|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 7:53:46   
danery
hipo,čestitam na curici user posted image brz oporavak i da brzo idete kući user posted image

jutro,cure user posted image user posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 9:17:32   
lidac0605
jutroooo user posted image user posted image user posted image

Kaj se radi?Di ste sve?
Ja se psihički pripremam krenut čupkat dlake na nogama...a to mi baš sad i nije jednostavno,pošto i to delam na ležećki user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 6.11.2015 9:18:09 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 9:21:58   
danery
jutro,čupava user posted image

hahahah,al me nasmija,sjetila sam se svojih cimerica iz bolnice,kao ležanje radi krvarenja,al kad je trebala vizita biti,a one ko sove u 6 ujutro popalile svetla,pograbile britvice i na suho depilana user posted image digle noge ko antene,pa što dohvate user posted image user posted image

ja bome vidim da mi se dlake prorijedile user posted image nije da se bunim,jelte user posted image

baš dobro da se zabaviš štrikanjem,em ti praktično,em lijepo,zamisli kupovat sve te kapice i papučice-bankrot user posted image

< Poruku je uredio danery -- 6.11.2015 9:23:33 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 9:36:19   
mutilica
Hipo cestitam na user posted image ! Zelim ti brz oporavak i puno sretnih i lijepo provedenih dana sa svojom malom princezicom!!

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 13:24:16   
PinkyFunkyBirdy
Draga hipo, iskrene čestitke na dolasku male hipice!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim ti brz oporavak i javi nam kako se zove mala hipica. user posted image

Po naslovu valjda i ja tu još spadam. user posted image Samo da vam javim da od sljedećeg tjedna idem opet raditi, ali na žalost šalju me van moje firme (u drugu) i tamo će mi net biti ograničen pa ne znam koliko ću se moći javiti. user posted image
Pozdrav svima!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 13:29:50   
noemaa

al kad je trebala vizita biti,a one ko sove u 6 ujutro popalile svetla,pograbile britvice i na suho depilana user posted image digle noge ko antene,pa što dohvate user posted image user posted image


hahaha... ma ne mogu vjerovati što sve žene izvode user posted image user posted image user posted image

pinky, naravno da spadaš user posted image user posted image samo nam ti dođi!!! tko će ti sad čuvati malenu?

lidac, daj jedno žensko-medicinsko pitanje: znaš li možda od svojih kolega-ica idu li babicama i doktorima na živce kad žena dođe nedepilirana na porod? ili to niti ne primjećuju? uvijek se pitam kad moram G - što je bolje user posted image user posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 6.11.2015 13:30:15 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 13:41:08   
PinkyFunkyBirdy
Noemaa, maleni će mi u jaslice. Sva sreća pa smo ih uspjeli dobiti, jedino što se odmah na privikavanju jadničak razbolio pa je više bio s menom doma nego tamo, ali nadam se da će biti ok. user posted image Zanimljiva su mu druga dječica jer ih inače ne viđa puno samo me brine dal će izdržati tako dugo bez mame i tate. user posted image
Pitaš za depilaciju ... ja sam se pred kraj svako malo depilirala jer sam svako malo morala na pregled i onda kad su trudovi krenuli nisam se mogla više sagnuti pa sam na kraju došla malo obrasla user posted image , a kako sam bila već poprilično otvorena na kraju me nisu niti u bolnici depilirali već sam tako rodila. Nitko nije zbog toga rekao ni 'i'. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 14:14:43   
lidac0605
Noema,ne znam dal to ide njima na živce,al recimo ja više neeeeema šanse da idem rodit neobrijana...na zadnjem porodu,kak sam isto morala mirovat itd naravno mala zarasla user posted image još sam i par dana prije poroda ležala u bolnici(inača bi to doma moj muž sredio user posted image ),i tak da me tam sestra brijala sa golom vodom i britvicom...dakle,ne moram ti ni reć kaj je iz mene odnosno "nje" napravila,dok sam išla do boxa krv mi je curila po nogama kak me zmasakrirala...a nećeš više...sad se to redovno skida(mm skida user posted image )
A inače ovak kad idem na pregled sam uvijek sređena...uvijek si mislim da to samo još stare babe se furaju na prirodan žbunj user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
6.11.2015 14:32:40   
syringa
Pozdrav drage bivše trudilice, sada trudnice i mamice!
Pohvaljujem otvaranje ovog topica. Svaka čast! Super da ne moramo šetati naokolo i tražiti se.
Prvo, od srca čestitam našoj Hipo!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga, sve najbolje tvojoj curici, želim joj svu sreću ovoga svijeta i lijep život ispunjen smijehom i radošću. user posted image
Jako mi je drago da se javila naša draga Pinky, naša velika žena, majka, kraljica! Draga šaljem velik zagrljaj tebi i tvom malom dečku, kao da smo jučer zajedno neocekivaleuser posted image , tjesile se, bodrile, zajedno prozivljavale mjesece odbrojavanja i nadale se plusici. Ne mogu vjerovati da tvoj plusic sad vec ima godinu dana!
user posted image
Gdje su nam naše carice Ikaaa, Pumba??? Jel zna netko što je sa našom Eternity, Lourdes Padme, Bucikom?
Drage, javite se, često vas se sjetim!
Vidim da je i naša draga snjeguljica na listi user posted image . Sretno, draga,sjetim se i tebe, budi dobro i mazi busicu.user posted image
Svima ostalima noemi, katy, mojim ljetnicama, Hkajo, minieme i ostalima šaljemo velik pozdrav moj plusic koji će uskoro 3mj.i ja!!!!!!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 8:59:31   
lidac0605
Kakav je ovo štrajk danas,nigdje nikog user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 10:05:14   
hipo
Ej cupave moje! Hvala na cestitkama!
Bas se skupilo lijepo drustvo na ovoj temi.

Ja sam odrzavala celavost koliko sam mogla, a pred odlazak na carski je muz popravio sve tako daa izbjegnem bolnicko mesarenje.

Sutr idem doma! Moji nalazi su svi super, krvna slika ko da nisam bila trudn ai na operaciji, ovi se cude sta mi jeuser posted image
Urinokuktura sterilna, danas micu zavoj sa sava i sutr zadnji pregled pred odlazak.
Danas sm puno bolje, jedva cekam svoj krevet bez ovog sugavog njlona, osjecam se ko komad parizera.
Bebica ima ave ok nalaze, nadamo se da nece pozutit zadnji tren, tata jedva ceka da dodjemo doma i mi jedva cekamo doma.
Soba mi je na suncu pa se nad da ce to pomoc da ne pozuti.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 10:16:05   
lidac0605
Hej,Hipić,nek si ti nama bolje user posted image user posted image user posted image
Jel ti došlo mlijeko?Kolko je curetak bio na kraju težak na porodu?
Pusa velika,mazite se i pazite user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 14:16:06   
hipo
Mlijeko jw tu od prvog kontakta na kozu, ona sisa bez problema, vratila je izgubljenu teInu pa ga izgleda imma dosta.
Rodila se sa 3,340, 49 cm duga. Cisto ssolksno za 37 tjedan.
Ima tamno smedju kossu, dosta cak, a na cupici je kovrcava.
Ista je tata.
Pedijatrica je bila pofledat, nismo zuti, bilirubin ok, mozemo.doma.
Jos veceras skidanje zavoja i sutra dignut noge na pregledu i to je valjda to.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 14:42:15   
lidac0605
Pa to je super,Hipo!!Sve ide ko po špagi user posted image ...a kad će ti konce skidat,to moraš ekstra doć ili?
Mala je čist ok težine,ja sam svoju rodila u 42.tjednu sa 3200...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 15:25:17   
perlica55
Hipo, fino da je sve kak treba biti user posted image user posted image
Drago mi je da ste obje dobro... Sretan vam odlazak kući user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 18:29:34   
noemaa
Hipo,cestitkeuser posted image super da je sve super, a doma ce biti jos boljeuser posted image dakle,na tatu je. user posted image

Syringa,eto i tebe k namauser posted image

Cime se bavite,curke,osim strajkanjem? Ja gledam kakvu bih povrtnu musaku sutra sredila za rucak... Vise mi meso izlazi na usi...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 18:34:09   
hipo
Lidac, danas su skinuli onu debelu gazu i pokrili kompresom. Sutra skidaju konac.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
7.11.2015 18:40:17   
lidac0605
Viš kad sam ja bila na carskom(prije 16,5 god user posted image ) onda se konac vadil 8.dan...previjali 5.dan.Kak su se modernizirali user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.11.2015 7:35:20   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Hipo
, drago mi je što je sve u redu, ma i više nego u redu! Odlično!user posted image Uživajte kući svi troje i mazite se....user posted image Dosta brzo ideš kući.user posted image

Lidac, jel te bole mišići od ležanja?user posted image Ma ovo je grooozno....user posted image

Pinky i Syringa, kako je meni drago kad se jave stare trudilice pa nemate pojma....user posted image Srce mi se ispuni nečim neopisivim...user posted image I ja se često sjetim svih starih nickova, ali ne javljaju se cure više... Nažalost, a baš bih voljela znati što je s njimauser posted image

A muka mi je bila jučer cijeli dan... Ležim i razmišljam kako mi je muka...user posted image
Imam pola sata mira, samo dok jedem, onda mučninu ne osjetim... I par minute poslije obroka, pa onda krene.....

Jučer je dan bio prekrasan!user posted image Najviše mi je žao zbog Eme što nije mogla van, ali danas ću je poslati s mužem na selo pa nek uživaaaaaaaaauser posted image




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.11.2015 8:37:29   
lidac0605
Jutro,cure user posted image user posted image user posted image

Hipić,sretan povratak doma,uživajte u svojoj štrucici sad user posted image

Snjeguljo,ja se već navikla na ležanje,boli me samo kad se okrećem u krevetu,inače ne...al me sve užasno boli kad ustanem user posted image ...prvo mi treba par sekundi da se uopće uspravim,pa onda da krenem...i kad hodam malo onda me rastura stidna kost,ko da će se raspast imam osjećaj...
Evo,sutra moram opet u Vinogradsku,već imam psihičke pripreme jer bum hodala ko rasklimana baba stara...zadnji put sam jedva digla noge na stolu od tih bolova u stidnoj kosti user posted image užas...

Kaj radite ostale?Di ste?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
8.11.2015 9:05:38   
noemaa
lidac, šta nemaju one modernizirane stolice koje te čekaju da sjedneš ko princeza pa te onda vode kamo im G kaže???

snjeguljice, to s mučninama.. ista stvar. meni žvakaće pomažu poslije jela, probaj!!!

hipo
, odu konci, još malo i tegobe i onda samo ti, bebuška i tm. user posted image jeste stigli doma? nadam se da vas neće odmah obogatiti sva rodbina svojom prisutnošću. user posted image

mm i micek otišli malo u šetnju, a ja guštam u doručku.. kiss

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
9.11.2015 11:35:30   
perlica55
Dan curke, evo podnevna user posted image
Hipo, ka ste??? Sluša li damica??? user posted image
Dal si ti dobro, bole li šavovi???

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
9.11.2015 12:27:29   
danery
juuuhuuu,cureee,gdje steee?

ja popila kofi sa prijateljicom,malo se isklafrale,sad čekam da se ručak skuha i tak....
vani je super vrijeme,mislim da ćemo popodne cura i ja romobil pa u park malo,nek se izvoza dok se može biti vani....

kako ste vi,djeca,pupe? user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
9.11.2015 16:38:21   
hipo
Hej, hej.
Mi dosli jucer doma. Bili smo ko na oblaku od srecw. Sve je bolje kad si doma. Krevet i muza bi izljubila sto puta.
Beba je super, ljubav velika.
Nece se bas lako probudit, pa imam posla oko toga vise nego oko dojenja i ostalog. Moram je skinut i presvuc i skroz tazbudit inace zaspe nako 5-10 minita klopanja.
Pa lad tako malo pojede poalije se nanervira i place i grca od siza pa se naguta zraka. Prduckanje imje zato boli.
Voli kad joj stavim cistu pelenu i operem pokakit sve pa moram ispocetka.user posted image
Koji Černobil od govanca, radioaktivno skrozuser posted image

Sav me boli kad se dignem s kauca ili ako pretjeram s hodanjem, pa onda brzo moram izvalit se i odmkrit. Ok je sve ro, najgore je proslo, sad samo polako tako da se vratim u formu da ostatak porodiljnog bude sto laksi.

< Poruku je uredio hipo -- 9.11.2015 16:41:17 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.11.2015 7:03:13   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: noemaa

snjeguljice, to s mučninama.. ista stvar. meni žvakaće pomažu poslije jela, probaj!!!




Probat ću, grazie.user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!