaboravila spremiti i sve mi nestalo grrrrrr.
Sad ponovo.
Trbuščiči su vam user posted image , evo i moga slikanog maloprije u ogledalu. Nije neka slika, ali kuži se...
http://i67.tinypic.com/ml6zx5.jpg
Moram napraviti par lijepih trbušastih slika, nemam ni jednu.

Ne znam više šta je tko napisao, ali krećem po sjećanju. Tok struje svijesti.
Vene me muče još odavno. Bila sam i na operaciji vena prije cca 7 godina, ali operacija nije uspjela. Sve se vratilo i to još gore. Tome je kumovala prva trudnoća, pa i dvije izgubljene trudnoće i svi ti hormoni i tako to...Sad se opet sve pogoršalo i stvarno ružno izgleda.
Znam da će se poslije trudnoće stanje popraviti, ali ipak mi ne gine operacija, ali o tom potom. Neka prvo sve bude u redu sa trudnoćom, lako ću ja vene srediti poslije.
Nosim kompresivnu čarapu do bedra na desnoj nozi. S obzirom da sad imam i na lijevoj nozi vene (to je najnovije), baš sam danas kupila kompresivne hulaphopke za trudnice (srednja kompresija) pa ću malo njih nositi da vidim kakvo će biti stanje i mažem Lioton gel.

Knjige. Dugo sam čitala skoro samo knjige o djeci, pedagogiji, odgoju (odgojitelj sam po struci), toliko da sam se zasitila i više ih ne želim ni vidjeti user posted image . Onda me uhvatila faza Haruki Murakami-ja, pa sam pročitala par njegovih.
Sad u trudnoći očito sam totalno poglupila jer ništa ne čitam. user posted image

Nisam baš inspirirana za pisanje danas, očito sam pravi meteropat jer čim je kiša i jugo ili šta je ovo već, ja sam totalno "u balunu" i neda mi se ništa.
Jučer je bilo divno i sunčano i osjećala sam se puuuno bolje.
Veselim se proljeću pravom.
Splićanke i okolica, uskoro na kavicu? user posted image

< Poruku je uredio Lisica Mica -- 16.3.2016 18:57:19 >


_____________________________

Vanja...14.01.2010.
Vice... 24.06.2016.

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 19:00:51   
MareM
To se trazi, Lijo! Jos jedan lijepi trbuscic za nasu ljetnu kolekciju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu Lisica Mica)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 20:03:07   
nymeria
Krasne su vam busice.. jedva cekam da se i meni tak vidi.. sad se samo nazire nesta...

Hvala jupiter na pojasnjenju.. tak sam i misla sl me zbunila ova izjava o komplikacijama... ja sam isto sad to predala i cekam parice

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 21:48:29   
di.sak
jaoooo, kako slatki trbuščići user posted image user posted image user posted image user posted image ja svoj još neću slikat, ne vidi se ništa maltene...budem za koji tjedan ili mjesec user posted image

ja sam na bolovanju skroz od početka trudnoće zbog prirode posla, a na komlikacijama sam od 1. mj i na hzzo sam trebala donijet samo ER1 obrazac ispunjen od poslodavca, kopije osobne i tekućeg + doznake...i doznake donosim svaki mjesec..već mi je prošli mjesec sjela prva lova.. sad krajem 3. mj ili početkom 4.mj idem tražit naknadu od firme za 90 dana bolovanja, isto tako i od sindikata...a s obzirom da sam zaposlena u državnoj službi, nitko mi to sam neće uplatit...sve se treba tražit user posted image ...al polako ću i to dotjerat user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 23:30:18   
mmamita
Vecer okruglice moje!

Sve se bas lipe i stomcici su vam bas famozni, da ne idem do svake ponaosob. Neka mi jos neka kaze da ima viska kg ili nesto slicno tome! Pa vi sve izgledate fenomenalno, a Mare jos sa bliznacima user posted image ... ma nemam rijeci!user posted image

Hannah zovu te na komisiju jer si misle da si se prijavila fiktivno (sto vjerojatno i jesi, alo psttt user posted image ). Da te ne pozovu, trebala si biti u radnom odnosu minimalno mjesec i pol dana. Iako ni tad nije pravilo da te nece pozvati, ali u vecini slucajeva to prolazi. Tebi treba isplata (ako si otvorila bolovanje u 12mj.) od 12., 1. i 2. mj. za sada.

Mare koje su to tuke. Trebas im sad otic dole i pitat od koje trudnice su oni uzeli trecu vrijednost i pripisali je tebi?! Ja idem ujutro to rjesit, zadnji put su me otkantali, da sam prekasno dosla...

Idem desifrirat kako se stavljaju slike, da i ja prilozim svoju user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 23:38:36   
mmamita
Lisice onda je to tebi bas problem kad si na operaciji vec bila i opet moras user posted image . Nadam se da ce sve bit u redu, barem da trudnocu izguras bez velikih problema.

di.sak mi zelimo vidit i kako trudnica izgleda u 17tt, zato molim lijepo sliku na sunce user posted image

Evo uspila sam iz prve, nadam se da nece bit problema i da je vidljiva.


< Poruku je uredio mmamita -- 16.3.2016 23:40:59 >

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 23:51:32   
Hannah27
Mamitaaaaaa bas ti je veliki i oblikom je kao moj, mislim se da promjenim mišljenje sta se kladionice tice user posted image meni se ne čini da si ti dobila ista osim stomaka iako nezz kako si prije trudnoće izgledala, ali ovo je samo stomak. Koje kile ti spominješ ?

Sta se tice bolovanja; znam ja kako cu ja s njima sta se tice te izjave nego nisam provjerila jel ima neki zakonski rok koliko se mora biti u radnom odnosu prije otvaranja komplikacija? Ako nema, oni tu nista ne mogu ....

Ja se opet prejela i žgaravica me tare tako da nema spavanja ....

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Ljetne bebe 2016
16.3.2016 23:52:39   
Hannah27
Boze moj valjda sam 10 puta napisala sta se tice user posted image user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 11:45:46   
Jupiter
Nasa Mammita je prava manekenka ❤

Lisice te vene su stvarno kriz..nadam se da te bar ne bole a mozda je i bolje da se ode na operaciju, mojoj kolegici s posla su tako pomogli. Kod mene je samo jedna iskocila van a drugo su kapilari. Ali ni to me toliko ne smeta koliko natecenost. Kad budem rodila otici cu na sve zive pretrage..nesto mi mora pomoci..
Mare ja ni nemam vagu. Tako da se skupa sa sestrom od gin sokiramo kad vidimo tezinu hahahauser posted image user posted image
Saki i di.sak hocemo trbuhe na sunce!! ❤
Hannah.....sta se tice tvojeg sta se tice, mene se ne tice koliko je puta sta se tice 😁

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 12:36:16   
Hannah27
Ha ha ha drago mi je da je tako. kad sam vidjela kako sam napisala lose mi je doslo . . user posted image

< Poruku je uredio Hannah27 -- 17.3.2016 12:37:16 >

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 13:41:03   
saki84
evo me...vi curke imate bas ljepe prave stomake, jedva cekam kad ce i moj jos narast user posted image i mogu vam rec da sve bas ljepu liniju imate, ja ne znam gdje su vam te kile o kojima govorite user posted image ..
evo dodala i ja moj mali stomacic u album, ali ponosni..vidi se da nije da sam se samo najela user posted image user posted image
MareM nikad nebi rekla da nosis blizance po stomaku, nikad user posted image

< Poruku je uredio saki84 -- 17.3.2016 13:44:48 >

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 15:48:36   
di.sak
saki, kako slatka bušica user posted image ajde, kad si i ti stavila, budem i ja, al tek poslije kad mi se ručak slegne hehehhe user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 18:21:34   
MareM
Joj, trbuscici su vam sjajni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N 2008.
T&F 2016.

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 23:08:05   
di.sak
evo, cure, moj trbuh user posted image valjda sam uspjela uploadat

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=29888

(Odgovor članu MareM)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Ljetne bebe 2016
17.3.2016 23:53:51   
Jupiter
Bas mi se svidjela ova revija nasih trbuscica 😍 sve do jedne ste me raznjezile ❤ user posted image user posted image
Jos nam fale tihicka i cvrcak, zar ne? Ne javljaju se cure. Ma nek je kod njih sve u redu i mi sretne.
Sad bas gledam 3,2,1kuhaj i skupljam sline u kutevima ...uhhh

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 12:48:01   
saki84
hello curke...samo sam u prolazu ali da vas pozdravim...sta cu pokusavam uzivat sta vise mogu u ovako lipim danima jer tko zna kad ce opet ona juzina i kisurina....
di.sak znaci tako ce od prilike bit moj na pregledu sljedecem..jedva cekam user posted image
I da svi su trbuscici tako ljepi, kako i mali bebolinici u njima...ja se otopila na svaku slikicu user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 16:09:58   
mmamita
Dan curke!
I meni su ovi trbuscici super ideja, i bas sto Jupiter kaze, raznjezi te svaki od reda user posted image

Dobila nalaze danas OGTT i rekla ginekologica da je secer na gornjoj granici i da pazim na unos secera. Ufff, pao mi kamen sa srca, jer u 1T sam vec imala dobar secer i morala pazit debelo. Tako da sam malo mirnija, ali opet cu je trazit da idem vadit za jedno 4 tjedna, samo da ga upratim.

Kladionicu gdje Jupiter nisam uspila upratit zadnjih dana. Idem se sad uvatit brojit da znamo stanje user posted image

Cure koje primaju naknadu za bolovanje (komplikacije), dali vam je sjela danas uplata ili ce u ponediljak? Pitam, jer moguce da mi je koji papir falija kad sam predavala pa da znam sta mi je cinit .

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 16:22:03   
mmamita
Stanje ovako:
3user posted image
3user posted image
Pretpostavila sam da si Hannah za user posted image na temelju nekog od zadnjih postova da ces prominit misljenje s obzirom da imamo iste trbuhe user posted image
Lijo, Faustina i Cvrcak tribaju nam vasi glasovi, taman neparan broj, da ne bude izjednaceno user posted image

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 16:35:04   
di.sak
evo samo kratko jer sam na mobu...
mmamita, komplikacije nisu sjele ni meni..pretpostavljam da ce bit u ponedjeljak 😊

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 16:40:19   
mmamita
di.sak hvala za infouser posted image , onda valjda nisam nista zeznula user posted image

(Odgovor članu di.sak)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 17:46:41   
Hannah27
Mamitaaa ja cu završiti na sudu radi komplikacija,tako da ja jos ne primam naknadu dok se slučaj ne rješi user posted image

Za sada curica, ali sljedeci mjesec opet sliku pa mozda se i predomislim, jer pratim ja te "babske" sta se tice oblika stomaka .

< Poruku je uredio Hannah27 -- 18.3.2016 17:48:35 >

(Odgovor članu mmamita)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 20:15:02   
Jupiter
Vec treci put pisem jer imam problem sa prstima i stisnem tipku home na mobu user posted image user posted image user posted image

Mammita ni kod mene nije "legla " lova...bem im carevinu..a ja se trosim sve u 16...moram malo ohladiti.
I ja cu pitati da jos jednom vadim secer, jer ja sam ga dosta rano vadila a vadi se sad...iako sad jos vise pazim sto jedem..ide mi to jako na zivce, nikad prije nisam morala paziti na tezinu i sad mi je to cudno. Kazu mi da je to - godina prizvodnje user posted image 😂
Saki i di.sak sad osjecate udarce svojih mrvica?

I da, je gledala koja ove crtane u kinu angry birds i kung fu pandu? Ja i mm obozavamo crtane a moramo jednog izabrat. user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu Hannah27)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Ljetne bebe 2016
18.3.2016 22:51:24   
di.sak
jupiter ako je ono što svakodnevno osjećam u trbuhu moja mrvica, onda je valjda to to...još nisam ziher...imam feeling kao nekakve smetnje, ali niš bolno ni trajno, pa si čak mislim da je to to...ugl, u pon ujutro idem na pregled, pa ću pitat gina točno...baš se veselim user posted image

ja nisam gledala ni jedan od tih crtića, ali kad bi birala, odlučila bih se za kung fu pandu, ali nemoj to shvatit kao prijedlog, jer nisam gledala user posted image ...ja čekam novo ledeno doba da izađe..totalni sam fanuser posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!